Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

yuvasız kuşlara bile dal verip yuva kurduran rabbim hakımızda en hayırlısı neyse bizlere de onu nasip eyle HAYIRLI CUMALAR

canım allah sağlıkla hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bize toptan okuduğun iyi olmuş ben de öyle yaptım allah kabul etsin benim için de dua et senin haftalarına hayırlısıyla gelebileyim

Son düzenleme:
arkadaşlar liste tamamlandı.yani aslında tamamlanmadı ama ema,kays ve bazı fazladan okuyan arkadaşlar sayesinde eksiklere ,ileve edip bitiremediğimiz listeyi tamamladık.
yeni listemizelanor için.
listenin devam etmesi isteniyor ancak bir kere giren sonra uğramayan ve düzenli okumayan arkadaşlar sayesinde liste tamamlanamıyor.
elifmusti arkadaş bir kere okudu ve girmedi.mon_amour arkadaş ona keza.sibelkoçak arkadaşımızında listede belki birkaç kişi için okuyup devamını getirememesi dolayısıyla her listede onlar için diğer arkadaşlarımızın fazladan okuduğu yasinlerle listeyi tamamlamaya çalışıyorum.isim ifşa ettiğim için özürdilerim.ama isim yazmasam diğer arkadaşlarım üstüne alınıp incinebilir.onların hakkını yemek istemem.sadece 3 er yasini malesef haftalarca tamamlayamıyoruz.ben kimseye dikta etmiyorum.başlayagelen bir görevi üstlenerek gön
lden devam ettirdim.ama eğer bir liste yayınlanıyorsa ve buraya gönüllü giriliyor ise mazeret harici okumamak bence kul hakkıdır.kimseyi zorlamıyoruz ki.herkes gönüllü giriyo.ama giriyosada duasını okumak zorunda insanen.belki ağır gelebilir cümlelerim ama sizler okuduğunuzu yazıp görevinizi yapıyorsunuz.ben sürekli takip edip birde tamamlanmaması dahilinde üzülüyorum.zevkle ve istekle yaptım şimdiye kadar.çünkü dua herkapıyı açan tek anahtardır.buradaki dualar sayesinde belkide çoğu arkadaşımız anne oldu yada olmaya aday.ama olduktan sonra burada işiniz biterse size vicdanınızla yüzleşmenizi tavsiye ederim.yine isim veriyorum.krizantem arkadaşım doğumunu yapana kadar devam etti.hahayalot aynen.doğum yapmadı ama yapınca okuyamam diye peşinen okudu.seybil okumaya çalıştı ve genelde okudu.hisarbuselik ki aramızda eski değil ona keza okumaya devam etmekte.esmacvs doğumuna kadar okudu.ve biliyorum ki doğum yapan bu arkadaşlar dualarında bizleri unutmadılar.kaysla emayı söylemiyorum bile ki onlar hep 41 okuyp bizi kurtaranlar oldular.ama hamile kaldığı gibi listeden sessizce ayrılan birkaç arkadaşım var.Allah gönlünüze göre versin.sibelkoçak ilk listeye girdi hamileliği ile birlikte ayrıldı.sonra yine girmek istedi tabiki de girebilir v egirdide.ama sadece 3 kez okudu.elanor feelcrying sürekli okudular.isim isim yazdığım için özürdilerim.kırdıysam hakkınızı helal edin.ama bunlar hepinizin gözünden kaçan gerçekler.dua gönül işidir.hiçbirşey 2 haftada 3 yasin okumaya engel değildir..ölüm hastalık vs durumlar hariç.lütfen sizlerde elinizi vicdanınıza koyup düşünün ki o zaman bana hak vereceksiniz.
bana gelince duaya devam etmek elbette isterim.ama listeyi üstlenmek isteyen başka arkadaşımız olursa.
hayatımda ahde vefa çok önemlidir.bende son zamanlarda sağlık problemleriyle uğraşırken ne okumayı nede girip sayfaları tek tek okuyup duasını okuyanları yazıp defterime artı koymayı ahde vefa bildim.keşke herkes aynı vefayı gösterebilsydi.hakkınızı helal edin.kimseyi incitmek değil amacım.ama bazı şeyleri bilmeniz açısından yazmak istedim.biraz sert oldu farkındayım ama sizde hoşgörün ya nolur.
az sonra yeni listeyi yayınlıcam.Allah kabul etsin.hepinizin herşeyi gönlünüze göre versin Rabbim.asbecim sende dua listemizden sessizce ayrılanlardan oldun.ama ben şahsınıza asla kırgın yada kızgın değilim.hepinizi seviyorum.

Son düzenleme:
hayalot 3 yasin okoduuu

seybil 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okuduu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okuduu

muhat 3 yasin okuduu

seyyan 3 yasin okuduu

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

mon_amour 3 yasin

zaman yok .en kısa zamanda bitiririz Allahın izniyle

aminnn seybilcimgelirsin inşallah sendeallahın izniyle bende diyordum nezaman geçicek diye ama zaman geçiyormuş valladarısı tüm istiyenlere olsun

seyyan sen baya dertlenmişsin arkadaşım keşke geçen yıl ki gibi olunsa yine...........

seyyancığım sonuna kadar haklısın. hakikaten öyle oldu. bende mahcubum bi kaç aydır sürekli işlerden ve adet karışıklıklarından okuyamadım. Hakkınızı helal edin... listenin devam etmesi çok iyi olurdu ama eski heyecan yok artık .. hayırlısı olsun ya ama birbirimizden haberimiz olsun yine görüşek...

Arkadaşlar lütfen banada dua edermsnz buay pozitfi göreym buayda olmazsa zorlu b,ir süreç beni ve eşimi bekliyor inş buay olurda gerek kalmaz tüm bunlara lütfen dua beklyrm arkadşlar

seyyan sen baya dertlenmişsin arkadaşım keşke geçen yıl ki gibi olunsa yine...........
üzüldüm sadece kaysçım.haklı değilmiyim.

canım hapimizin mazeretli zamanları oldu.helal olsun ne demek.yine buluşuruz duaarda merak etme sen

selam kızlar adetim buay 12 gün gecikti 3 idrar testi negatif cıktı yarın kan sonucumu alıcam nolur duanızı esirgemeyin yarın hayırlısıyla rabbim yüzümü güldrsün hepinizden dua bekliyorum rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin(amin)

hanımlarrrrrrrrrrr nasılsınız bakem,
güzel haberler var mı??
iş yoğunluğundan pek giremiyorum. yarın görüşürüzzzzzzzz
aeo

canım inan yakınmakta çok haklısın..kendim içinde çok çok özür diliyorum hakkınızı helal edin ama benim halimi bir görsen oturamıyorum bile...uzandığım yerden nete giriyorum girdiğim zamanlar..liste sonuna kadar ismim kalsın kendim okuyamasamda birilerine okuturum daha sonra ismimi çıkarabilirsin canım...doğumdan sonra okuyabileceğimi sanmıyorum..zaten bazı olumsuz durumlar var şuan..moralim bozuk baya. keşke önceki gibi hiç aksatmadan okuyabilseydim....

Seyyancim cnm cok dusuncelisin sen bizler icin icinden gecenleri yazmissin sagolasin okuyaninda cani sagolsun okumayaninda gonul ister tabiki dua almak.Benimde hic vaktim yok okadar yoruluyorum ki suaralar birde kocamlada sorunlarimiz var onun can skintisi bir yandan sabah gidip gece geliyorum direk dustan sonra uyumak istiyorum ama okumazsam da o benim icimi kemiriyor oyuzden zor da olsa okumak herzaman en iyisi benim icin

canım merhaba bende çok ıhmal ettım farkındayım ama ınan oyle doluyum kı dokunsan aglayacak gıbı
çocugumla ugrasıyorum neredeyse haftanın 3 gunu hastahanedeyım hasthaneye her gıttıgımde yenı bı soorunla karsılasıyorum
kalça gelısım gerılıgı
böbrek genıslemesı
kendı dalagının yanında kucuk bı dalagı daha var
ve aglayarak yazıyorum kı daha kucucuk olan yavrumun her ıkı overde en buyugu 4 mm olan kıstlerı var ınan kendımı toplayamıyorum bılıyorum hersey rabbımden ondan gelen basımızın tacı ama o daha çok kucuk bunlar benı çok uzuyo

benıde eklermısın lısteye

canım amacım kimseyi incitmek değildi.eşinle olan sorunların inşaallah en kısa zamanda çözülür.isterim ki hepinizin herşey gönlünce olsun.

ayşecim bu listeden sonra devam edip etmeyeceğimiz şu an muallakta.ama senin için şöyle bişey yapalım.bundan sonraki kişiden önce sana okuyalım ki yavruna şifa olsun.haberim yoktu.çok çok geçmiş olsun.Rabbim şafi ismiyle şifalar nasip etsin ve kimseyi evladıyla sınamasın.çok üzüldüm.ama eğer liste devam ederse ismini tabiki de eklerim ne demek.dualarım seninle.

ahhhh kimseler gelmez oldu buralara nedendir bilmem burdan başka yerede yazamıyom sanki biraz önce yazdığım yer iy gibi sanki:)belkide psikolojik benm k,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…