Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

seyyan 3 yasin okudum cnm,Allah kabul etsin inşallah,kızlar iyisiniz inşallah ben iş güç..hepinize slmlar

arkadaşlar, hatim topiğinde 19. cüz de kaldık
salavat topiğinde de 5704 te kaldık
süre sınırlaması yok
az da olsa destek olun, Allah rahmetini üzerimizden eksik etmesin inşallah

HasbiyAllahu lailahe illahu aleyhü tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym”

“Allah’a güvendim (bana yeter)ondan başka ilah yoktur, O vardır, ki bende O’na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym rabbidir.”HAYIRLI CUMALAR

2 yıllık evliyim ve sorunumuz olmadığı halde çocuğumuz olmadı.aralık ayında aşılama yaptıracağım..122 kişiye yasin ve Meryem suresi okutuyorum ama 50 kişi eksiğim var..okuyabilenler destek olursa sevinirim..

bende sizler için ne okunması gerekiyorsa okuyabilirim..allah kucaklarımızı boş bırakmasın..çifter çifter bebeklerimizi göndersin inşallah..

selamunaleykum canım nasıl oldun hala bulanıyor mu miden?
hocaya ulaştık canım gelecekmiş buralara ama şu an hacdan yeni geldiği için baya yoğunmuş. benim sürekli adet olmam konusunda içiniz rahat olsun rahimleri temizleniyor demiş... önceden çok düzensiz adet gördüğümü de bildi söyledi. şimdi düzeliyor dedi... müjdeli haber yakındır. ben oraya gelmeden de müjdeli haberi alabiliriz dedi.biraz sabredin her şey yoluna girecek dedi.. bunları bugün öğrendik paylaşayım dedim.

açıklanmadı herhalde bende görmedimm...inşallaaah bu ay hamile kalırsın canımm

yok canim hic umudum kalmadi benim bilmiyorum suan cok karamsarim ve aglamaktan kotu oldum artik ne oldu diyeceksen herzamanki seyler eve bebekli birileri gelip bana bebek lafi etmelerine dayanamiyorum bogamiza dugum dugum olmasindan herseyin tek kelime edememekten yoruldum

Eslemcim inşallah miniğin seninle dualarımiz seninle bu mübarek gunde

Aminnn gülümm,Allah c.c razi olsun...İkizlerr napıyooo,rahar duruyolar mı içerdeee

bu arada aşure yapanınız yokmu yaww
eşlem sen kesin yapmışındır bi kase yollıyıversene bacımyanllız şöyle büyükçe bi kase oluversin emi

Yaptımm canımcım,kocaa bi tencere yaptım kalmadı Sana kaseyle değil,tencerelerle yollarımm benn Nasıl gidiyo,yeğenimiz nasıl bakalımm Canım eksik etme dualarından

Ve aleykümselam canım..Evet mide bulantılarım devam ediyo,reglim de gelmedi henüz.Regl belirtisi de yok..Hamile olduğumu sanmıyorum,çünkü bulantılar bu kadar erken başlamaz.Yine bebiş ve beynim oyun oynuyor bana

Sevindim senin adına canım,ben nedense çok umutluyum,yürekten söylüyorum inancımda bu yönde,senin müjde vermene az kaldı inşaallah.Allahımm en ama enn kısa zamanda hayırlısı ile müjde vermenizi nasip etsin sonuna kadar..

kızlar slam uzun zamandır bi bKIP Kçıyorm kimse olmadığı içi... seyyanım geçen hafta için 41 yasin okudum canım bilgin olsun...pazartesi sınavlarım başlıyo dua edin olar mı
canım ya Allah razı olsun senin ve emanın desteği olmasa liste tamamlanamayacak.hakkınızı helal edin
canım kendini yorma sakın.dikkat et tamammı...
Seyyan 3 yasin okudum canım Allah kabul etsin inşallah

yinemi okudun sen....

kızlar liste tamamlandı.yeni listemiz kays için olacak.aslında eksiklerimiz vardı ama kays yine imdada yetişti.

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okuduuuuuuuuu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okuduuuuuuuuuuu

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin uzun zamandır girmiyo

25 kasım 2013 tarihine kadar tamamlarsak iyi olur arkadaşlar
Allah şimdiden kabul etsin....herşey gönlünüzce olsun canlar
listemizde çoğu arkadaş düzenli dualarını okumaktadır.bir iki arkadaşımızın özel nedenlerinden dolayı aksamalar vardır..ama önemli değil..onlar yeterki iyi olsunlar.katılacaklardır aramıza.
ancak elifmusti arkadaşımız ilk haftadan sonra katılmamıştır.
listemizde yarıya geldik.listedeki tüm arkadaşlar için okunduktan sonra devam edermiyiz bilemiyorum.eğer aynı kişilerle birliktelik sağlanırsa devam ederiz inşaallah.ama sayı azalır ve liste ilerlemez ise sanırım dua listesine ara vereceğiz..dileğim dualarda daima buluşmak ve beraber olmaktır..Allaha emanet olun...

canım gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. mahçubum ama dediğin gibi özel nedenler. buralarda kış gelsede işlerimiz bi türlü bitmiyor. arada köye çıkıp odun ediyoz eve geldğimde anca yeme içme ev işi falan yorgn düşüyoz. bu sıralar müsaitim. okuycam hemen inşallah. bu arada yarın da kursa başlıyorum arapça öğreniyordum ya devam edeceğim Allah'ın izniyle...

buda bir sınav bizim için yeterki isyan etmemek lazım Allah çok büyük canım benm RABBİM tez vakitte hayırlısıyla bir evlat nasip etsin sana üzme kendini noluur bende çok üzüldüm sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…