Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kızlar selam neler oldu bizim mahalleye böyle kmseler gelmez oldu.....

amin hayırlı cumalar

hayırlı cumalar azracım

slm dafniya ya 3 gündür kasıklarım agırıyor acaba ilaçlardanmı gecikmem oluyor inşallah hemileyimdir korkuyorum tes yapmaya ah bu beklemek beni öldürecek ....

alk slm azracım ee ne güzel gecikme varsa niye yapmıyon ki testi..test yapmadan hamile olup olmadığını yalnızca Allah bilir canım..canı gönülden inşallah hamilesindir canımhadi bakalım yap şu testi beraber sevinelim eğer hamileysen abiye söyle baklava dağıtsın 7 yılın üstüne öyle kendi aranızda kutlama olmaz bizi de görün

ah inşallah canım istetigin baklava olsun ama benim korkum ilaçtan gecikme olurmu kemselerde yok burda sorayım allahım hepimizin yüzünü güldürsün .......

ah inşallah canım istetigin baklava olsun ama benim korkum ilaçtan gecikme olurmu kemselerde yok burda sorayım allahım hepimizin yüzünü güldürsün .......

Bazı bünyelerde ilaçlar gecikme yapabiliyormuş kulüpte okumuştu ama başarısız tedaviden sonra kendiliğinden hamile kalanlarda var yine kulüpte iyi düşünelim iyi olsun..ama 36 gün sonra varsa zaten teste çıkar bence yap sen şu testi çok heyecanlıyım teyze olacaksak bilelim değil mi ama

ah dafniya inşallah ben seni teyze yaparım sende beni teyze yaparsın ama elim varmıyor teste biraz daha bekleyelim ilaçtansa 5 10 güne kadar çıkar ortaya biraz işim var sen yaz gelecim ....

hahhahaaaa ay canım sana yazmışım :)
belkim içime doğmuştur, rabbim yazdırmıştır :)

Aminn canımcımm inşaallahh tez zamanda olsun hayırlısıylaaaaa

Canım benim Rabbim en kısa zaman da yüzünü güldürur inşallah hep dualarimdasin..hafta sonuna bende sendeyim hemde aşure varmış gelmemmi rüyamda bile gördüm daha yiyemedimm )

Aminnn Aslıcım,Allah razi olsun,sende benim dualarımdasın... Kıyamam canım benim,buyur gel valla herzaman kapım açık sana biliyosun,keşke yakın olsak sana da ikram edebilsem. Bir haftaya kadar yapan olur inşaallah,doya doya afiyetle yersin sende canım Öpüyorum minnağınla seniiii,iyi bak kendine

HISARBUSELIK icin 3 YASINIMI OKUDUM AZ ONCE.VALLA OKADAR YOGUN VE YORGUNUM KI KIZLAR ZOR VAKIT BULUYORUM DILEGIM PERSEMBE GUNU OKUMAKTI AMA OLMUYOR ISTE VAKIT BULAMADIM.iCIME DE SINMEDI BI TURLU GEC OKUMAK.ISTEN GELIR GELMEZ HEMEN DUSA GIRDIM CIKTIM OKUDUM SIMDIDE UYUYACAGIM INSALLAH YARIN YINE IS GORUSURUZ KIZLAR BANA IYI UYKULAR SIZE GUNAYDIN OPULDUNUZ

aa hamilemisin canim cok sevindim yaa geri sayfalara gidince gordum simdi tebrik etmek istedim darisi bize insallah dualarini bizden eksik etme kendine de bebisede ii bak hayirli olsun

canım çok sevindim.hayırlı olsun.kucağına aldığın günleride göstersin inşaallah.
yardıma yetişemem ama aşureye yetişebilirim..hatta uçarım eslemim.sofraya koy kız bir tabak daha.

olur tabi dafniyam...
kız sende takılsana öteye..........

ALLAH razı olsun kardeşim helal et hakkını saol
aa hamilemisin canim cok sevindim yaa geri sayfalara gidince gordum simdi tebrik etmek istedim darisi bize insallah dualarini bizden eksik etme kendine de bebisede ii bak hayirli olsun

şükürler olsun canım... tez vakitte ALLAHım sizede versin hayırlısıyla inşallaaaah hep ediyorum hepinize dua saol canım ALLAH razı olsuun

gelirim kuzum adres ver yeter

selamunaleykum bacılarım napıyonuz. bende yeni gusl aldım çok zamandır giremedim nete.köye gidiyoz odun yapıyoruz. çok yoruluyorum. ev temizliği falan yaptık incede halı cam vs...

hocanın dediği zamanı 1 ay geçti ama bebek yok . hala umutla bekliyorum.
ama 6 gün adet oluyodum şimdi 20-23 gün sürüyor. arası 10 gün oldu. acaba hamilelik öncesi rahimlerim mi temizleniyor. hayırlısı bakalım..
sizlerden ne var ne yok nerelerdesiniz??

Keşke yakın olsaydık ) nese önümüzdeki hafta sonu annem yapar belki )) minnagımmı Eslem haberin yokmu senin minnaklarım geliyormuş teyzesi ikizmis ))Rabbim sana da nasip eder inşallah...isteyen herkese nasip etsin güzel Allah'ım...

ALLAH razı olsun kardeşim helal et hakkını saol

şükürler olsun canım... tez vakitte ALLAHım sizede versin hayırlısıyla inşallaaaah hep ediyorum hepinize dua saol canım ALLAH razı olsuun

Sende sagol canim benim ne demek ne yaptik ki helal olsun.Amin insllah ALLAHIM bizede versin yarabbim Adetim geldi gibi bugunde ondan cok asiri hassas durumdayim suan bebek reklami fotografi gorunce bile gozlerim doluyor.Bizden dualarini esirgeme yeter hak mi olurmus hic birbirimiz arasinda

Resulullah (sav) akşam olunca şu duayı okurdu:

"Elhamdülillah geceye erdik. Mülk de, Allah için geceye erdi. Allah'tan başka ilah yoktur. Tektir, ortağı yoktur. Mülk O'nundur, hamdler O'nadır. O, her şeye kadirdir. Rabbim! Bu gecede olacak hayrı, bundan sonra olacak hayrı senden taleb ediyorum. Bu gecede olacak şerden ve bundan sonra olacak şerlerden sana sığınıyorum. Rabbim! Tembellikten, yaşlılığın kötülüklerinden sana sığınıyorum. Rabbim! Cehennem azabından, kabir azabından sana sığınıyorum!"

yardıma yetişemem ama aşureye yetişebilirim..hatta uçarım eslemim.sofraya koy kız bir tabak daha.

Senin tabağın herzaman hazırr canım benimmmm Öteler neresiii yaaa söyleyinde bizde gelelimm

Ve aleykümselam Sevilcim,elhamdülillah diyelim...Bende hocanın size verdiği tarihi takipteyim,inşaallah hayırlısı ile sağlıkla olur muradınız canım.İnşaallah dediğin gibidir.Tekrar gidecek misiniz hocaya,olmazsa gelin vs dedi mi acaba merak ediyorum.İnşaallah Rabbim tez zamanda doldursun kucaklarınızı canım

Afiyet bal şeker olsun şimdidennn Ecrinnnnnnn çookk sevindim kuzum benim yaa,Allahım çok büyüksün hamdü senalar olsun.......İkiz teyzeleri olcazz bizlerdee ne güzel Çifter çifter ver dedik kabul oluyo dualarımız şükürler olsun..Aminnn gülümm inşaallah bizlerde hayırlı haberleri veririz en kısa zamanda,eksik etmeyin dualarınızdann

Bana aşure yok mu kuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…