Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Canımmmm Allah razı olsunnnn araştırayım ben duayı öyleyse bulup okuyayım devamlı sizin önerebileceklerinizde kabulum biliyorsunuz bu konuda sizler kadar bilgili değilim
ben bunun için dua bilmiyorum ama kızları bekleyelim onların bildikleri dua varsa onlara da bakarız

durmuyorlar canım c.tesi ayrıntılı ultrasona girdik bebeişlerimizden birini kaybetme riskimiz var onun için dr. dr geziyoruz

Canım kaybetme kendini sakın,Allah büyüktür ve O'nun izniyle birşey olmayacak.Ferah tut o güzel kalbini,ikisini de sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla alacaksınız kucaklarınızaa,Rabbim yardımcınız olsun

eksik edermiyim hiç eşlemim dualarım hep sızlerle sızlerde bızı unutmayın emiallah kabul etsın kızçem

Sende benim dualarımdasın canım,Allah c.c razi olsun

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,nasılsınız Ben dün çok güzel bir haber aldım Aynı görevde bulunduğumuz arkadaşlarımız vardı,aynı sene evlendik.Kız benden 6 yaş büyük...Bebekleri olmuyodu,doktor doktor gezdiler ve sizin çocuğunuz olmaz,çok zor demişler.Kızda psikoloji falan kalmamıştı,herkese bebeği çok istediğini vs anlatır üzülürdü...Dün öğrendim ki,hamileymiş.Öyle sevindim ki anlatamam.Rabbim şimdiden evlatlarını hayırlı eylesin,kendileri gibi hizmet ehli eylesin,sağlıklı olsun...Rabbim takdir etmişse,kimse engel olamaz...Rabbim OL desin yeter...Darısı bizlere olsun..Rabbim göz aydınlığı olacak,hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin hepimize ve tüm isteyenlere,dünyada ahirette taçlandırsınlar bizleri...

canım dualarımız seninle.kendini salma sakın.Rabbime sığın.o herşeye kadirdir.ben çok duydum yakınlarımda sakat yada başka kusurlu doğacak deyipte doktorların ama sapasağlam doğan çocuklar.tıp herzaman doğruyu söylemez.herşeye kadir Rabbimiz var.dualarımdasın...kendine dikkat et.

sağolasın canımmm Allah razı olsun inşallah şu riskli dönemleri atlatırsak çok mutlu olacağım aminnnn
maaşallah subhanallah Rabbim sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin arkadaşına inşallahhh
Herşey Rabbimden Rabbim bilir verir hakkımızda hayırlısını nasip eylesin inşallahhhhh canım benim dua edip duruyorum yavrularımın sağlıkla hayırla gelişip zamanında dünyaya gelmeleri için Allah razı olsun canımmmmmmmmm iyi ki varsınızzz

Merhaba kizlar umarim hersey yolunda herkescikler iyidir.Isten geldim hemen dusuma girdim abdestimi alip 3 yasimini okudum bu haftaki arkadasimiz icin.Allah tez vakitte isteyen herkese versin ins.Kizlar sanmayin ki ben yokum yazamiyorum sadece elimden geldiginde takip etmeye calisiyorum ama olmuyor pek sizlerle pek sohbet edemiyorum vaktim olmuyor cok yogun calisiyorum eve gelincede evde bir ton is oluyor.Gonlum sizlerle o yuzden sadece dua listesini takip edip o haftaki arkadas icin okuyorum sadece Allahim kabul ederse

ALLAH;IM BELA VERDİĞİN ZAMAN İMANIMI ...GÜZELlİK VERDİĞİN ZAMAN İFFETİMİ..ZORLUK VERDİĞİN ZAMAN SABRIMI DAİM EYLE hayırlı cumalar

Merhaba aranıza yeni katıldım benide alırmısnız? 2 tane düşük geçirdim. Biri 4 aylıkken idrar yolu iltihabından erken suyu geldi bebişimin Diğeride7 haftalıkken kalbi durdu. Genetiğe gitti bi problem cıkmadı şimdie 1 senedir bebk sahibi olmaya çelışıyorum 2 tane negatif aşılmam var. Hiçbir problem olmamasına ragmen olmuyor Neyse uzatmayayımlistenize benide alırsanız sevinirim. Bende dua okumaya hazırım canı gönülden..

Ben birer tane okurum canım.İnşallah hayırlısıyla kavuşursun mucizene.

canım ya Allah razı olsun senin ve emanın desteği olmasa liste tamamlanamayacak.hakkınızı helal edin

canım kendini yorma sakın.dikkat et tamammı...

yinemi okudun sen....

Ben yine okudum 3 tane seyyanımmmm.Görmemişim burayı :)

ALLAH;IM BELA VERDİĞİN ZAMAN İMANIMI ...GÜZELlİK VERDİĞİN ZAMAN İFFETİMİ..ZORLUK VERDİĞİN ZAMAN SABRIMI DAİM EYLE hayırlı cumalar

Amin canım hayırlı cumalar

Hoşgeldin aramıza canım seyyan arkadaşımız ilgileniyor listeyle seni de yazacaktır yeni listeye.
Rabbim yeniden hayırlısıyla sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah.

hoşgeldin, yaşadıkların için çok üzüldüm. rabbim duaları aracı kılsın ve hayırlı evlat sahibi etsin tez zamanda inşaallah.

selamunaleykum hayırlı cumalar arkadaşlar.. biraz geç oldu ama bugün yoğundum kursa gittim , geldim ev işleri falan anca geldim , ne var ne yok napıyonuz?

kays için 3 yasini şerif okudum. Rabbim gönlünden geçen hayırlı duaları kabul etsin.. hayırlı evlatlar nasip etsin kayscıım...

teşekkür ederim yüreği güzel kardeşim..çok şükür okundu bitti..anlayışın için teşekkür ederim..

kzlar sa. herkese teşekkür ediyorum allah razı olsun... sınavlarım bitsin gelecem seyyan ben okuyamadım.((( hemen kaçıyorum geri öpüldünz....

selam kizlar nasilsiniz?bayadir gelemiyorum buralara.ne var ne yok hamile,tedaviye baslayan,sonuc bekleyen varmi?ben iyim sukurler olsun.kendimi ise verdim calisiyorum.araba dersleri devam ediyor.ssonmez nerelerde aklima dustu coktandir yoktu oda.insallah hepiniz iyisinizdir.seyyan canim benim okunmus 5 yasin var eksiklere eklersin insallah.hepini optum

slm kızlar umarım iyisinizdir kimse uğrayamıo galiba buralara bende tabii yaşlandım galiba yetişemiyorum hayatın koşuşturmasınakays için 3 yasin okudum Allah kabul eder inşallahh hepinize sevgiler

seyyanım kays için 3 yasinimi okudum..allah kabul eder inşallah.
önceden ne güzel eksik okurdum şimdi dualara yetişemiyorum hemde 3 yasine
Hep önüme engel çıkıyor dua edin bana eski günlerime döneyim ya :26:bebeğim için bile hala bir sure okuyamadım henüz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…