Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okuduuuuuuuuu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okuduuuuuuuuuuu

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin uzun zamandır girmiyo

25 kasım 2013 tarihine kadar tamamlarsak iyi olur arkadaşlar
Allah şimdiden kabul etsin....herşey gönlünüzce olsun canlar
listemizde çoğu arkadaş düzenli dualarını okumaktadır.bir iki arkadaşımızın özel nedenlerinden dolayı aksamalar vardır..ama önemli değil..onlar yeterki iyi olsunlar.katılacaklardır aramıza.
ancak elifmusti arkadaşımız ilk haftadan sonra katılmamıştır.
listemizde yarıya geldik.listedeki tüm arkadaşlar için okunduktan sonra devam edermiyiz bilemiyorum.eğer aynı kişilerle birliktelik sağlanırsa devam ederiz inşaallah.ama sayı azalır ve liste ilerlemez ise sanırım dua listesine ara vereceğiz..dileğim dualarda daima buluşmak ve beraber olmaktır..Allaha emanet olun...

canım kays için yasinleri okudum allah gönlüne göre versin :KK16:

Aminnn gülümm,Allah c.c razi olsun...İkizlerr napıyooo,rahar duruyolar mı içerdeee :KK52: :KK52: :KK54: :KK54:

Yaptımm canımcım,kocaa bi tencere yaptım kalmadı :KK53: Sana kaseyle değil,tencerelerle yollarımm benn :KK19: Nasıl gidiyo,yeğenimiz nasıl bakalımm :KK54: :KK54: :KK16: Canım eksik etme dualarından :KK3: :KK3:

Ve aleykümselam canım..Evet mide bulantılarım devam ediyo,reglim de gelmedi henüz.Regl belirtisi de yok..Hamile olduğumu sanmıyorum,çünkü bulantılar bu kadar erken başlamaz.Yine bebiş ve beynim oyun oynuyor bana :KK4: :KK4:

Sevindim senin adına canım,ben nedense çok umutluyum,yürekten söylüyorum inancımda bu yönde,senin müjde vermene az kaldı inşaallah.Allahımm en ama enn kısa zamanda hayırlısı ile müjde vermenizi nasip etsin sonuna kadar.. :KK16: :KK16:
durmuyorlar canım c.tesi ayrıntılı ultrasona girdik bebeişlerimizden birini kaybetme riskimiz var onun için dr. dr geziyoruz:KK14::KK14:

durmuyorlar canım c.tesi ayrıntılı ultrasona girdik bebeişlerimizden birini kaybetme riskimiz var onun için dr. dr geziyoruz:KK14::KK14:
yaa canım çok üzüldüm bben herşey yolunda die biliyordum...
inşallah tutunur bebişin sana.. Rabbim kolaylık versin tatlımm...

canım gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. mahçubum ama dediğin gibi özel nedenler. buralarda kış gelsede işlerimiz bi türlü bitmiyor. arada köye çıkıp odun ediyoz eve geldğimde anca yeme içme ev işi falan yorgn düşüyoz. bu sıralar müsaitim. okuycam hemen inşallah. bu arada yarın da kursa başlıyorum arapça öğreniyordum ya devam edeceğim Allah'ın izniyle...
estağfirullah canım ne mahcubiyeti..arapça dersindede Rabbim muvaffak eylesin inş.
canım çok geçmiş olsun...inşaallah bebeklerin annelerine sıkı sıkı tutunur ve bırakmazlar...Allah yardımcın olsun

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

listemizde çoğu arkadaş düzenli dualarını okumaktadır.bir iki arkadaşımızın özel nedenlerinden dolayı aksamalar vardır..ama önemli değil..onlar yeterki iyi olsunlar.katılacaklardır aramıza.
listemizde yarıya geldik.listedeki tüm arkadaşlar için okunduktan sonra devam edermiyiz bilemiyorum.eğer aynı kişilerle birliktelik sağlanırsa devam ederiz inşaallah.ama sayı azalır ve liste ilerlemez ise sanırım dua listesine ara vereceğiz..dileğim dualarda daima buluşmak ve beraber olmaktır..Allaha emanet olun...

1-2 gune kadar okumaya musait olacagim ozaman okucam insallah ayin 25inden once kesin okurum

huuuuu komşu komşuu :) nasılsın bakalım tatlım.ben yaptım şekerim bugün gel koca bir tencere oldu valla bereketli bereketli inşallah :) bütün apartmana dağıttım kapıyı açıp beni öyle karnı burnunda elinde kaseler gören aaaa sen buhalde birde bunu mu yaptın diye şaşırdılar :) haaytımda ilkj defa yaptım ama süper oldu valla öğünmek gibi olsun :) kociş istedi yapsan da yesek diye bende gözümü kararttım dün gittim malzemelerimi aldım sabahta yapıverdim ohhhh mis gibi .gel tatlım yiyelim lalede gelecek diğer taraftan kim severse gelsiiiiin daha bisürü var :) ev nasıl neler yaptın ne duurmdasın tatlım .

ooo ellerine sağlık canım allah kabul etsın:KK16:ben hiç yapmadım ama çok şükür getiren oldu hemde 1 tencere:KK52:vallahi hepsini indiriverdim mideye şimdide dolapta 2 kasem var ama tiksindimmi ne daha yıyemıyorum:KK1:lalemdemi gelcek yakın olsak gelırdım vallahı:KK19:yemiş kadar oldum ama sağol bıtanem:KK54:bu arada ben topiğe geldiğimde bizim bıdık için çalışmalardaydım.çok şükür arkadaşlarımın ettiği dualarla şimdi göbüşümde yavrum.hem sağlıklı evlat için hemde sağlıklı doğumlar için sırayla her hafta bir arkadaşımıza dua bağışında bulunuyoruz canım:KK34:
Aminnn gülümm,Allah c.c razi olsun...İkizlerr napıyooo,rahar duruyolar mı içerdeee :KK52: :KK52: :KK54: :KK54:

Yaptımm canımcım,kocaa bi tencere yaptım kalmadı :KK53: Sana kaseyle değil,tencerelerle yollarımm benn :KK19: Nasıl gidiyo,yeğenimiz nasıl bakalımm :KK54: :KK54: :KK16: Canım eksik etme dualarından :KK3: :KK3:

Ve aleykümselam canım..Evet mide bulantılarım devam ediyo,reglim de gelmedi henüz.Regl belirtisi de yok..Hamile olduğumu sanmıyorum,çünkü bulantılar bu kadar erken başlamaz.Yine bebiş ve beynim oyun oynuyor bana :KK4: :KK4:

Sevindim senin adına canım,ben nedense çok umutluyum,yürekten söylüyorum inancımda bu yönde,senin müjde vermene az kaldı inşaallah.Allahımm en ama enn kısa zamanda hayırlısı ile müjde vermenizi nasip etsin sonuna kadar.. :KK16: :KK16:
eksik edermiyim hiç eşlemim dualarım hep sızlerle sızlerde bızı unutmayın emi:KK54::KK54:allah kabul etsın kızçem:KK16:
canım ya Allah razı olsun senin ve emanın desteği olmasa liste tamamlanamayacak.hakkınızı helal edin

canım kendini yorma sakın.dikkat et tamammı...

yinemi okudun sen....

tamam seyyanımmm:KK1::KK19::KK19:

Son düzenleme:
canım dualarım senınle yapabılecegım bırsey varsa buralardayımm:KK19:
inşallah rabbımınde ıznıyle bırsey olmıycak hakkında hayırlısı olsun güzel arkadasım:KK54:

arkadaşlar artık son haftalarımdayım 36. haftamın içindeyim heran bebeğim gelebilir banada duacı olursanız çok sevinirim hepinizi öpüyorum sağolun şimdiden allah dualarımızı kabul etsin.

durmuyorlar canım c.tesi ayrıntılı ultrasona girdik bebeişlerimizden birini kaybetme riskimiz var onun için dr. Dr geziyoruz:KK14::KK14:

asbe canım çok geçmiş olsun. Neden peki. Işallah yavrularına bişey olmaz canım sağlıklı bir şekilde doğduklarınıda görürüz işallah.

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

canım ben bundan önceki liste için henüz 3 yasini okuyamadım..o liste tamamlandı mı? tamamlanmadıysa cumaya kadar okuyacağım inşallah..eğer tamamlanmadıysa o listeden düşersin,tamamlandıysa bunda okundu yaparsın..gerçekten çok özür dilerim hamileliğim ilerlediği için ağırlaştım biraz,uyku desen düzensiz..o yüzden okumaya halim olmadı..

yaa canım çok üzüldüm bben herşey yolunda die biliyordum...
inşallah tutunur bebişin sana.. Rabbim kolaylık versin tatlımm...
Aminnnn canım benim aminnnnnn Rabbime emanet ettim onlarııı:KK14:
estağfirullah canım ne mahcubiyeti..arapça dersindede Rabbim muvaffak eylesin inş.

canım çok geçmiş olsun...inşaallah bebeklerin annelerine sıkı sıkı tutunur ve bırakmazlar...Allah yardımcın olsun
sağolasın seyyanımmmm dualarınızı esirgemeyin nolurrrr Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin
canım dualarım senınle yapabılecegım bırsey varsa buralardayımm:KK19:
inşallah rabbımınde ıznıyle bırsey olmıycak hakkında hayırlısı olsun güzel arkadasım:KK54:
Allah razı olsun canımmm duadan başka yapabilecek bişey yok her hafta ayrıntılı ultrasonla takip edilecek Rabbim yardım edecek inşallahhh:KK16:
asbe canım çok geçmiş olsun. Neden peki. Işallah yavrularına bişey olmaz canım sağlıklı bir şekilde doğduklarınıda görürüz işallah.
yaşadığım kanamadan kaynaklı olarak erkeğimizin plasentasındaki atar damar şu an gerektiği gibi işlev göremiyormuş canım dün dopplere girdik bir de bağırsağında parlama gördüler oda muhtemelen kanamadan ve gelişim geriliğinden kaynaklanıyordur ama down sendromu da olabilir isterseniz cvs yapalım bende kabul etmedim Rabbime sığındım yavrularımı ona emanet ettim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin bize:KK14::KK14:

günaydın arkadaşlar inşallah herkes iyidir.bende bugün Allah izin verirse yasşn okumayı istiyorum okuduktan sonra yazarım buradan anladığım kadarıyla herkes sırayla bir kişi için yani onun niyetine okuyor.neyse şimdiden okunanları ve okunacakları Allah kabul etsin .

sağolasın seyyanımmmm dualarınızı esirgemeyin nolurrrr Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Allah razı olsun canımmm duadan başka yapabilecek bişey yok her hafta ayrıntılı ultrasonla takip edilecek Rabbim yardım edecek inşallahhh:KK16:

yaşadığım kanamadan kaynaklı olarak erkeğimizin plasentasındaki atar damar şu an gerektiği gibi işlev göremiyormuş canım dün dopplere girdik bir de bağırsağında parlama gördüler oda muhtemelen kanamadan ve gelişim geriliğinden kaynaklanıyordur ama down sendromu da olabilir isterseniz cvs yapalım bende kabul etmedim Rabbime sığındım yavrularımı ona emanet ettim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin bize:KK14::KK14:
inşallah kuzum sen yeterki inancını kaybetme dualarım seninle...
günaydın arkadaşlar inşallah herkes iyidir.bende bugün Allah izin verirse yasşn okumayı istiyorum okuduktan sonra yazarım buradan anladığım kadarıyla herkes sırayla bir kişi için yani onun niyetine okuyor.neyse şimdiden okunanları ve okunacakları Allah kabul etsin .

baksoyum seyyan arkadaşımız listeyle ilgileniyor istiyorsan eğer senide listeye yazar geldiğinde ..amin bu arada

inşallah kuzum sen yeterki inancını kaybetme dualarım seninle...

baksoyum seyyan arkadaşımız listeyle ilgileniyor istiyorsan eğer senide listeye yazar geldiğinde ..amin bu arada

Rabbim kuluna taşıyamayacağı yük yüklemezmiş bunda da vardır bir hayır Allahıma sığındım inşallah bugünlerde geçecek

hoşgeldin canım. arkadaşımız gereken cevabı vermiş:)
umarım sağlıcakla kucagına alırsın evladını :)

canım sıkıntı yapama sen sıkıntı yaptıkça evladın faha çpk acı çekecektir.
kendini rahat tutmaya bak. rabbimin duasından daha etkili bi ilaç bilmiyorum ben.
hem dualar hem doktor sana şifa olacaktır.

canım sıkıntı yapama sen sıkıntı yaptıkça evladın faha çpk acı çekecektir.
kendini rahat tutmaya bak. rabbimin duasından daha etkili bi ilaç bilmiyorum ben.
hem dualar hem doktor sana şifa olacaktır.

İnşallah canım benim en büyük destekçim onların hareketleri zaten ilk öğrendiğimde her kıpraştıklarında ağlıyordum ama şimdi iyi geliyor moral veriyorlar annelerine Rabbimden başka sığınacak kapımız yok zaten çok doğru söylüyorsun canım
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

İnşallah canım benim en büyük destekçim onların hareketleri zaten ilk öğrendiğimde her kıpraştıklarında ağlıyordum ama şimdi iyi geliyor moral veriyorlar annelerine Rabbimden başka sığınacak kapımız yok zaten çok doğru söylüyorsun canım
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:) bak çok umutlu olman lazım. umudunu kesen bizden değildir diyor. elbet vardır bi dua. sen o duayı bul burda paylaş birlikte okuyalım.

:) bak çok umutlu olman lazım. umudunu kesen bizden değildir diyor. elbet vardır bi dua. sen o duayı bul burda paylaş birlikte okuyalım.

Canımmmm Allah razı olsunnnn araştırayım ben duayı öyleyse bulup okuyayım devamlı sizin önerebileceklerinizde kabulum biliyorsunuz bu konuda sizler kadar bilgili değilim:KK16:

X