Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kızlarr idrar testinde gebelik kaçıncı haftada belli oluyo bilen var mı?Adetin belli bir süre geçmesi değil sorum,mesela 3 haftalık bir hamilelik idrar testlerinde çıkar mı acaba? :26: :26:

Kızlarr idrar testinde gebelik kaçıncı haftada belli oluyo bilen var mı?Adetin belli bir süre geçmesi değil sorum,mesela 3 haftalık bir hamilelik idrar testlerinde çıkar mı acaba? :26: :26:

3 haftalıksa çıkmayabilir testte canım.
Kısss yoksa sen......Ayyy nasıl heyecanlandım canımıniçi.
Allah'ım dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Olmazz mııııı var canımcımm sen iste yeterr :KK16: :KK16: Damadımm napıyooo :KK53: :KK54: :KK54:

Canımsın sen :KK16:
Damadın ne yapsın gözü yollarda sevdiğini bekliyor :KK52::KK52::KK52:

3 haftalıksa çıkmayabilir testte canım.
Kısss yoksa sen......Ayyy nasıl heyecanlandım canımıniçi.
Allah'ım dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Canımsın sen :KK16:
Damadın ne yapsın gözü yollarda sevdiğini bekliyor :KK52::KK52::KK52:

Sendee benimmm :KK17: :KK17:

Bilmiyorum ki Emacım,midem çok bulanıyodu test aldım,yaptım az önce herzamanki gibi tek direk :KK53: :KK53: Olsa eğer 3 haftalık olacaktı :KK17: Belki dedim kendi kendime öyle işte :KK4: Yinede belli olmaz dimiii,hayırlısı olsun :KK49: :KK49: :KK49:

Yerim damadımıı,sessizce fısılda sevdiği için uğraştığımızı,inşaallah fazla bekletmeyiz :KK53: :KK23: :KK53: :KK53:

Ve aleykümselam Sevilcim,elhamdülillah diyelim...Bende hocanın size verdiği tarihi takipteyim,inşaallah hayırlısı ile sağlıkla olur muradınız canım.İnşaallah dediğin gibidir.Tekrar gidecek misiniz hocaya,olmazsa gelin vs dedi mi acaba merak ediyorum.İnşaallah Rabbim tez zamanda doldursun kucaklarınızı canım :KK16:
ayyy canım benim sağol.. bende senin haberini bekliyorum. biraz zaman geçsin testi tekrarlarsın innnnşallah olumlu olur bu sefer...
Yok canım bu hoca eve gelenlerden. görümcemin eşiyle görüşüyolar. aradı da hacdaymış ulaşamadı ona. şimdi gelmiş ama çook kalabalıkmış evi. biraz sakinleşsin arıycaz onu tekrar...

ne biliym canım hayırlısıyla olsunda geç olsun güç olmasın...

Sendee benimmm :KK17: :KK17:

Bilmiyorum ki Emacım,midem çok bulanıyodu test aldım,yaptım az önce herzamanki gibi tek direk :KK53: :KK53: Olsa eğer 3 haftalık olacaktı :KK17: Belki dedim kendi kendime öyle işte :KK4: Yinede belli olmaz dimiii,hayırlısı olsun :KK49: :KK49: :KK49:

Yerim damadımıı,sessizce fısılda sevdiği için uğraştığımızı,inşaallah fazla bekletmeyiz :KK53: :KK23: :KK53: :KK53:

Erken yapmışsındır kuzum biraz bekle sonra tekrar test yap.

Amannn negatif çıktı deyip kendini yorma dikkat et.
İnşallah fazla beklemeyecek damadın şekerim :KK52: Şu mübarek günlerde aklımda kalbimde ve dualarımdasınız canımmm :KK16:

Hadis-i şerifte, (Aşûre günü on Müslümana selam veren, bütün Müslümanlara selam vermiş gibi sevaba kavuşur) buyuruldu.

Selamün Aleyküm canlar :KK16:

Aşûre Günü Neler Yapmalı...

1) Aşure günü oruç tutmak sünnettir. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:

Aşure günü oruç tutanın, bir yıllık günahları affolur.
Aşurenin faziletinden faydalanın!
Bu mübarek günde oruç tutan, melekler, peygamberler, şehidler ve salihlerin ibâdetleri kadar sevaba kavuşur.

Oruç Bir gün öncesi veya bir gün sonrası ile tutmalıdır!

2- Akrabayı ziyaret edip, hediye ile veya çeşitli yardım ile gönüllerini alınmalıdır. Hadis-i şerifte,

Sıla-i rahmi terk eden, Aşure günü akrabasını ziyaret ederse, Yahya ve İsa'nın sevabı kadar ecre kavuşur, buyuruldu.

3- İlim öğrenmeli! Hadis-i şerifte,

Aşure günü, ilim öğrenilen veya Allahı zikredilen bir yerde, biraz oturan, cennete girer, buyuruldu.

4- Sadaka vermek sünnettir, ibâdettir. Hadis-i şerifte,

Aşure günü, zerre kadar sadaka veren kimse, Uhud dağı kadar sevaba kavuşur, buyuruldu.

5- Çok selam vermeli. Hadis-i şerifte,

Aşure günü, on Müslümana selam veren, bütün Müslümanlara selam vermiş gibi sevaba kavuşur,buyuruldu.

6- Çoluk çocuğunu sevindirmeli! Hadis-i şerifte,

Aşure günü, aile efradının nafakasını geniş tutanın, bütün yıl nafakası geniş olur, buyuruldu.

7- Gusletmeli. Hadis-i şerifte,

Aşure günü gusleden mümin, günahlardan temizlenir, buyuruldu.

8 - O gün, eve ufak-tefek erzak alınmalı, alınırsa bir sene boyunca evde bereket olur.

9- Dua Okunmalı,
10 defa şu duâ okunur:
"Sübhânallâhi mil'el mîzân. Ve müntehel-ılmi ve mebleğar-rızâ ve zinetel-arş'

10- Namaz Kılınmalı

Aşûre gününe mahsus olmak üzere kuşluk vaktinde 2 rek'at namaz kılınır.
Her rek'atte 1 Fâtiha-i şerîfe, 50 İhlâs-ı şerîf okunur.
Namazdan sonra 100 defa:

"Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammedin ve Âdeme ve Nûhın ve İbrâhîme ve Mûsâ ve Îsâ ve mâ beynehüm minen-nebiyyîne vel-mürselîn. Salevâtullâhi ve selâmühû aleyhim ecmaîn'

Öğle ile ikindi arasında 4 rek'at namaz kılınır. Beher rek'atte 1 Fâtiha-i şerîfe, 50 İhlâs-ı şerîf okunur.
Namazdan sonra: 70 İstiğfâr-ı şerîf, 70 Salevât-ı şerîfe ve 70 defa:

"Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil-aliyyil-azıym' okunur.
Ümmet-i Muhammed (s.a.v.)'in hidâyeti ve kurtuluşu için duâ edilir.

Sende sagol canim benim ne demek ne yaptik ki helal olsun.Amin insllah ALLAHIM bizede versin yarabbim :KK43: Adetim geldi gibi bugunde ondan cok asiri hassas durumdayim suan bebek reklami fotografi gorunce bile gozlerim doluyor.Bizden dualarini esirgeme yeter hak mi olurmus hic birbirimiz arasinda

ALLAH razı olsun hepiniz çok iyi insanlarsınız RABBİM hepinizin kalbine göre versin inşallaaah

gelirim kuzum adres ver yeter:KK1::KK1::KK1::KK1:
adres belli:KK1::KK1:
Senin tabağın herzaman hazırr canım benimmmm :KK16: :KK16: Öteler neresiii yaaa söyleyinde bizde gelelimm :KK53: :KK53:

Ve aleykümselam Sevilcim,elhamdülillah diyelim...Bende hocanın size verdiği tarihi takipteyim,inşaallah hayırlısı ile sağlıkla olur muradınız canım.İnşaallah dediğin gibidir.Tekrar gidecek misiniz hocaya,olmazsa gelin vs dedi mi acaba merak ediyorum.İnşaallah Rabbim tez zamanda doldursun kucaklarınızı canım :KK16:

Afiyet bal şeker olsun şimdidennn :21: Ecrinnnnnnn çookk sevindim kuzum benim yaa,Allahım çok büyüksün hamdü senalar olsun.......İkiz teyzeleri olcazz bizlerdee ne güzel :KK52: Çifter çifter ver dedik kabul oluyo dualarımız şükürler olsun..Aminnn gülümm inşaallah bizlerde hayırlı haberleri veririz en kısa zamanda,eksik etmeyin dualarınızdann :KK16: :KK16: :KK16:
canım benimmmmmmmmm sağolasın ,yemiş kadar oldum ,yani olmasamda nezaketen böyle söylerler ya:KK1::KK1:neyse senin bebiş yolda heralde.doğumuna gelince yeriz aşureni.yada biz yapar getiririz kız.....öteler face ler...
yaaaaa inşaallahhhhhhhhhhhhhh vardıııııııııııııııııııır:KK9::KK9::KK9:
Hadis-i şerifte, (Aşûre günü on Müslümana selam veren, bütün Müslümanlara selam vermiş gibi sevaba kavuşur) buyuruldu.

aleyküm selam canımmmmm

kızlar slam uzun zamandır bi bKIP Kçıyorm kimse olmadığı içi... seyyanım geçen hafta için 41 yasin okudum canım bilgin olsun...pazartesi sınavlarım başlıyo dua edin olar mı

ayyy canım benim sağol.. bende senin haberini bekliyorum. biraz zaman geçsin testi tekrarlarsın innnnşallah olumlu olur bu sefer...
Yok canım bu hoca eve gelenlerden. görümcemin eşiyle görüşüyolar. aradı da hacdaymış ulaşamadı ona. şimdi gelmiş ama çook kalabalıkmış evi. biraz sakinleşsin arıycaz onu tekrar...

ne biliym canım hayırlısıyla olsunda geç olsun güç olmasın...

Aminn canım benim hayırlı haberlerde buluşalım inşaallah...Hayırlısı canım,inşaallah siz Hocaya gidene kadar bebişiniz sizinle olur.Gelişmelerden haberdar et bizleri,hakkımızda en hayırlısı olsun :KK49: :KK49: :KK16:

Erken yapmışsındır kuzum biraz bekle sonra tekrar test yap.

Amannn negatif çıktı deyip kendini yorma dikkat et.
İnşallah fazla beklemeyecek damadın şekerim :KK52: Şu mübarek günlerde aklımda kalbimde ve dualarımdasınız canımmm :KK16:

Hayırlısı Emacım,haftaya tekrar ederim testi,çifte direk görmek istiyom ben artık ama yaaa :KK53: :KK53: Hayırlısı olsun,Rabbim sağlıklı ahlaklı evlatlar versin...Çocuklarla geçiyo tüm günüm,oldukça yoruluyorum;ama biliyorum benim miniğim o çocukların hürmetine olacak inşaallah...Sende dualarımdasın canımcımmm :KK16: :KK16:

Ve aleykümselammmm :KK16: :KK16: :KK16:

canım benimmmmmmmmm sağolasın ,yemiş kadar oldum ,yani olmasamda nezaketen böyle söylerler ya:KK1::KK1:neyse senin bebiş yolda heralde.doğumuna gelince yeriz aşureni.yada biz yapar getiririz kız.....öteler face ler...

yaaaaa inşaallahhhhhhhhhhhhhh vardıııııııııııııııııııır:KK9::KK9::KK9:

İnşaallah Seyyanım inşaallah,hep beraber olsun :KK16: Bilmem ki Seyyanım,ya benle yine oynuyo bu bebiş yada yola çıkmaya karar verdi bu sefer :KK1: :KK1: Ama kesin oynuyo,olsa 3 haftalık olcak,3 haftada başlamaz sanki mide bulantısı :KK55: Hayırlı ise olsun,Rabbim neyi takdir ederse o... :KK16: :KK16: Kızzz facede napıyonuzz,bi takip edim bakim siziiii :KK12: :KK55: Arada dürtün bari ayoll :KK9: :KK53: :KK54:

kızlar slam uzun zamandır bi bKIP Kçıyorm kimse olmadığı içi... seyyanım geçen hafta için 41 yasin okudum canım bilgin olsun...pazartesi sınavlarım başlıyo dua edin olar mı

Ve aleykümselam canım,uzun zamandır göremiyorum seni,iyisindir inşaallah :KK16: Rabbim yardımcın olsun,kolaylıklar ihsan etsin :KK19:

Çaresizlik "ALLAH'tan" gelen en güzel işarettir..
Dua'nın vaktinin geldiğini gösterir..
Süzülüyorsa gözünden yaşlar, hüzünlüyse güzel yüzün..
RABBİN seni özlemiş, sesini duymak istemiş demektir..

Hz.Mevlana

hoş gelirsin canım çok memnun oluruz..

hemen çıkmak zorunda kalmıştım.mesajı görmemişim..hoşbulduk desem şincik okurmu ki

anlaşıldı bizim kızlar ÖTELER diye yeni bir topik açmış topluca orda takılıyorlar:KK1:

Sizi özledim canlar yaa işyeri acaip sıkıntılı gündüz giremiyorum sizlerde çok girmiyorsunuz sanırım önceden sayfalara yetisemezdik şimdi sayfalar ilerlemez olmuş valla
Emacim Rabbim sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin hayırlı kucağımiza almayi nasip etsin inşallah
Ecrincim ikiz geliyormuş maşallah subhanallahh benim minisler arkidis geliyor insallahhhhh :KK52::KK52::KK16:
Eslemcim inşallah miniğin seninle dualarımiz seninle bu mübarek gunde:KK16::KK16:

Son düzenleme:
canlarım ben Allah nasip ederse hayırlısı ile 2 ay 22 gün sonra evlenicem pamugumla.BizimdeBebişimizOlsun nikim banlandıgım için arkadastan giriyorum.bende pcos var bu yüzden hamile kalamamaktan korkuyorum ve duaları ve kürleride arastırıyorum simdiden sizleride cok iyi anlıyorum.topikleri gezerken bi arkadasımız dua paylasmıs bir tane gebe kalmak için etkili bir duaymıs paylasmak istedim insallah vesile olurum sizlere bende evlenince bu duayı yapacagım insallah aldıgım gibi paylasıyorum kızlar Allah kabul etsin Allah yardımcımız olsun.

Merhaba
Rica etsem bana bu bahsettiğin duayı mesaj atabilirmisin tşk ederim

Arkadaşlar çocuk isteyenler için gerçekten çok güçlü bir dua buldum,bana bir arkadaşım verdi ve gerçekten yapıpta çocuğu olmayan yok dedi,inanmak çok önemli ben duayı burdan yazamıyorum eğer isteyen olursa özelden mesaj atabilirim.Bu dua diğerlerinden farklı olarak eş ile birlikte yapılması gereken bir dua,benim eşim istemediği için ben yapamadım,ama yapabilecek olanlara seve seve veririm.
allah kucağınızı boş bırakmasın

gece yarısı,abdest alınır,tam 12 de başla
* niyet edilir
1-Allahu Ekber - 10 defa
2- tövbe ,istiğfar ; Estağfirullah el aziym ve etubu ileyh ( 100 defa )
3-hamd yani şükür ; elhamdülillah 10 defa
4-salavat 10 defa
5 - dua okunur 170 ayetel kürsi

6-bitiminde tekrar salavat 10 defa
ve tekrar niyetinizi yineleyin ve peygamber efendimize tüm halilefere ehli beytine fatiha gönderin.
akabinde tekrar niyetinizi isteklerinizi sıralayın.peygamber efendimiz yüzü gözü hürmetine rabbim diyin ,iş ve hayırlı evlat ve ne istiyorsanız..

bunuda yaptım,

Abdest alinir, mümkünse gusledir. Zira abdest ve gusl (Dini bir emir, baslibasina bir ibadet, özel bir temizlik olmasinin disinda) sinir, kandolasim ve lenf sistemlerinin normale dönmesini saglar. Ayrica kisinin nefsini kibir, kin, hased, cimrilik, kiskanclik gibi kötü huylardan arindirir, huzur saglar
Sessiz, sakin bir yere cekilinir. Bu da, Dünyanin etkinlerinden kurtulmak, konsantre olmak, daha icten ve daha samimi olarak dua etmeye yardimci olur.
Tevbe -istigfar edilir. Bunun icin tevbe- istigfar dualarindan herhangi biri okunur. Veya 3 kere: "Estagfirullah" denir.
Allah rizasi icin 2 rek´at namaz kilinir. Sonra:
Namazdaki oturus sekli bozulmadan; yalvaris, yakaris, husu ve endise duygulari icinde:
"Sübhane Rabbiye´l- Aliyyi´l- A´le´l- Vehhab" denilerek ellerin ici, yüze gelecek ve koltukaltlari da görünücek sekilde kaldirilir. "Amin" denir.

Sonra söyle devam edilir:
Euzu bi´llahimine´s-seytani´r-racim
Bismi´llahi´r-Rahmani´r-Rahim.
Elhamdü lillahi Rabbi´l-Alemin. Ve´l-akibeti li´l-müttekin. Ve´s-salatü ve´s-selamü ala Rasulüna Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain. Ve-la udvane illa ala´z-zalimin.

(Bundan sonra, hangi duayi okuyacaksan, onu okursun veya gönlünce ve Türkce olarak dua edersin. Sonra, duani söyle tamamlarsin).

Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed. Kema salleyte ala Ibrahime ve ala ali Ibrahime inneke Hamidün Mecid.
Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.
Kema barekte ala Ibrahime ve ala ali Ibrahime inneke Hamidün Mecid.
Rabbena atina fi´d-dünya haseneten ve fi´l-ahirati hasseneten ve kina azabe´n-nar.
Rabbenagfir li ve li-valideyye ve li´l-mü´minine yeve yekümül´l-hisab.
Amin, amin, amin. Bi-hürmeti seyyidi´l mürselin ve´l-hamdü lillahi Rabbi´l-Alemin. Birahmetike ya er-hamer-Rahimin.
Esselatü ve´s-selamü aleyke ya Rasulullah, esselatü ve´s-selamü aleyke ya HabibAllah, esselatü ve´s-selamü aleyke ya Seyyide´l-evveline ve´l-ahirin.
Sübhane Rabbike Rabbi´l-izzeti amma yasifun ve selamün ale´l-mürselin ve´l-hamdü lillahi Rabbi´l-Alemin. (El-Fatiha)

"Allahümme salli ala Muhammed" dendikten sonra Fatiha suresi ve ardindan bir salavat daha okunup, ellerle yüz mesh edilir.

Duadan sonra (veya önce) yoksullara sadaka vermek veya yetileri, dullari sevindirmek, hayvanlara yiyecek vermek, bunlardan hicbirini yapmaya gücü yetmeyen icin, cicekleri sulamak, duanin kabul edilmesi icin vesiledir.

birde en son bunu yaptım,

"Fatiha + Allahümme bi cahi sahıbil vesileti seyyidina Muhammedin aleyhis salatü ves selamü ıkdı haceti bi lutfike ve keramike ya ekramel ekramin"

Bunu akşam namazını kılıp yerinden kalkmadan 41 kere okuyup dileğini söylersen dileğin kısa zamanda 3 gün veya 15 günde Allah'ın izniyle mutlak olur

Hadi inşallah Allah kabul eder,edecektir inşallah yeterki içten kalpten dua et.

Son düzenleme:
kızlar biz geldik:KK3:ev inşaatta malumunuz pek giremiyorum dualarımıda sona bırakıyorum.seyyan telden okuyorum yazdıklarınızı hisarbusenin duaları 15ine kadardı inşallah hala oyledır cunku ben daha bu gece okuyabılecegım hala okuyamadım.
cok yoğunum bu sıralar aralarda boslugum oluyor ama ondada şeytan giriyor işte bacağı kopasıca:KK47:çok yoruluyorum ustalar ve evın ıslerıyle hala bı düzene konduramadım şu evi.hisar busemden çok özür diliyorum inşallah bende bu gece okuyacağım giremessem eğer okundu sayarsınız emi rabbimden bi engel çıkmassa:KK17:
sizler nasılsınız toptan hepınızı öpüyorum :KK16:

bu arada aşure yapanınız yokmu yaww:KK56::KK56:
eşlem sen kesin yapmışındır bi kase yollıyıversene bacım:KK1:yanllız şöyle büyükçe bi kase oluversin emi:KK53::KK53:

bu arada aşure yapanınız yokmu yaww:KK56::KK56:
eşlem sen kesin yapmışındır bi kase yollıyıversene bacım:KK1:yanllız şöyle büyükçe bi kase oluversin emi:KK53::KK53:

huuuuu komşu komşuu :) nasılsın bakalım tatlım.ben yaptım şekerim bugün gel koca bir tencere oldu valla bereketli bereketli inşallah :) bütün apartmana dağıttım kapıyı açıp beni öyle karnı burnunda elinde kaseler gören aaaa sen buhalde birde bunu mu yaptın diye şaşırdılar :) haaytımda ilkj defa yaptım ama süper oldu valla öğünmek gibi olsun :) kociş istedi yapsan da yesek diye bende gözümü kararttım dün gittim malzemelerimi aldım sabahta yapıverdim ohhhh mis gibi .gel tatlım yiyelim lalede gelecek diğer taraftan kim severse gelsiiiiin daha bisürü var :) ev nasıl neler yaptın ne duurmdasın tatlım .

kızlar biz geldik:KK3:ev inşaatta malumunuz pek giremiyorum dualarımıda sona bırakıyorum.seyyan telden okuyorum yazdıklarınızı hisarbusenin duaları 15ine kadardı inşallah hala oyledır cunku ben daha bu gece okuyabılecegım hala okuyamadım.
cok yoğunum bu sıralar aralarda boslugum oluyor ama ondada şeytan giriyor işte bacağı kopasıca:KK47:çok yoruluyorum ustalar ve evın ıslerıyle hala bı düzene konduramadım şu evi.hisar busemden çok özür diliyorum inşallah bende bu gece okuyacağım giremessem eğer okundu sayarsınız emi rabbimden bi engel çıkmassa:KK17:
sizler nasılsınız toptan hepınızı öpüyorum :KK16:

yavrum ne duası okuyorsunuz ?

X