Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım kays için yasinleri okudum allah gönlüne göre versin

durmuyorlar canım c.tesi ayrıntılı ultrasona girdik bebeişlerimizden birini kaybetme riskimiz var onun için dr. dr geziyoruz

durmuyorlar canım c.tesi ayrıntılı ultrasona girdik bebeişlerimizden birini kaybetme riskimiz var onun için dr. dr geziyoruz
yaa canım çok üzüldüm bben herşey yolunda die biliyordum...
inşallah tutunur bebişin sana.. Rabbim kolaylık versin tatlımm...

estağfirullah canım ne mahcubiyeti..arapça dersindede Rabbim muvaffak eylesin inş.
canım çok geçmiş olsun...inşaallah bebeklerin annelerine sıkı sıkı tutunur ve bırakmazlar...Allah yardımcın olsun

1-2 gune kadar okumaya musait olacagim ozaman okucam insallah ayin 25inden once kesin okurum

ooo ellerine sağlık canım allah kabul etsınben hiç yapmadım ama çok şükür getiren oldu hemde 1 tencerevallahi hepsini indiriverdim mideye şimdide dolapta 2 kasem var ama tiksindimmi ne daha yıyemıyorumlalemdemi gelcek yakın olsak gelırdım vallahıyemiş kadar oldum ama sağol bıtanembu arada ben topiğe geldiğimde bizim bıdık için çalışmalardaydım.çok şükür arkadaşlarımın ettiği dualarla şimdi göbüşümde yavrum.hem sağlıklı evlat için hemde sağlıklı doğumlar için sırayla her hafta bir arkadaşımıza dua bağışında bulunuyoruz canım
eksik edermiyim hiç eşlemim dualarım hep sızlerle sızlerde bızı unutmayın emiallah kabul etsın kızçem
canım ya Allah razı olsun senin ve emanın desteği olmasa liste tamamlanamayacak.hakkınızı helal edin

canım kendini yorma sakın.dikkat et tamammı...

yinemi okudun sen....

tamam seyyanımmm

Son düzenleme:
canım dualarım senınle yapabılecegım bırsey varsa buralardayımm
inşallah rabbımınde ıznıyle bırsey olmıycak hakkında hayırlısı olsun güzel arkadasım

arkadaşlar artık son haftalarımdayım 36. haftamın içindeyim heran bebeğim gelebilir banada duacı olursanız çok sevinirim hepinizi öpüyorum sağolun şimdiden allah dualarımızı kabul etsin.

durmuyorlar canım c.tesi ayrıntılı ultrasona girdik bebeişlerimizden birini kaybetme riskimiz var onun için dr. Dr geziyoruz

asbe canım çok geçmiş olsun. Neden peki. Işallah yavrularına bişey olmaz canım sağlıklı bir şekilde doğduklarınıda görürüz işallah.

canım ben bundan önceki liste için henüz 3 yasini okuyamadım..o liste tamamlandı mı? tamamlanmadıysa cumaya kadar okuyacağım inşallah..eğer tamamlanmadıysa o listeden düşersin,tamamlandıysa bunda okundu yaparsın..gerçekten çok özür dilerim hamileliğim ilerlediği için ağırlaştım biraz,uyku desen düzensiz..o yüzden okumaya halim olmadı..

yaa canım çok üzüldüm bben herşey yolunda die biliyordum...
inşallah tutunur bebişin sana.. Rabbim kolaylık versin tatlımm...
Aminnnn canım benim aminnnnnn Rabbime emanet ettim onlarııı
estağfirullah canım ne mahcubiyeti..arapça dersindede Rabbim muvaffak eylesin inş.

canım çok geçmiş olsun...inşaallah bebeklerin annelerine sıkı sıkı tutunur ve bırakmazlar...Allah yardımcın olsun
sağolasın seyyanımmmm dualarınızı esirgemeyin nolurrrr Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin
canım dualarım senınle yapabılecegım bırsey varsa buralardayımm
inşallah rabbımınde ıznıyle bırsey olmıycak hakkında hayırlısı olsun güzel arkadasım
Allah razı olsun canımmm duadan başka yapabilecek bişey yok her hafta ayrıntılı ultrasonla takip edilecek Rabbim yardım edecek inşallahhh
asbe canım çok geçmiş olsun. Neden peki. Işallah yavrularına bişey olmaz canım sağlıklı bir şekilde doğduklarınıda görürüz işallah.
yaşadığım kanamadan kaynaklı olarak erkeğimizin plasentasındaki atar damar şu an gerektiği gibi işlev göremiyormuş canım dün dopplere girdik bir de bağırsağında parlama gördüler oda muhtemelen kanamadan ve gelişim geriliğinden kaynaklanıyordur ama down sendromu da olabilir isterseniz cvs yapalım bende kabul etmedim Rabbime sığındım yavrularımı ona emanet ettim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin bize

günaydın arkadaşlar inşallah herkes iyidir.bende bugün Allah izin verirse yasşn okumayı istiyorum okuduktan sonra yazarım buradan anladığım kadarıyla herkes sırayla bir kişi için yani onun niyetine okuyor.neyse şimdiden okunanları ve okunacakları Allah kabul etsin .

inşallah kuzum sen yeterki inancını kaybetme dualarım seninle...

baksoyum seyyan arkadaşımız listeyle ilgileniyor istiyorsan eğer senide listeye yazar geldiğinde ..amin bu arada

inşallah kuzum sen yeterki inancını kaybetme dualarım seninle...

baksoyum seyyan arkadaşımız listeyle ilgileniyor istiyorsan eğer senide listeye yazar geldiğinde ..amin bu arada

Rabbim kuluna taşıyamayacağı yük yüklemezmiş bunda da vardır bir hayır Allahıma sığındım inşallah bugünlerde geçecek

hoşgeldin canım. arkadaşımız gereken cevabı vermiş:)
umarım sağlıcakla kucagına alırsın evladını :)

canım sıkıntı yapama sen sıkıntı yaptıkça evladın faha çpk acı çekecektir.
kendini rahat tutmaya bak. rabbimin duasından daha etkili bi ilaç bilmiyorum ben.
hem dualar hem doktor sana şifa olacaktır.

İnşallah canım benim en büyük destekçim onların hareketleri zaten ilk öğrendiğimde her kıpraştıklarında ağlıyordum ama şimdi iyi geliyor moral veriyorlar annelerine Rabbimden başka sığınacak kapımız yok zaten çok doğru söylüyorsun canım
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:) bak çok umutlu olman lazım. umudunu kesen bizden değildir diyor. elbet vardır bi dua. sen o duayı bul burda paylaş birlikte okuyalım.

:) bak çok umutlu olman lazım. umudunu kesen bizden değildir diyor. elbet vardır bi dua. sen o duayı bul burda paylaş birlikte okuyalım.

Canımmmm Allah razı olsunnnn araştırayım ben duayı öyleyse bulup okuyayım devamlı sizin önerebileceklerinizde kabulum biliyorsunuz bu konuda sizler kadar bilgili değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…