Evim

Çok güzel harika döşenmiş. Allah sağlıklı sıhatli oturmayı nasip etsin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim seni de yoruyorum ama yatak odası takımını nerden aldın :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Siteler karacakaya caddesinden aldık. Mağazanın ismi aklımda değil şuan. Bakmam lazım kartına faturasına falan. Bi erkek ismiydi. :) eve gidince bakarım.

keşke bir bütün olarak da görebilseydik odalarınızı. sadece eşyalarınızı çekip koymuşunuz gibi olmuş..

Keşke bir butun olarak gorebilseydik evet

Evimiz kucuk oldugu icin cekmek icin bulundugum yer cok yakin kaliyor kadraja geniş girmiyor tum oda maalesef. Ben de isterdim genis genis koymak.

Herşeyiniz çok güzel, Allah'ım ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. mutfaktaki ufak masanızı da ikea dan mı aldınız acaba?

evınız cok hos tam benım tarzım oturma grubu ve yatak odası takımı hangı marka acaba ?

evınız cok hos tam benım tarzım oturma grubu ve yatak odası takımı hangı marka acaba ?
Teşekkür ederim. :) Ikisi de ankara sitelerden. Koltuk karacakaya caddesinde misafir mobilya, yatak odası da karacakaya caddesinde özkay mobilya. Misafir mobilyadan memnun kaldığımı söyleyemem.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. :) Ikisi de ankara sitelerden. Koltuk karacakaya caddesinde misafir mobilya, yatak odası da karacakaya caddesinde özkay mobilya. Misafir mobilyadan memnun kaldığımı söyleyemem.

gule gule guzel gunlerde kullanın ... ben ıstıkbale bellonaya fılan bakıyorum butun takımlar bırbırıne benzıyor duzgun bırsey yok

gule gule guzel gunlerde kullanın ... ben ıstıkbale bellonaya fılan bakıyorum butun takımlar bırbırıne benzıyor duzgun bırsey yok
Ben de bütün bilindik markalara baktım. Ama dediğiniz gibi her şey aynı geldi. Bir tek doğtaşta bir iki takım beğendim. Onların da hem boyutları hem de teslimat sürelerinden dolayı almadım. Doğtaş a bir bakın internet sitesinden falan. Umarım istediğiniz gibi bulabilirsiniz.

cnm ya durup durup evinin fotolarına bakıyorum bizde evimize tadilat yaptıracaz ama bütçe biraz kısıtlı koçtaştan yaptırırız diye düşünüyorduk ama senin fotolara bakınca ikeadan yaptıracam galiba ikeaya gittiğimizde banyonun mutfağın metre karesini söylediğimizde ortalama fiyat çıkarırlar mı bir bilgin var mı cnm birde banyodaki sadece lavabonun altındaki dolabin fiyatını hatırlıyor musun:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…