Evim

Evinizii çok begendim benim tarzım olan güzel parçalar var güle güle oturun.
Ortadaki Halı nasıl kullanışlımı , bende almayı düşünüyorum ama vintage-eskitme görünümünde ya dayanıklılık açısından ve solma yapıp yapmadığını merak ettim -birde nerden yada hangi marka olduğunu yazarsanız memnun olurum.
Teşekkür ederim :) ortadaki halı öyle güzel ki yatak odası ve koridor halım yünlü, onları da salondakinin cinsindendir almayı düşünüyorum. Eski halılardan yapılan bir halı değil, eskitme desenli makina halısı, hiç kir göstermiyor. :KK45:
saray halıdan almıştım. Eve gidince tam adını yazayım.

Banyoda duvar kağıdı yok sörüm yao_O
index.php
bu degıl mı?

ayy o nasıl bişimiş öyle
harika. bayıldım gercekten. kendı evıme de bu şekilde yaptırıcam:KK48:
ben de dedım kendı kendıme, buhar olunca kagıtlar kötü olmaz mı :KK70:
Kötü olur valla kağıt banyoda :KK70: Bu duvarkağıdı tarzındaki daha güzel fayanslar vardı da küçücük banyoya abartmayayım dedim. Beğendiğine sevindim. :KK15:

Evinizii çok begendim benim tarzım olan güzel parçalar var güle güle oturun.
Ortadaki Halı nasıl kullanışlımı , bende almayı düşünüyorum ama vintage-eskitme görünümünde ya dayanıklılık açısından ve solma yapıp yapmadığını merak ettim -birde nerden yada hangi marka olduğunu yazarsanız memnun olurum.
Halıya baktım, sanat halı ilkbahar serisi, desen kodu 7208. Google'a yazınca daha başka fotolar ve fiyatları çıkıyor.

ben de resmetmek istiyorum
ufak tefek değişiklikler yapacağım
ondan sonra belki ben de paylaşırım
fikir alışverişinde bulunuruz.
En sevdiğim stil eklektik stil benim ama counrty de harika
Evini çok beğendim arkadaşım.
Sağlıkla oturasın.

evinize bayıldııımmm :) güle güle huzurla oturun..
sade ve sık... boyle sakın evler huzur verıyor bana... renk desen secımlerınız çok hosuma gıttı..
banyodakı fayansa bayıldım... evım olunca ılk bunu arar bulurum aklıma yazdım o derece.. :)
ılk resımlerde bende duvar kagıdı sandım. nemden kalkmaz mı kı dıye dusunurken onların fayans oldugunu ogrendım :)
esyalara bogmamıssınız ve dolu dolu sıcak bır ev olmus :)

Ben cok begendim evinizi..kim böyle bi evde oturmak istemez ki. Gayet güzel...huzur da eksik olmasın insallah evinizde..

X