Evim

Canım aşağıda eklediğim resmi mi diyorsun? Bu duvarkağıdı.

Resimlerde pek gözükmemiş ama koridorda bir yerde alçı üzerine taş deseni kazıdığımız küçücük bir yer var. Orayı demiyorsun sanırım?
beğendiğine sevindim teşekkür ederim. :)

Evet bunu soylemistim :) tamam cnm saol cok guzelmis bnede bole bise yapabilrm ilerde evime insallah :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
banyo seramiklerinize bayıldım biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?:KK16:
Teşekkürler. :KK16: Ege seramik tiffany serisi, wc ve banyo. Üç türü var, mat yeşil çizgili, mavi mat çizgili, mavi parlak çizgili.bende wc yeşil banyo mavi yaptım farklı olsun diye. Alttaki beyazların da matı ve parlağı var. Benim komple mat. Yerlerde ahşap desenli fayans var onları hiç önermem. Kullanım açısından.

Evimizin tadilatını yaptırırken bloğuma ve buraya koyarım diyordum ama sonra üşendim. Ev biteli aylar oldu.
Şimdi evleri gördükçe heves geldi yine. :) evim şuan pek müsayit değil o yüzden pek çekemedim.
Çektim ve eklemeler:
7. Ve 37. Mesajlarda eklemeler var.

Eki Görüntüle 1124144 Eki Görüntüle 1124141 Eki Görüntüle 1124138 Eki Görüntüle 1124145 Eki Görüntüle 1124142 Eki Görüntüle 1124139 Eki Görüntüle 1124143 Eki Görüntüle 1124140

taş duvar kağıdının markası var mı cnaım çok beğendim

tek kelimeyle harika bir ev:nazar::nazar:
özgün bir tarzı var çok kibar zevkli döşenmiş
güle güle oturun:KK34:

eviniz çok güzelmiş. ağız tadıyla oturun inş. bende salona bayıldım. tek düze değil. yaşam ünitesi bi güzel, yemek masası-sandalyeler ayrı güzel :)

:nazar::nazar::nazar:

Evimizin tadilatını yaptırırken bloğuma ve buraya koyarım diyordum ama sonra üşendim. Ev biteli aylar oldu.
Şimdi evleri gördükçe heves geldi yine. :) evim şuan pek müsayit değil o yüzden pek çekemedim.
Çektim ve eklemeler:
7. Ve 37. Mesajlarda eklemeler var.

Eki Görüntüle 1124144 Eki Görüntüle 1124141 Eki Görüntüle 1124138 Eki Görüntüle 1124145 Eki Görüntüle 1124142 Eki Görüntüle 1124139 Eki Görüntüle 1124143 Eki Görüntüle 1124140

tatlım bu doğal taş mı duvar kağıdı mı bende istiyorumda evime inş nasipse:21::21:

Bayıldım bayıldım :) şimdiye Kadar gördüğüm en iyi ev. Ben de bundan istiyorum :) Güle güle güzel günlerde otur canım. Eşyaların ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi verebilir misin acaba? Özellikle kırmızı avize mesela

Bayıldım bayıldım :) şimdiye Kadar gördüğüm en iyi ev. Ben de bundan istiyorum :) Güle güle güzel günlerde otur canım. Eşyaların ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi verebilir misin acaba? Özellikle kırmızı avize mesela

Teşekkür ederim canım :KK16: Avize bun design'den. Biz karumdaki şubesinden aldık kargo beklememek için. Daha maliyetli oldu. Kendi sitelerinde her rengi modeli var ve indirimli. Link: http://www.bundesign.com/KUCUK-KIRMIZI-AVIZE,PR-190295.html
Başka merak ettiklerin varsa söyleyebilirim.

Son düzenleme:
X