Evim

gadjo dilo

ben aslında yoğum
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
10.357
9.245
Evimizin tadilatını yaptırırken bloğuma ve buraya koyarım diyordum ama sonra üşendim. Ev biteli aylar oldu.
Şimdi evleri gördükçe heves geldi yine. :)
eklemeler:
7. Ve 37. Mesajlarda eklemeler var.

Eki Görüntüle 1124138

Eklentiler

• $image.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 6.100
  • $image.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 5.965
  • $image.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 5.958
  • $image.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 5.921
  • $image.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 5.920
  • $image.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 5.931
  • $image.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 5.978
  • $image.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 5.984
  • $image.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 6.000
  • $image.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 5.974
  • $image.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 6.060
  • $image.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 6.029
  • $image.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 5.976
  • $image.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 5.973
Son düzenleme:
:26: Telden yapabilecek miyim derken yanlışlıkla konuyu açmışım birkaç resimle. Geri kapayamayacağım için devamını koyayım dedim. Çok dağınık oldu kusura bakmayın. Salon ve bir odanın resmini çekemedim. Onlar daha sonra.

ben country tarzı dekorasyonu benimseyemedim daha modernciyim sanırım .HAA istediklerimi yapamadım hiçbir zaman o ayrı.evinizde country tarzını çok güzel yansıtmışsınız tam dozunda abartısız.özellikle banyoya bayıldım ferah olmuş.güle güle huzurla oturun

Banyona, mutfağına, yatak odana bayıldımm. (Mutfak tezgahın hariç ) (sevemedim gitti bu renk tezgahları). Bende country sevenlerdenim. Salonda yemek masasının olduğu köşeyide çok sevdim.

çok güzel bir evin var güle güle otur canım

Uzatmaya gerek yok,tek kelime ile BAYILDIMMMMM.

kızlar hepiniz çok sağolun. herkes inşallah gönlünce bir evde oturur. hepiniz çok naziksiniz.

Çok beğendim , dekorasyon dergilerine göz atıyormuş gibi hissettim . Sağlıkla , huzurla , aşkla oturun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…