Evim

Evet bunu soylemistim :) tamam cnm saol cok guzelmis bnede bole bise yapabilrm ilerde evime insallah :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
banyo seramiklerinize bayıldım biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler. Ege seramik tiffany serisi, wc ve banyo. Üç türü var, mat yeşil çizgili, mavi mat çizgili, mavi parlak çizgili.bende wc yeşil banyo mavi yaptım farklı olsun diye. Alttaki beyazların da matı ve parlağı var. Benim komple mat. Yerlerde ahşap desenli fayans var onları hiç önermem. Kullanım açısından.

taş duvar kağıdının markası var mı cnaım çok beğendim

tek kelimeyle harika bir ev
özgün bir tarzı var çok kibar zevkli döşenmiş
güle güle oturun

eviniz çok güzelmiş. ağız tadıyla oturun inş. bende salona bayıldım. tek düze değil. yaşam ünitesi bi güzel, yemek masası-sandalyeler ayrı güzel :)

tatlım bu doğal taş mı duvar kağıdı mı bende istiyorumda evime inş nasipse

Bayıldım bayıldım :) şimdiye Kadar gördüğüm en iyi ev. Ben de bundan istiyorum :) Güle güle güzel günlerde otur canım. Eşyaların ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi verebilir misin acaba? Özellikle kırmızı avize mesela

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canım Avize bun design'den. Biz karumdaki şubesinden aldık kargo beklememek için. Daha maliyetli oldu. Kendi sitelerinde her rengi modeli var ve indirimli. Link: http://www.bundesign.com/KUCUK-KIRMIZI-AVIZE,PR-190295.html
Başka merak ettiklerin varsa söyleyebilirim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…