evde kedi-köpek besleyenler

kesinlikle evet ! Hele ben ogrenci iken calistigim Burger King'e umarim gelmemissinizdir : )))))))))))))))

Bende bir dönem mc donals ta çalışmıştım yoğun olduğu saatlerde hamburgerler yerlerden alınıp müşteriye servis ediliyordu kalabalık olunca yetişmekte zorlanıyorduk ve acemiler ekmekleri yada köfteleri yere düşürüyordu çöpe atarsanda kızıyorlar mecburen gönder gitsin oluyordu

Son düzenleme:

Hönk

amelikada adam mc de patronuna kiziyor, hamburgere sümügünü bi güzel sürüyor ve kameralar kayit ediyor :125: afiyet olsun

Ya canim icicim doslarimizin (hayvalarimiz) temizligi idi konu degil mi ?

çanakkaledemiydiniz

Hayir ama yarin gidiyorum ....

Konu evde kedi-köpek beslemekti sahur vakti midemizin bulanmasına doğru yol aldı.

sevgili kazen seni aramızda görmek mutluluk verici...
konu ile ilgili olarakta kedide besledim köpekte onlarda aynı bir çocuk gibi bakım istiyor bazen dahada fazla yorulmayı ve çabalamayı göze alan herkeze tavsiye edrim...

Bende kedileri çok sevmeme rağmen evde bakamam asla diyordum
Fakat bundan az bir zaman önce yolda annesi tarafından terkedilmiş minicik bir kedi buldum ki gözleri yuvasından fırlamış gibiydi kıyamadım tabi hemen aldım eve getirdim
Hep kucağımdaydı yavrucuk
Neyseki veterinere götürdüğümüzde öğrendik körmüş gözleri alınacak dendi
ücret yüksek geldiği için yaptıramadık neyseki sahip çıkan birini bulduk çok üzülmüştüm o zaman alışınca insan pekte dert etmiyor aslında ev pislenecek diye ama yinede kedim bendeyken hep temizlik yapasım geliyor ve ellerimi sürekli yıkama ihtiyacı hissediyordum
Herkesin aynı olması beklenemez elbette ama bence kediler çok özel hayvanlar ve onların temiz olduğuna inananlardanım

Evde köpek beslemek bakımını yapmak gerçekten çok zor ama kedi öyle değil en azından gözlemlediğim kadarı ile benim kedim öyle değil:)) Gerçekten çok titiz bir kediye sahibim:) kumunu koyduğumuz özel tuvaleti var kapalı filtreli bir kutu tuvaletini yaptığı zaman ciyak ciyak miyavlıyan sebebi ne derseniz gel patilerimi sil demek içinizde inanmayan olabilir ama öyle alıştırdık aldığımızda 1 aylıktı şuan 3 yaşında bu 3 senede ona gereken temizliği alıştırmak zorda olsa başardık..Evin temizliği derseniz hergün süpürge açılır bizde gelecek misafirden çok ben etrafda tüy görmek istemem kedim ankara van kırması yıkanmayı çok sever taranmak derseniz hiç üşenmeden sabah akşam tararım oda alışkın olduğu için taragını elimde gördüğü an kendini yere atar bekler ister inanın ister inanmayın geçenlerde eşim bu kusucak gibi dedi elinde okuduğu gazeteyi önüne attı kedim sürünerek gazeteye doğru gelip üstüne kustu biz şoka girdik nasıl anladı diye...3 yıldır evimde ne bir koku ne bir pislik görmedim..Kedi beslediğim için hiç pişmanlık duymadım..Odası ayrı yatağı ayrıdır korkan misafirlerimi anlayışla karşılarım odasına kapatırız sesi çıkmaz...Hayvanlara pislik gözüyle bakanları anlamış değilim onlara gereken terbiyeyi verirseniz inan çoğu insandan dahada temizler..Burda hayvanların pisliğinden bahsedip midesi bulanan arkadaşlara insanların yaptıkları pisliği anlatan sayfalara bakmalarını öneririm...Kimi mutfak lavabosuna tükürüyor kimi banyodaki el yüz havlusunu aylarca değiştirmiyor....Asıl pislik insan adı altında yaşayanlar hayvanlar hayvan ismini almış olabilir ama çoğu insandan daha temiz daha sevgiyi bakımı hak edenler bencee.....

ben sorun etmezdim yemekleri cunki evind ekedi kopek besleyenlerin genelde hayvanlari a$ili ve o yemekler pisiyor zaten..!!! evde kedi beslemek dinimize gore caizdir cunki kedinin tukrugunde antiseptik madde oldugundan izn var.. kopegin bahcede beslenmesi dogrudur..

o kadar abartilacak durm yokki ozellikle kediler icin.. zaten kumunu ariyo kedicik bi de eldivenler var pisliklerini temizlemek icin.. ben hic tiksinmiyorum bakimlari gunumuzde cok basit aslinda...saglik sorununuz olmadigi surece asilari duzgunse ilaclarini veriyosaniz hic bi sorun yok..

Bu burger kingden bahsedecek olursak iğrenççç ama insanlar nedense kuyruk oluşturuyorlar önünde.....Ben de bir zaman çalışmıştım....O mayonezlerin,ketçapların kovalarını hiç görmeyin derim :) zaten beklediği için kokmuş oluyordu...Marulların yıkandığı lavaboyu,çürük domatesleri de görmeyin....Patateslerin,elma dilimlerinin kızardığı kansorejen aylanmış yağları da görmeyin :) Anlam veremediğim neden insanlar kapısında kuyruk oluşturur? Hangi şehirde olursanız olun kesinlikle gitmeyin derim burger kinglere falan....Ben o zamandan beri kesinlikle uğramadım öyle yerlere.....Woopher menüsüymüş,hamburgeriymiş,soğan halkasıymış malzemelerimi alırım temizce evimde yapar yerim....Dikkat edin.....

yemekten insan kili saci vs. cikinca mideniz bulaniyor ama hayvaninki cikinca bulanmiyormu

kaynanamin yaptigi bögrekten kedi tüyü cikti gelde ye simdi :97:

onlarda hergün tariyo, süpürüyo evi ama nafile

ben sevmiyorum kedi köpek sevseydim evimde olurdu zaten nefretde etmiyorum nötürüm

şu an bebeğim olduğundan kedi yada köpek beslemiyorum çünki çok yorucu ...rutin temizlik yapmak gerekiyor...her sabah komple süpürüp silmeniz balkonları yıkamanız gerekiyor...köpeğiniz yada kedinizinde bakımını yapmak gerekiyor fırçqalamak vb..kedinin kum temizliği yardım edende yoksa çok zor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…