evde kedi-köpek besleyenler

o zaman cevap veriyorum; hayır temizlikten eser kalmayacağını düşünmüyorum, aksine hayvan beslendiği için daha titiz olunur BENCE. bu nedenle evinde hayvan besleyenlerin yemeklerini rahatlıkla yerim ve ayrı bi sempati beslerim onlara karşı benim evimde yemeğe gelenler de ''elini yıkadın mı'' diye sormaz bana. bu benim ona tuvaletten çıkınca elini yıkadın mı dememle birdir BENİM İÇİN.

Kizlar bu kisilerden yemek yiyip yememeyi dusunene kadar size servis yapan garsonlarin ne kadar temiz oldugunu hayal edin !

Misal Garsonun servis oncesi burnu kasindi sizce burnunu karistirip ellerini yikiyor mu ?

Igrenc ama gercek asla yikamiyor !

Duygu(editor) cildirmis 10 sene is bulamayan kiz sizle 5 ay gecirdi hemen is buldu gitti !

Kisa kadar buradayim....

Ben sizden bir konuda kk yla ilgili yardım istiyorum fakat özel mesajınız kapalı nereden sorunumu dile getirebilirim

ooo ona bakarsanız dışarıda hiç birşey yememek lazım

kazen bey sizin profilinizde yazan mail adresine maille durumu bildirdim
ve bana tokat gibi bir cvp geldi
saatten haberim varmışmı da mail gönderiyormuşum
iyide bu telefonu değilki bağıra bağıra çalsın
bilgisayar başında olan mail geldiğini görür açar bakar
bilgisayar başında ise gelen mailin saati sorun değildir
açar okursun gecenin bu saatinde uğraşmak istemezsen kapatırsn
sadece 1 mail atmıştım
2 kelime
üzüldüm açıkçası

Son düzenleme:
kazen abi lambalar kapali ne demek ? hatta bununla ilgili konu actim hicbir basliga uymayan bölümde

ciddi anlamda dikkatimi cekti merak ettim :26:

hahahahaha o cevabi ben yazdim saat 01:30 da konuya mudahale istemissiniz lutfen editorlerinde ozel hayati var !

hahahahaha o cevabi ben yazdim saat 01:30 da konuya mudahale istemissiniz lutfen editorlerinde ozel hayati var !
ama üzüldüm
ben o maili sizin online olduğunuzu
oruç ve emzirmemiydi neydi o konuda olduğunuz gördüğüm için attım
neyse özür dilerim rahatsız ettim
bidaha olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…