Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

63 hala fazlalığım var aynı anda 3 dr girsin lipo yapsın beni 50 kiloda çıkarsınlar
Iyisin iyi maşallah sen verirsin daha 50 de az be arkadaş 75 kiloyum hiç fazlaligim kalmadı sadece göbekte var gibi birşey demişti yanlış hatırlamıyorsam ona istinaden dedim o kiloda birinin fazlalığı olmaz olur mu bende 61 im 59 olmak istiyorum

mercimekceku aynı gün beni ameliyat edecek
ahhahha yürü git senin işlemin bitti adamı rahat bırak

Hahah umarim oyledir cicim valla sabahtan gider beklersem anesteziye gerek kalmaz ufak capli kalp krizi bayiltir beni ☺

Valla geceden gider yatarim kapisina salya sumuk aglarim dinc kafayla enerjik haliyle once beeeen ☺

bana benziyon bende ilk sıradaydım hepsinde neden sırf enerjisi bana kalsın diye

vereceğim zaten mecbur yat kalk ameliyatlara gına geldi sen fıstıksın yahu taş hatun

Sıfır beden olma ameliyatı varmış birde onu olayım dedim :)) şaka şaka aynı gün aml olan arkadaşların programları karışmış bende iyice tozu dumana katayım psikolojileri bozulsun dedim
Ameliyata gerek yok sen bu azimle yakında sıfır beden olursun zaten

Yok illa birşeyler yaptıracağım

ahhahah ben o videoyu pek kimseye atmam halada tehdit eder canlar beni ( bizim tayfa çekmiş :)))) mercimeği severim besleyicidr hahhaha ondan attım ona

Hala guluyorum beybi kendimi hic dusunemiyorum ya don sutyen ameliyathane kapisina kosarsam sasmayin ☺

hahhaha rezillik allahtan paraları önden o çekenlere veriyorum yoksa dağıtırım bahşiş hemşirelere sonra geride alamam o kadar kaybediyorum ki kendimi ben ben olmaktan cıkıyorum vuuuuuuuuu

Bende ole yapim paralari daha beter doktorun gobegine falan sıkıstirmadan sarhoslugum bana pis millete eglenceli olurda benim☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…