Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende ole yapim paralari daha beter doktorun gobegine falan sıkıstirmadan sarhoslugum bana pis millete eglenceli olurda benim☺

valla risk alma mercimek sen direk parayı muhasebeye ver hahhahah yanımdakiler kol germede güvenilirdi parayı verdim iyiki vermişim:) hele dr kapıyı açmış hemşireler diye bağırmışya kucağında ben ne oldu ne yaptım küfürmü ettim bilmiyom video yarım

Ben gidip kafadan muhasebedekine sıkıstırım

Zuzucum sen artık otur oturduğun yere.. Seni bundan sonra neşter bile kabul etmezbacım azminden dolayı önünde saygıyla eyiliyorum
Çok Haklısın bebeğim namım zaten dillere destan oldu daha fazlası dudak ısırtır nazardan çatlıyorum hıh kıskananlar çatlasın patlasın şişsin davul olsun

Sıfır beden olma ameliyatı varmış birde onu olayım dedim :)) şaka şaka aynı gün aml olan arkadaşların programları karışmış bende iyice tozu dumana katayım psikolojileri bozulsun dedim
Ay ne ameliyati kiz dur bu arada resimlerini göremiyorum sildin mi? Yoksa beni mi sildin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…