Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ohh çok şükür kızım hallettim bana kalsa gene beceremezdimm bak şimdi bana anlatın nerden ms atıcam yetkililere canlarım anacım daha fazla kimse görmeden kaldırdılar iyi olcak

Annene niye vermişler ki
Direk gönderselerdi
Kadın ne bilsim

Kac kilo olmanizi istemisti doktorunuz

Benide izlermisiniz

Kac kilo olmanizi istemisti doktorunuz
canm ben 80 lerde idim drla ilk görüştüm de en az 4 veya 5 kilo vermem gerektiğini söyledi sıkı bir diet ile ekim ayından şu zamana baya verdim şimdi 74 5 buçuk bende hiç bir yerde fazlalık yok diyebilirim görünüşte sadece karnım acayip hem yağ hem sarkık tabi zayıfladım ça dahada sarktı

75 olan birinde fazlalık olması kaçınılmaz yani normaldir

75 olan birinde fazlalık olması kaçınılmaz yani normaldir
tatlım ben 88 lerde idim kilo verdim 80 lerde dr görüşmelerine başladım şuanki operasyonu mu yapacak olan drum biraz dha vermem gerektini söledi ee onuda verdim tabi dietisyenin yardımı ile birde çok sıvı özellikle yeşil çay tüketim şimdi kıvama gelmişim anlıcan şekerim resmen artık etler döküldü yahuuu

İlk 15 gün zaten yatakdan kalkma vc taş gibi olmalar daha can sıkıcı zor unutucaksınız bunları zamanla hepsi geçecek ilk 6 aydan sonra herşey oturmaya başlıyor

kizlar bisey sorucam gobek deliginjz ne zaman yuvaya tam oturup sekil aldi? benimki daha tam olarak oturmadi bugun 4hafta 2 gun oldu

Hayatım ödemler geçince oturur iyice dur bakım senin göbek deliğini hatırlamadım ben:) Resime bakım

Hadi hayırlısı olsun aynı gün burada var ameliyat başka arkadaşımııznda iyi kesilin biçilin sağ salim dönün aramıza

cok teşekür ederim canm aynı gün hangi arkadaşımız aml olcak acaba kendisiyle burdan görüşsek iyi olur sürecinin aynı başlıca içiin birbirimize baya faydalı olur heralde inş salim dönelim aranızà valla akşam saat sabah 5 gözüme uyku girmedi k6vrandım durdum korkudan

Canim ameliyatin ercan beye mi ocak 25 ben varim ama banada sabah dendi

Bak yazmış sana arzum :)mercimek arkadaşımız olacak aynı gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…