Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

fitifit adresini verin evini basıcam

Ankaradayim tatlım hadi gel bi koşu

Ankara'nın bağlarıda büklüm büklüm yollarııııı gelmemmm

Tamam kızma kızma taşsın sen

taşım tabi popom yok okadar

Seni Ankaralı seni :)) neresindensin iyi Ankara Havası oynarsın sen tatlişkom

Benim nazarım değiyor çiban çıkıcak popuşunda

Çınarıdal al yarın spora yazılalım sen bol squat yap bende bol bol six packs yapayım

Ben benim burda yazılıcam balım bana yakın sizin oralara Nasıl gidip geleyim zor olur

Muhabbete bak ben katılmadım bu muhabbete kızlar siiz şikayet edecam

Ankara çok soğuk yahu gel bu tarafa sen fitifit

Muhabbete bak ben katılmadım bu muhabbete kızlar siiz şikayet edecam

Ankara çok soğuk yahu gel bu tarafa sen fitifit
Muhabbet etmeden olurmu hiç ben ne dedikodular okudum bu sayfalarda partiler,donlar,hastalıklar, detoks tarifleri bu böyle uzar gider varsa bir hatamız alırlar kellemizi Peşimde sizide götürürüm

Kızlar buraya biri muhabbet için konu açsın ordan devam edelim mi yoksa kellemizi ucuracaklar ben bilmiyorum bilen biri açsın yahu

Kızlar buraya biri muhabbet için konu açsın ordan devam edelim mi yoksa kellemizi ucuracaklar ben bilmiyorum bilen biri açsın yahu
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ikseverlerin-geyik-muhabbeti.559843/page-1179

Buradan muhabbete devam edebilirsiniz ama bak peşinen diyim okursanız demeyin bu jelonun çetesi de ne fenaymış

Çok konu döndü orada banlarda yendi ama fırtınası hiç dinmedi dışardan hala okunur gülme garintili başlıkk o

Yeni ameliyat olanlara gecmis olsun BenGulsu canim resimlerine baktim cok guzel olmus sorunsuz surec dilerim insallah hersey istedigin gibi olur .. Arkadaslarinada gecmis olsun

Kızlar resimleri görmem için sizin mi takip etmeniz gerekiyor benim mi
Bugün aynada kendimi gördüm göğüslerime aşık oldum :)

Ama karın ürkütücü sadece alt kısım azıcık gitmiş gibi korsesiz ilk defa görüyorum

Lipo yapılan yerler mosmordu 2 gün kantaron yağı masajı yaptım baya iyi gelmiş azalmış morluklar

Yarında işe gidicem bugün yürümem düzeldi :)
Bugün 5. Gün

Evet canim sen gorebilmen icin takip etmemiz gerekiyor sende fotolarini yuklersen birbirimizi takip edebiliriz ben foto yuklemeyen kisileri takip etmiyorum
Kac gun oldu ameliyat olali? Gecmis olsun

Kullanıcının yaptığı ayara göre değişiyor :)
Ben beni izleyenler için birkaç tane foto ekledim. Ama benim takip ettiklerime daha detaylı özel fotolar var tabi
Sende foto eklersen birçok kişi İzlmeye alır seni,fotoları görmene izin verir
Kantoron yağı bende kullandım. Doktorum kesi izine kullan,çok faydası olur demişti. Bence gayet faydalı,kullanmaya devam et
Maşallah valla. Ben beşinci gün evde istirahate devam ediyordum. Dışarı çıkmıyordum.. 15-20 gün sonra ancak yavaş yavaş işlerimi yapmaya başlamıştım..
Aman dikkat et,kendini zorlama olurmu

yok hayatım benm dr aret çerçi özkan b evler de hastane aile hast de olcam hadi bakalım hayırlı olsun inş süreci sorunsuz geçirmeniz dilerim artık sen bana ben sana sorar dururuz

Arastira arastira yarim doktor oldum da yarim imam dinden yarim doktor candan edermis ☺ hakkimizda hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…