Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ohh çok şükür kızım hallettim bana kalsa gene beceremezdimm bak şimdi bana anlatın nerden ms atıcam yetkililere canlarım anacım daha fazla kimse görmeden kaldırdılar iyi olcak

Teşekkür ederim

Yok eklemedim daha bugün duş alayım sonra diye düşündüm

Ben özel de oldum bir de göğüste kistlerim varmış onlarda temizlenmiş

Başıma gelen en kötü en komik olayı söyleyeyim

Çıkan doku yağlar ve kistler ayrı ayrı teslim edilmiş annem de erkek ziyaretçiler gelince hepsini bir araya toplayıp çöpe attırmış

Patolojiye gidemedi yani çıkanlar orda baya kötü oldum ama yapacak bir şey yok hayırlısı
Annene niye vermişler ki
Direk gönderselerdi
Kadın ne bilsim

arkadaşlar drum la görüştük evet istediği kiloya düştüğüm söyledi hayırlısıyla allah nasip ederse benm için büyük gün ocak 25 amlyt günü sabah saat 7 de yatış 9 da operasyon dedi allah nerde varsa yardım edsin banada etsin valla burdan öğrendim herşeyi sordum varis çorabı korse drenleri fln operasyon 2 buçuk 3 saat sürebileceğini söyledi birde hafif yan simitlre ve üst karın mide bölgesine lipo yapacağını söyledi hee bu arada ben sigara içiyorum ama bugünden Son dedi bu beni biraz zorlucak çevreden de kimseye söylemedim eşim ve çocuklarım bilyo çocukları tembihledim olsun bitsin öle duysunlar inşallah bende burdaki birçok arkadaş gibi sorunsuz geçirir mutlu olurum

Kac kilo olmanizi istemisti doktorunuz

canım çok geçmiş olsun alırım izlemye ok bana hafif yan simitlre birde üst karın yani mide kısmı lipo ve tam karın germe birde iç kaslara onarım dedi canm foto yüklemeyi bana tam anlatırmısın ya burdan saolsun arzum 77 di anlatmış ama kafam almıyor dosya yükleyemiyorum giricem

Benide izlermisiniz:KK25:

Kac kilo olmanizi istemisti doktorunuz
canm ben 80 lerde idim drla ilk görüştüm de en az 4 veya 5 kilo vermem gerektiğini söyledi sıkı bir diet ile ekim ayından şu zamana baya verdim şimdi 74 5 buçuk bende hiç bir yerde fazlalık yok diyebilirim görünüşte sadece karnım acayip hem yağ hem sarkık tabi zayıfladım ça dahada sarktı

canm ben 80 lerde idim drla ilk görüştüm de en az 4 veya 5 kilo vermem gerektiğini söyledi sıkı bir diet ile ekim ayından şu zamana baya verdim şimdi 74 5 buçuk bende hiç bir yerde fazlalık yok diyebilirim görünüşte sadece karnım acayip hem yağ hem sarkık tabi zayıfladım ça dahada sarktı
75 olan birinde fazlalık olması kaçınılmaz yani normaldir

:KK70::KK70::KK70::KK30:
75 olan birinde fazlalık olması kaçınılmaz yani normaldir
tatlım ben 88 lerde idim kilo verdim 80 lerde dr görüşmelerine başladım şuanki operasyonu mu yapacak olan drum biraz dha vermem gerektini söledi ee onuda verdim tabi dietisyenin yardımı ile birde çok sıvı özellikle yeşil çay tüketim şimdi kıvama gelmişim anlıcan şekerim resmen artık etler döküldü yahuuu :KK14:

selam kızlar bugün 4.günüm iyi olacağıma daha kötüyüm sanki karnımın içinde taş kalıpları var çok ama çok gergin içim ne zaman geçecek buuuuuu ahhhhh ahhhhhh ne zaman sizler nasılsınız dün bir arkadşın germe ve göğüs resimlerini gördüm sanırım 6 günlüktü çok iyi gözüküyordu darısı başıma

İlk 15 gün zaten yatakdan kalkma vc taş gibi olmalar daha can sıkıcı zor unutucaksınız bunları zamanla hepsi geçecek ilk 6 aydan sonra herşey oturmaya başlıyor

kizlar bisey sorucam gobek deliginjz ne zaman yuvaya tam oturup sekil aldi? benimki daha tam olarak oturmadi bugun 4hafta 2 gun oldu

Hayatım ödemler geçince oturur iyice dur bakım senin göbek deliğini hatırlamadım ben:) Resime bakım

arkadaşlar drum la görüştük evet istediği kiloya düştüğüm söyledi hayırlısıyla allah nasip ederse benm için büyük gün ocak 25 amlyt günü sabah saat 7 de yatış 9 da operasyon dedi allah nerde varsa yardım edsin banada etsin valla burdan öğrendim herşeyi sordum varis çorabı korse drenleri fln operasyon 2 buçuk 3 saat sürebileceğini söyledi birde hafif yan simitlre ve üst karın mide bölgesine lipo yapacağını söyledi hee bu arada ben sigara içiyorum ama bugünden Son dedi bu beni biraz zorlucak çevreden de kimseye söylemedim eşim ve çocuklarım bilyo çocukları tembihledim olsun bitsin öle duysunlar inşallah bende burdaki birçok arkadaş gibi sorunsuz geçirir mutlu olurum

Hadi hayırlısı olsun aynı gün burada var ameliyat başka arkadaşımııznda iyi kesilin biçilin sağ salim dönün aramıza :KK19:

İlk 15 gün zaten yatakdan kalkma vc taş gibi olmalar daha can sıkıcı zor unutucaksınız bunları zamanla hepsi geçecek ilk 6 aydan sonra herşey oturmaya başlıyor

Hayatım ödemler geçince oturur iyice dur bakım senin göbek deliğini hatırlamadım ben:) Resime bakım

Hadi hayırlısı olsun aynı gün burada var ameliyat başka arkadaşımııznda iyi kesilin biçilin sağ salim dönün aramıza :KK19:
cok teşekür ederim canm aynı gün hangi arkadaşımız aml olcak acaba kendisiyle burdan görüşsek iyi olur sürecinin aynı başlıca içiin birbirimize baya faydalı olur heralde inş salim dönelim aranızà valla akşam saat sabah 5 gözüme uyku girmedi k6vrandım durdum korkudan

cok teşekür ederim canm aynı gün hangi arkadaşımız aml olcak acaba kendisiyle burdan görüşsek iyi olur sürecinin aynı başlıca içiin birbirimize baya faydalı olur heralde inş salim dönelim aranızà valla akşam saat sabah 5 gözüme uyku girmedi k6vrandım durdum korkudan
Canim ameliyatin ercan beye mi ocak 25 ben varim ama banada sabah dendi

Bak yazmış sana arzum :)mercimek arkadaşımız olacak aynı gün

X