Karın germe alt karında şişlik

Bugün tam 1 ay oldu biraz şişkinliğim inmiş gibi sanki.
Dar gelen zor kapanan şortlarımı daha rahat giymeye başladım.
Korsesiz dimdik yürüyemiyordum 1 haftadır çok rahat yürüyorum. 3 4 gündür yüzmeyede başladım en azından kalori yakarım yaz bitince pilatese devam ederim

Eklentiler

• IMG_0587.jpeg
    IMG_0587.jpeg
    84,9 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_0586.jpeg
    IMG_0586.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 104
Sizinde dikişlerinizdr misina ipinden düğümler varmıydı başında ve sonunda. Onları doktorunuz mu aldı yoksa düştü mü kızlar
Sadece göbek deliğimde misina ip vardı, onu doktor hissettirmeden aldı bir kontrol sırasında, belki beklesek kendi düşerdi bilemiyorum. Alttaki keside siyah eriyen dikiş vardı oralara müdahale etmedi hiç.

Korsesiz dimdik yürüyemiyordum 1 haftadır çok rahat yürüyorum. 3 4 gündür yüzmeyede başladım en azından kalori yakarım yaz bitince pilatese devam ederim
Baya azalmış şişliğiniz harika 🙌 yüzerken karnınız geriliyor mu ben resmen kurbağalama bile yüzemiyorum gerginlikten suyun içinde öyle yalandan oyalanıp çıkıyorum.

Fiyat olarak gerçekten çokmuş.
Öncesi sonrası varmı fotoğrafları merak ettim.
Başka doktorlarada fotoğraf attım onlarda daha çok erken en az 3 ay geçmesi lazım diyince biraz rahatladım. Bikaç gündür şişliğimde azaldı gibi.
Evet çok doğru 3. Ayda nasılsa öyle kalıyor artık,3. Ayda memnun olmayı dileyin😅ben dün doktorumla tekrar görüştüm kontrole gelin bir bakayım dedi.doktorun işinin arkasında durması çok önemli bakalım ne dicek.Çok büyük bir sorunum yok tekrar ameliyat olmamı gerektirecek,ama küçük müdehaleler gerekiyor 😔

Sadece göbek deliğimde misina ip vardı, onu doktor hissettirmeden aldı bir kontrol sırasında, belki beklesek kendi düşerdi bilemiyorum. Alttaki keside siyah eriyen dikiş vardı oralara müdahale etmedi hiç.
Bende kendim tutup hafif çekince hepsi çıktılar. Çünkü dikiş kısmı kapanıcak iyileşecek o düğümden dolayı kapanamıyor. Düğümleri alınca hemen kapandı resmen

önceki halinizin fotosu var mı?

X