Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Insan cok heyecan korku yapiyor ama hepsi geciyor kendini oyala is güc gezmeyle, ben öyle yaptim

arkadaşlar bu izle
Hadi hayırlısı olsun sorunsuz sıkıntısız güzel bir süreç geçirirsiniz inşallah
çok teşekkürler canm iyi dileklerin için darısı tüm isteyen arkadaşların başına allah hepimizin imdadına yetişkin çokta korkuyorum

Insan cok heyecan korku yapiyor ama hepsi geciyor kendini oyala is güc gezmeyle, ben öyle yaptim
  • aynen arkadaşım drdan geldim eve hiç girmedim ben birde dışarda sigara içmiyorum evde ama çok içiyorum çocuklardan fırsat buldukça dışarı atıcam kendimi hepinize teşekkür ederim verdiğiniz cesaretlendim ve bilgiden dolayı

hayirlisi olsun..

Çok teşekkür ederim ben öyle pat diye koyarım görmeyen kalmasın okur

selam canm benimde tam karın germe olacak bilgileri gün gün yazıcam zaten çünki ben burdan çok şey öğrendim bende yardımcı olcam arkadaşlara
beni izlemeye alır mısın. yeni ameliyat olacaksan senin ameliyat sürecini takip etmek isterim. lütfen şimdiden eski karın fotonu önden ve yandan çekebilir misin. sonrada ameliyattan sonrakileri önden ve yandan çekersin. umarım sonuçtan memnun kalırsın,sıkıntı yaşamazsın.

selam canm benimde tam karın germe olacak bilgileri gün gün yazıcam zaten çünki ben burdan çok şey öğrendim bende yardımcı olcam arkadaşlara
dr la görüştünüz mü. sadece grememi yapacak
ay sizin adınıza sevindim, çok heyecanlısınızdır. ben de sömestr tatilinde düşünüyordum fakat gebelikte pelvis kemiğim aşırı zorlanmış kasık ve bacağımda ağrılar var,topallıyorum. osteitis pubis tanısı konuldu. şuan onun tedavi süreci başladı,iyileşir iyileşmez hemen karın germemi yaptıracağım. bu arada burdan bilgi ve cesaret topluyorum. ha bide bu rahatsızlığım dolayısııle hareketsizlikte 3 kilo aldım yan simitler çıktı öf ya

canım çok geçmiş olsun alırım izlemye ok bana hafif yan simitlre birde üst karın yani mide kısmı lipo ve tam karın germe birde iç kaslara onarım dedi canm foto yüklemeyi bana tam anlatırmısın ya burdan saolsun arzum 77 di anlatmış ama kafam almıyor dosya yükleyemiyorum giricem

kızlar karnının şuanki hali resim attım geldimi bi bakın

Eklentiler

• 20160109_204457-1.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 91
Hayırlı olsun kararın Eminim harika olacak
Siğaraya ara ver. Ameliyt öncesi ve sonrası !! İzler ve iyileşme açısından sıkıntı yalarsın yoksa aman aman ...
Lipo olması harika Çok değişecek ve güzel olacaksın inşallah

yukarda başlıklar sırasında ''albümler'' var, ''yeni albüm oluştur'' tıkla,açılan sayfayı doldur (gizlilik ayarları var kimin görmesini istiyorsan,mesela ''takip ettiklerim'' diyorsun) sayfanın altında fotoğrafı yükle var. yüklüyorsun. sanırım böyle. herkese açık sayfadan foto yükleme canım,o zaman üye olmayanlar bile görüyormuş sanırım

çok saol canm iyi dileklerin için inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…