Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende ole yapim paralari daha beter doktorun gobegine falan sıkıstirmadan sarhoslugum bana pis millete eglenceli olurda benim☺

valla risk alma mercimek sen direk parayı muhasebeye ver hahhahah yanımdakiler kol germede güvenilirdi parayı verdim iyiki vermişim:) hele dr kapıyı açmış hemşireler diye bağırmışya kucağında ben :KK70: ne oldu ne yaptım küfürmü ettim bilmiyom video yarım:KK48:

valla risk alma mercimek sen direk parayı muhasebeye ver hahhahah yanımdakiler kol germede güvenilirdi parayı verdim iyiki vermişim:) hele dr kapıyı açmış hemşireler diye bağırmışya kucağında ben :KK70: ne oldu ne yaptım küfürmü ettim bilmiyom video yarım:KK48:

Ben gidip kafadan muhasebedekine sıkıstırım :KK66:

Zuzucum sen artık otur oturduğun yere..:stop::KK20: Seni bundan sonra neşter bile kabul etmez:KK70:bacım azminden dolayı önünde saygıyla eyiliyorum :KK52:
Çok Haklısın bebeğim namım zaten dillere destan oldu :KK70: daha fazlası dudak ısırtır nazardan çatlıyorum hıh kıskananlar çatlasın patlasın şişsin davul olsun :KK70:

Sıfır beden olma ameliyatı varmış birde onu olayım dedim :)) şaka şaka aynı gün aml olan arkadaşların programları karışmış bende iyice tozu dumana katayım psikolojileri bozulsun dedim :KK70:
Ay ne ameliyati kiz dur :KK53: bu arada resimlerini göremiyorum sildin mi? Yoksa beni mi sildin:eek:

X