Esmer ve buğday tenli aynı değil midir zaten?

Ikısı farklı seyler kendımı esmer dıye nıtelendırırım ama herkes esmer degılsın bugday tenlısın der yazın yanınca esmer oluyrm o zaman aradakı farkı barız bende gruyorum bu arada yazın guneslenmem ruzgar bıle yakar benı, guneslenmeme ragmen tenım bır ıkı ton koyulasır :) ondan esmer oluyrm dedm

Esmere yakin. Bazi kisiler esmer diye tanimlarken sac rengine bakar soyler. Aslinda esmer bugday beyaz derken ten rengine gore tanimlanmalidir.

Bu kadın esmer.

Beyaz ten bildiğin beyaz olur. A4 kağıdı gibi.

Buğday ten beyazın koyusu ve biraz sarımtırak.

Esmer de en koyusu işte , biraz kahvelik var.

Son düzenleme:
Bu kadın esmer.

Beyaz ten bildiğin beyaz olur. A4 kağıdı gibi.

Buğday ten beyazın koyusu ve biraz sarımtırak.

Esmer de en koyusu işte , biraz kahvelik var.
Peki bu kadın Kelt desem fikriniz değişir mi?

catherine zeta jones esmer değil esmerlik tenle ilgilidir saçla değil buğday tenli biri sarışında olabilir.

catherine zeta jones esmer değil esmerlik tenle ilgilidir saçla değil buğday tenli biri sarışında olabilir.
Doğal sarışınların neredeyse tamamı beyaz tenlidir. Buğday tenlilerin neredyse hepsinin saçı ya siyah ya da kahverengidir.

Benim tenim buğday. Sürekli farklı görünüyor. Bazen çok sarı oluyorum.

Vücudumun her yeri farklı renk. Bacaklarım beyaz , orta gövde buğday , göğüsler beyaz ama sırtım daha koyu.

Buğday ten en mal gibi ten.

Doğal sarışınların neredeyse tamamı beyaz tenlidir. Buğday tenlilerin neredyse hepsinin saçı ya siyah ya da kahverengidir.
ayrıca sarısınların sadece beyaz olduğu iddianız çok yanlış sarısınlar tam tersi sarımsı bugday renginde de çok fazla oluyor .
Bu genellemeleri nerden çıkarıyorsunuz anlamıyorum

benim ten rengim aşırı beyaz ama saçlarım koyu çok saçma bir genelleme bu
Beyaz tenli biri koyu renk saçlı olamaz demiyorum zaten. Demek istediğim şu, buğday tenli birinin doğal saç renginin sarı olma olasılığı neredeyse sıfırdır.

ayrıca sarısınların sadece beyaz olduğu iddianız çok yanlış sarısınlar tam tersi sarımsı bugday renginde de çok fazla oluyor .
Bu genellemeleri nerden çıkarıyorsunuz anlamıyorum
Dünyada saçını sarıya boyatan bayağı kişi var çünkü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…