Esmer ve buğday tenli aynı değil midir zaten?

Beyaz tenli biri koyu renk saçlı olamaz demiyorum zaten. Demek istediğim şu, buğday tenli birinin doğal saç renginin sarı olma olasılığı neredeyse sıfırdır.

yapmayın lütfen ya canlı örnekler var önümde sizin bugday dediğiniz ten rengi esmer heralde esmer tabiki olmaz. bugday ten sandığınız gibi koyu değil

yapmayın lütfen ya canlı örnekler var önümde sizin bugday dediğiniz ten rengi esmer heralde esmer tabiki olmaz. bugday ten sandığınız gibi koyu değil
Buğday ten koyu bir ten rengi değildir fakat açık bir ten rengi de değildir. O canlı örneklerden birkaçının fotoğrafını atabilir misiniz?

ayrıca sarısınların sadece beyaz olduğu iddianız çok yanlış sarısınlar tam tersi sarımsı bugday renginde de çok fazla oluyor .
Bu genellemeleri nerden çıkarıyorsunuz anlamıyorum
Dünyada birtek malenezya insanı siyahi olup saçı sarıdır

Onun dışında tüm sarisinlar açık tenli olur
Dünya genelinin yüzde 15 i gerçek sarisindir

bence sen esmerlik sevmiyorsun ve bunu anladım. hem saç rengin yasemin allen gibi ise senin de esmer olma ihtimalin yok ben anlamadım gerçekten
:)
Yasemin Allen doğal sarışın değil ki zaten. Kahverengi saçlı o.

Dünyada birtek malenezya insanı siyahi olup saçı sarıdır

Onun dışında tüm sarisinlar açık tenli olur

ben siyahi sarısın olur diye bir şey demedim açık kıumral veya sarısın sayabileceğimiz çok fazla buğday tenli var. buğday ten tanımınız esmerse bilemem

Yasemin Allen doğal sarışın değil ki zaten. Kahverengi saçlı o.

:KK70: orjinal istediğin yerden bakabilirsin zaten kız ingiliz. kahverengi saçlı da değil . sen belli ki kıskanıyorsun sarısın beyaz tenlileri bunu çok içerlemişsin s
yasemin-allen-2.jpg
i.jpg
ya uğrasamıcam gerçekten sana kendini kendin olduğun gibi sevmen dileğiyle...

ben siyahi sarısın olur diye bir şey demedim kumral yada açık kıumral sarısın sayabileceğimiz çok fazla buğday tenli var. buğday ten tanımınız esmerse bilemem
Beyazdan koyu esmerden acikdir buğday
Açık kumral koyu kumral gibi tonlar olduğu gibi buğdayda da tonlar vardır kimisi daha baskın pembeye dönük kimisi daha baskın sarıya dönük
Alt tonlarida vardır
Mesela yüzümuzu yikadigimizda veya kışın kimisi kızarır kimisi morarir

Buğday koyu ten degildir esmerlerin zenci olmadığı gibi
Bunda hemfikiriz
Yalnız ...
asıl konu sarisinlar açık tenli olur bu hiç değişmez siz bu genellemeyi nereden çıkardınız dediniz diye bildigimi belirttim dünyada birtek malenezya insanı koyu tene sarisindir onun dışında tüm sarisinlar açık tenlidir

Açık kumral koyu kumral gibi tonlar olduğu gibi buğdayda da tonlar vardır kimisi daha baskın pembeye dönük kimisi daha baskın sarıya dönük
Alt tonlarida vardır

Bunda hemfikiriz
Yalnız ...
asıl konu sarisinlar açık tenli olur bu hiç değişmez siz bu genellemeyi nereden çıkardınız dediniz diye bildigimi belirttim dünyada birtek malenezya insanı koyu tene sarisindir onun dışında tüm sarisinlar açık tenlidir
sizin tanımlamanızı bir kaç sayfa önce okudum ve tam benim düşündüğüm gibi.

Kumral ve buğday tenliler hemen hemen aynı oluyorlar esmer ayrı

ESMER TEN İLE BUĞDAY TEN ARASINDA RENK FARKI VAR , BUĞDAY ESMERDEN DAHA AÇIK KUMRALA DAHA YAKIN TONDA. BENDE BUĞDAY TENLİYİM KARDEŞİM ESMER YAN YANA GETİRSEN KARDEŞİM ARAP KALIYOR YANIMDA

Alt tonlarida vardır

Bunda hemfikiriz
Yalnız ...

Benim tenim buğday ve sanırım sarı alt tonlu. Yüzümü yıkayınca kızarırım. Sıcakta kızarırım. Soğukta kızarırım. Cildin hassasiyetiyle ilgili bu.

Esmerin tadı, sarışının adı :KK8:
Buğday ten daha açık
Esmer daha koyu olur
Esmerim biçim biçim :KK4:

X