Esmer ve buğday tenli aynı değil midir zaten?

Bende esmer ten rengine yanik tenlere bayılırım ama siz sevmiyorsunuz demekki.
Arkadaşım pirinc suyuyla bir beyaz tenli kıvamına geldi neredeyse onu deneyin derim.

Esmer denilen kişi sanılanın aksine beyaz tenli ve siyah saçlıdır.

Esmer,kumral, açık kumral, koyu kumral kavramı farklıdır. İnsanın saç rengi ile alakalıdır. Buğday tenli, beyaz tenli, koyu tenli kavramıda insanın teni ile alakalıdır.

Örneğin ben; beyaz tenli ve koyu kumralım.

Resimdeki kadın buğday tenli fakat saçı ile alakalı yorum yapamam çünkü kendi saçı değil boya.

beyaz ten; pembe beyaz, yada sadece beyaz,buğday ten; pembe sarı beyaz ,yada sadece sarı beyaz,esmerler sarı kahve, yada sadece kahve, yada bembe sarı kahve, karışımı oluyor.tamamen cilt alt tonuyla alakalı bi sistem bence

Benim saç rengim böyle, açık ten ve renkli gözlüyüm, ben kendime kumral desem de millet sen sarışınsın diyor. Sarışınlıkla bunun alakası ne acep

kuzum sen kumralsın açık kumralla kumral arasısın işte türkiyede buna sarışın diyorlar göz rengi de açık olunca :)

Bugday ten guzeldir.Esmerden acik olur.Tuba buyukustun var mesela bugday tenli.Esmer olarak da Kenan imirzaliogluyu dusunun.Beyaz tenli olarak da Meryem uzerli mesela.

esmerinde tonları var açık esmer koyu esmer gibi ben açık esmerim mesela.

kuzum sen kumralsın açık kumralla kumral arasısın işte türkiyede buna sarışın diyorlar göz rengi de açık olunca :)

Anam ülkeden ülkeye de değişiyor desene.. Rusya'da bize esmer bile diyebilirler o zaman

hhahahaha bi zamanlar trabzonspor da yattara diye futbolcu vardı o da sarışındı

fotoğrafını koyayım konuya uygun Eki Görüntüle 2092919

Hayalimdeki sarışınlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…