Eskiye yazılmış şiirler

İşin acı yanı o kadınlara yapılan edebiyatların onda birini size yapmaması. Peki bu 20 yılda bu adam istemiyor diye hiç mi tatil yapmadınız? Hiç mi hayatınızı yaşamadınız
Tatil elbette yaptım çocuklarimi düşünerek kavga dövüşle ,artık çocuklarım benim agresif biri ve sorunlu kişi olduğumu söylüyorlar .
Bu hale kim getirdi bilmezler .
Iki kere kız kardeşimle gittim ve hava limanına trenle zor ulaştim .Kendiside evdeydi ,biletimi almişsim gitmeme 10 dak var ,ben götüreyim dedi istemedim.
Şimdi evdeyim en azından günü birlik şehir turlarına gideyim diyorum ,geliyor bana psikolojik şiddet uyguluyor .

Tatil elbette yaptım çocuklarimi düşünerek kavga dövüşle ,artık çocuklarım benim agresif biri ve sorunlu kişi olduğumu söylüyorlar .
Bu hale kim getirdi bilmezler .
Iki kere kız kardeşimle gittim ve hava limanına trenle zor ulaştim .Kendiside evdeydi ,biletimi almişsim gitmeme 10 dak var ,ben götüreyim dedi istemedim.
Şimdi evdeyim en azından günü birlik şehir turlarına gideyim diyorum ,geliyor bana psikolojik şiddet uyguluyor .
Çocuklar sizi agresif sorunlu mu görüyor pes yaşları küçük değildir sanırım kaç yasındalar? Yasları küçük değilse verin arada babalarına onda da kalsınlar babaları da çoluk çocuklu olarak milletin karısına kızına yazar methiyeleri çocuklardan fırsat bulursa 😀

Çocuklar sizi agresif sorunlu mu görüyor pes yaşları küçük değildir sanırım kaç yasındalar? Yasları küçük değilse verin arada babalarına onda da kalsınlar babaları da çoluk çocuklu olarak milletin karısına kızına yazar methiyeleri çocuklardan fırsat bulursa 😀
Sesi çıkartan kişi benim bağiran cağiran kişi benim ,bilmezlerki neyle mücadele ettigimi .
Çocuklarına karşi çok iyi tatlı dilli ,onlarla oynardı sohbet eder ,
Sorunları susmakla çözmeye çalışır ,
Ben söylendimi, susar elindeki telefon devam ok oynar .
Çocukların gördüğü bu

Sesi çıkartan kişi benim bağiran cağiran kişi benim ,bilmezlerki neyle mücadele ettigimi .
Çocukların gördüğü bu
Tamam işte alıp bakabilir ilgilensin madem çok ilgili baba ne güzel çocuklardan zamanı kalmaz siz de artık biraz nefes alırsınız

yarın asla bugünden daha genç olmayacaksınız. daha fazla vakit kaybetmeyin. öfke duyulacak bir şey yok. duygulara söz geçmiyor. keşke hakkında şiirler yazdığı kadın siz olsaydınız ama hayat bu....daha fazla zaman harcamayın onunla.

Merhaba, insanın eşinin başkasına şiir yazması çok kırıcı, hele ki evli iken 😔 kimse yaşamak istemez. Başka birine şiir yazması, yazdığı kişinin müthiş etkileyici biri olduğu anlamına gelmez, yazan kişinin duygularını ifade etme şeklinin bu olduğu anlamına gelir.
Siz bırakıp gitseniz size de şiirler yazar bu adam, çünkü aşka aşık. Sizi sevmiş, sizi seçmiş, sizi uygun görmüş, sizinle evlenmiş.
Eşinize gündelik hayatın yükünü daha çok yükleyin, o zaman aşk şiirlerinden ekmek kavgasına dönsün tarzı. Hem bunca aşk şiiri sadece bekarlar arasında ya da evlilik birliği içinde yazılmadı. Edebi ya da evlilik hayatı için neler düşünüyor, yüzleşin, öyle yolunuza karar verin.

Keşke sizi sevmemiş adama 20 yıl harcamasaydiniz. Şansınız var ki önünüzde belki otuz belki kırk seneniz var . Önemli olan bundan sonrasini da bu adama harcayacak misiniz

Çocukların gördüğü bu
Dünyadaki babaların en az yarısı, Türkiyedekilerin yüzde doksanı bu durumda. Çocuklar kendileriyle oynayanı, sakin davrananı biliyor annelerin durumunu anlamıyor. Yaş meselesi de değil, yaşamadan anlamaları zor

yarın asla bugünden daha genç olmayacaksınız. daha fazla vakit kaybetmeyin. öfke duyulacak bir şey yok. duygulara söz geçmiyor. keşke hakkında şiirler yazdığı kadın siz olsaydınız ama hayat bu....daha fazla zaman harcamayın onunla.
Banada çok yazmışliği var ama hiç eylem
Eskiden dişariya gezmeye , yürüyüşe giderdik daha bir kere demiştir gel şurda oturalimda kahve içelim .
Geçen sene kardeşini kız arkadaşi geldi yakın başka şehire ,onunla "gezdirmek amaçlı" kahvede içmişler florada gezmişler.
Fesat veya aldatıyor düşüncesinden değil
Başkasina daha çok değer vermesinden .
Burda gurbette olduğumuzdan çok fazla sosyal olmadığımizda asıl karakterini görememişsim.
Her kes her şeye layık,gezmeler ,restorana,hediyelere suprizlere bir tek ben değilim

Ben anlamadım siz bu şiirleri bulunca adama sormadınız mı bu ne diye ne tepki verdi
Ooo önceleri çok sordum ,şiir yazmak hobbim dedi,başka kimseyi sevmiyorum .
Olan olmuş senden onca bundan sonra başkasina göz dikersem konuş dedi .
Ona göre o zamanki duygularını aktarmış

Banada çok yazmışliği var ama hiç eylem
Eskiden dişariya gezmeye , yürüyüşe giderdik daha bir kere demiştir gel şurda oturalimda kahve içelim .
Geçen sene kardeşini kız arkadaşi geldi yakın başka şehire ,onunla "gezdirmek amaçlı" kahvede içmişler florada gezmişler.
Fesat veya aldatıyor düşüncesinden değil
Başkasina daha çok değer vermesinden .
Burda gurbette olduğumuzdan çok fazla sosyal olmadığımizda asıl karakterini görememişsim.
Her kes her şeye layık,gezmeler ,restorana,hediyelere suprizlere bir tek ben değilim
Adamın belli ki karakteri bu yani Ayşe Fatma farketmez kiminle olursa olsun sadece şiir yazıp pasif içinde yaşayacak asosyal belli ki. Heyecanlı hevesli biri değil içi ölü gibi.
Herkes sıkılır ondan.
Yani beni gezdirmedi tatillere gitmedik vs diye düşünmeyin sizinle değil başkasıyla olsa ona da bu karakteri gösterecek, sıkıcı.
Pasif enerji. Köşede günlüğüne yazsın anca bayık

Üzgünüm ama adam için almanya bileti olmuşsunuz. Bu sevgisiz adamı yıllarca çekme motivasyonunuz ne anlamak güç. Kırk yaş bu devirde genç bir yaş en azından bu günden sonra kendiniz için yaşayıp bu herifi çekmeyin.

Ooo önceleri çok sordum ,şiir yazmak hobbim dedi,başka kimseyi sevmiyorum .
Olan olmuş senden onca bundan sonra başkasina göz dikersem konuş dedi .
Ona göre o zamanki duygularını aktarmış
burada haklı evlilik içinde size sadakati önemli geçmişte birçok kişinin aşık olduğu biri veya aşk acısı olmuştur bu gayet normal.

Çocukların gördüğü bu
bu tür adamlar (hatta insanlar) ''el iyisi'' sesi fazla çıkmaz sinsiden yaparlar kötülüğü, taktiksel davranırlar delirttiği (kızdırdığı) insanlarda tepki verincede kötü olan belli, sizde artık fevri davranmayıp temkinli hareket edin.

Günaydınlar,
Acaba sinirim öfkem yersizmi sormak istiyorum .
Şimdi burda senelere ve yaşlara çok takılan insan var oysaki bana göre ne hissettiğin ve ne yaşadığın önemli .
Eşimle 20 yıldan fazla evliyiz ,tatilde birbirimize aşik olmuştuk ve yıldırım nikahı ile evlendik .
Niye derseniz ben almanyada yaşiyorum ve öyle sıkça görüşme ihtimalimiz yoktu .
Neyse ilk seneler toz tembe geçti.
Sonra anladimki biz çok başka dünyalarin insanlariyiz .
Eşim için ye iç ve s.k.,hayat tamam .
Oysaki ben spontane insanım macera severim ,bir hafta sonu gel araba atliyalim bir yerlerde duralım gibi şeyler .
Iyi insan deyimine sahiptir ,dövmez ,sövmez,hakaret yok ,saygılı ,ailemlede aynı şekilde .
Ama bana karşida öyle ilgisiz ,bu 20 yılın içinde bir tane çeyrek demeyeceğim çorap almişliği yok .
Asla hadi gelin sizleri yemeğe götüreyim yok ,tatil hiç yok , hediye yok ,bana bir şeyi layık görmez ,her seyimle kendim uğraşirim.
Allah'a şükür çaliştim ve ayakları üzerinde dura bilen kadınım .
Aslında calişkan biri evde tamir varsa onu en iyisini yapar.Ama kendinden değil hep benim zorumla benim isteğimle .Eve kendisi isteyerek bir çatal bile almamıştir .
Yatak konusuna gelirsek adam 180 derece dönmüş oluyor ,ağizindan ballar akar öyle bir Love bombing yaşatiyorduki ben kendi düşüncelerimde şüphe ederim.
Nankörlük mü yapıyorum,bana sürekli sarılmak ister ,öpmek ister

"Sevdiğini alamadiysan aldığını seveceksin "
Diye kendisi yazmış.
Uzatmak istemiyorum ,kaç kez okudum benimle evli olduğu halde eski sevdiklerine şiirler yazdığıni , gönderilmiş değil ,duygularını defterlere aktarmış evde köşede.
Yeni gördüğüm yazı ,bir toplulukta tekrar görmesi göz göze gelmeleri,kadinin utanarak bakması ,konuşmadan kocam bekler demesi.
Sonra çok düşünmüş olmalı ,ona duvar yazısını hatırlaması ,gözlerindeki mutluluğu hatirlamasi,annesini abisini karşına alması ve şiirini anca 17 yıl sonra yaza bildim diye not atması.bu şiiri 10 sene önce yazmış ama demekki benide hiç sevmemiş

Ben zaten uzun zamandır boşanmayi düşünüyorum,kafamda bitirdim diye düşünüyordum .
Niye şimdi içimde ihanet yaşamiş gibi hissediyorum ?niye bukadar öfkeliyim?
Oysaki diyordum git istersen başkasina benden sana yar olmaz artık
Şiirleri ona mesaj attım ,birde
Allah seni gördüğüm güne lanetliyorum .
Biliyorum onun geçmişi ,sevdiğine birşey deme hakkım yok ,ama benimle evli iken koynunda yatarken gidip düşünüp şiir yazmak ne alaka.sanki Off çeker gibi sanki keşke gibi .
Daha iyi anladım bana değer vermediğini .

Imkanlar içinde imkasizliklari yaşatti bana ,
Yüzümde ki gülücükleri soldurdu , gençliğimi aldı.
Bana birşeyler söyleyin.
ah canım çok üzüldüm senin üzüntünü hissediyorum ve paylaşıyorum.. Bu adam kesinlikle iyi insan deyimini haketmiyor. Yalancı bir kere, numara yapıyor çok tehlikeli güvenilmez biri. Seviyorsan bu kadar bekleyecektin eşin varken şiir yazmak ne demek. İlla cinsel bi temas öpüşme vsvs olmasına gerek yok . Bu aldatmadır. Yazıklar olsun demekten başka çare yok. sizi sevicek insanlarla karşılaşırsınız inşallah. Ayrılırken o dünyadaki tek insanmış gibi geliyor hatta iyi özellikleri aklına gelmeye başlıyor ama kesinlikle öyle bir durum yok. siz çok mutlu olucaksınız bu süreci de daha güçlü bir şekilde atlatıcaksınız diye umuyorum

X