eski sevgiliyi beklemek...

sasasas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
130
0
daha önce de konu açmıştım

http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz/512668-sikismis-durumdayim.html

bazı gelişmeler var içimi dökmek, benzer durumları yaşayanlara bişeyler söylemek ve sizlerden fikir almak için yazmak istiyorum.

daha önceki konuda genelde ikisinden de kurtul diye yorumlar almıştım. 3 ay önce başladıım ilişkiyi tamamen bitirdim bikaç gün önce, kendime de ona da bunu yapamazdım. eski sevgilimi de tekrar aramama konusunda kararlıydım zaman ver demişti. ama bir mesele oldu mesele uzun biraz bir durumdan haberdar etmem gerekiyordu en son konuşmamızda bu konuda bir ricada bulunmuştu. kısa bir mail attım dün sabah görmüş aradı gergin bir konuşma geçti aramızda sonra olay ikimize döndü ben ona onu sevdiğimi başlarsak aynı hataları yapmayacağımı söyledim. sanırım yüzyüze konuşmamız lazım dedi bu arada o adanada ben ankaradayım buraya gel bugün konuşalım dedi akşam gelir istersen gece dönersin gelemeyeceğimi kendisinin gelmesini söyledim bana senin daha buna cesaretin yok 4 sene boyunca da benim için buraya bir kere bile gelmedin dedi, ben gelemem ayrıca işten geç çıkıyorum biletlere baktım senin gelmen daha uygun kararını şuan ver alıyorum biletleri dedi, tamam dedim gittim akşam orda oldum gece de tekrar geri döndüm. giderken konuşmaktan çok onu görmek için gittiğimi hissettim çünkü onu çok fazla özlemiştim.
insanın yıllarını geçirdiği insanla aylar sonra görüşmesi çok garipmiş bakıp kalıyorsun ne diyeceğini bilemiyorsun uzun uzun sarılmak istiyorsun ama yapamıyorsun. beni aldıktan sonra yolda amaçsız giderken sadece birbirmize bakıp kafaları geri çevirdik, neredeyse 1 saat boyunca tek bir kelime konuşmadık gözlerim doldu fark etti, elimi tutup öptü sürekli içini çekti. susuzluktan öldüğüm için arabada içecek birşey var mı diye sorunca dünyaya geri döndük. güzel sakin biyerde yemek yiyip lafladık neler yaptığımızdan ailelerin nasıl olduğundan hayatımıza giren insanlardan falan ama ikimizin durumuna pek giremedik. benim anneannemde adanada yaşıyordu 2 ay önce vefat etmişti. yemekten kalktıktan sonra onun evinin o taraftan geçiyorduk, biliyor musun ananemi kaybettik dedim üzüldü allah sana uzun ömürler versin allah benim ömrümü de sana versin dedi, çok garip oldum pek öyle laflar bilmez etmez çünkü. beni o kadar çok mu seviyorsun dedim dönüp baktı sadece. sonra salep alıp arabayı biyere çekti başka bişeyler konuşuyordu ben de 1 2 saate gidicem buraya konuşmaya geldim konuşalım ve ben gideyim dedim. buarada elimi hiç bırakmadı bir tepki vermedim ama öpmek istedi ona izin vermedim ayrıca fark etmeden birbirmize eskisi gibi kuzum aşkım bebeğim diye hitap ettik sürekli. şuan mutlu musun dedim çok dedi huzurlu musun dedim hayır dedi. uzun bir süre sustuktan sonra döküldü biraz. seni çok seviyorum hala soruyorsun ben seni tahmininden çok daha fazla seviyorum ayrıca hiç bitmeyecek bir tutku aşk var sana karşı ama yaptklarını sindirmek çok zor dedi. sen o son yaptıklarından sonra çektin gititin arkandan 1 ay ortalığı toparlamaya çalıştık, iş yerimde herkes özelimi yaptıklarını öğrendi arkamdan hala konuşuluyor hayattan soğudum resmen dedi. bunlara rağmen hala seni silip atamadım dönüp özürdilerse ne derim güçlü olmalıyım diye düşünürken bir duydum başkasıyla birlikteymişsin çok aşıkmışsın, inanmadım seni aradım o telefondaki duyarsızlığın konuşmaların beni remen bitirdi o gün ilk defa hayatımda biri için ağladım dedi. 3 aydır seni başkasıyla düşündüğüm anlarda kalbim sıkışıyor kendimi dışarı atıyorum amaçsız dolaşıyorum öyle, birara seni öldürmeyi düşündüm hatta dedi. seni unutmanın tek yolu başkasıyla oyalanmaktı ben de olmayacak biriyle bir ilişkiye başladım dedi. ben de unutturabildi mi bari dedim. unutturamadığını adın gibi biliyorsun ayrıca onun yanındayken bile telefondan girip senin facebookuna bakıyordum hatta gördü bigün gidip arkadaşa sormuş seninle olanları falan ama bana hiçbişe sormuyor, benden de hiçbişe beklemiyor dedi. ben de ya seni çok seviyor kurcalayıp ayrılmak zorunda kalmak istemiyor ya da seni umursamıyor dedim bilmiyorum inan kafa da yormuyorum sadece bu işin içinden olaysız çıkmak istiyorum, ayrılırsam senden dolayı olduğu anlaşılacak iyice onursuz gurursuz bir adam olucam olmayan huzurum iyice kaçıcak dedi. sen aldattığında seni affettim benimde onurum gururum kalmadı ama senle olmak için umursamadım dedim. tekrar biraraya geldiğimizde herşeyin iyi olacağını bilsem değişebileceğini düşünmüyorum dedi. çok pişmanım ben yaptıklarıma bana yakışmadı dedim gerçekten de öyle o kadar pişmanım ki yaparken içimde bir bahanesi vardı, beni aldattı! ama bu bahane değil aldatmayı sindiremeyeceksen çekip gideceksin bir anda affedemez belki insan ama benim gibi 2 sene birine işkence etmek çok yanlış güvensizlikten kıskançlıktan çok intikam almaya çalışmaktı benimkisi hiçbişeyiyle ilgilenmek istemedim herşeyini küçümsedim hem ona sana aşığım sensiz yapamam imajı verip hem de umursamadım yaparken ne yaptığımı ben bile bilmiyordum ama en ufak şeyine bağırıyordum. karakteri yapıcı ve sakindir o sustukça ben perdeyi tamamen kaldırdım. ilişkimiz boyunca yanımdayken herşeyimle ilgilenirdi üşüdün mü çorap giy hırka giy rahat mısın o yemeği beğenmedin gibi yenisini söyleyelim...ben de bunlar karşısında ben çocuk muyum, bozuk plak gibi aynı şeyi deme üşümüyorum dedik ya, yemeği beğenmezsem yenisini söylerim ağzım dilim var...dün bana üşüyor musun kuzum neden böyle ince giyindin dedi içimden bişe akıp gitti birdaha bu lafları duyamama ihtimalini düşündüm... şimdi okuyanlardan vardır belki benim yaptığımı yapan durum aynı olmasa da sevgilim eşim dediği insana umursamazlık saygısızlık yapan ben ders olurum umarım size birdaha düşünün kaybettiğinizde ne hissedeceğinizi o yüzden değişin bu şekilde mutluluk yok insan kendine saygısını yitiriyor önce. ben dünyanın en sakin en uyumlu insanıyım diyebilirim ama yaptım bunları kendime saygımı yitirdim resmen. hayatındaki insandan buna maruz kalanlar varsa onlarda ayrılsınlar hiç düşünmeden hem de , o insan sizi seviyorsa ders alıp dönecektir size...bunun başka bir yöntemi yok.
dün o konuşmaları gene zaman ver diyerek sonlandırdı, çok zor vedalaştık uzun uzun sarıldık umarım son sarılmamız olmamıştır. çünkü ben çok aşığım ona her zerresine aşığım hem de...onunlayken bulduğum huzuru mutluluğu özlemişim kavgalar olsa da bir o kadar da eğlenirdik biz onunla, benimle sürekli uğraşırdı dalga geçerdi dün gene onun normalde onun çok dalga geçeceği bir laf ettim kendi kendine güldü sadece ona bile çok üzüldüm. neyapmam gerekiyor artık bilmiyorum aslında elimden geleni yaptığımı düşünüyorum dün vardın mı diye aradı birdaha ses çıkmadı. tekrar biraraya gelelim bitecekse onun hatasından bitsin. kendi hatalarımdan dolayı aşık olduğum insanı kaybetmek çok ağırıma gidiyor...hem umutluyum hem umutsuzum zamanı lehime çevirmek için ne yapmam gerektiğini de hiç bilmiyorum....

Off off..
Şuanda o kadar çok acı çekiyorumkii.. Seninkide üzerine tuz biber oldu diyebilirimm..
Aynen bende sevgilime karşı hatalar yaptımm.. Aldatmadım ama ilişkimizin en güzel yerinde nedensiz yere terkettim geri döndüm ama hiç birşey olmadı.. O beni bırakıp gtii.. Şimdide dönmüyorrr..
Sen sevinmelsin bu duruma canım çünkü seni hala seviyorrr.. Ama benim sevgilim beni SEVMİYOR, KONUŞMAK, SESİMİ DUYMAK, YÜZÜMÜ GÖRMEK İSTEMİYORR..ve ben onu o da beni her daim görebiliriz...
Ben bu acıyla yaşamak zorundayımm.. Şimdi iyi şeyler düşünmenin senin için zamanı bence..
Hatalar yapmışsın bunu sende farketmişsin, pişmansında.. Karşındaki insanda seni seviyorr.. Şimdi sana düşen onun istediği zamanı ona vermek ve sevgine sıkı sıkıya sahip çıkmakk..
Benden ders al ve şuanki haline şükret canımm.. En azından seni hala seviyorr.. Bunu bilmek bile insana güç verir, sende o güce sarıll ve bol bol dua ett.. ALLAH yardımcın olsunn..

ah canım ya bazı erkekler hatayı kaldırmıyor anında silip atıyor işte benimki o kadar iradeli değildir, belki ondan. ama sevgiyi bir anda silmek nasıl olur aklım da almıyor. bir süre öyle sanıorsun da sonra tekrar hortluyor umarm seninkide öyle olur.

umarım dediğin gibi olur..
Sizde en kısa zamanda barışırız inşş. Severken ayrılmak , ayrı kalmak daha zorr..

sevgili esmer seni sevmediğinden emin değilim, çünkü bu kadar çabucak silip unutulamaz hiçbişey.. biriyle yaşadıgın bi gün bile unutulamaz.. belkide bi daha aynı şeyleri yapıcağından korktugu için bu kadar tepkili sana, o yüzden belki de yeniden baslamamak için engelliyor kendini..

Bilemiyorum canımm..
Ama tuhaftırki benim içim o kadar rahat ve huzrluki onun beni sevdiğini düşünüyorumm..
Ama o msjlarını sözlerini düşününce yıkılıyorumm..
Kahrediyorum kendimi, içim sızlıyo..
Tek istediğim onu görebilmek ve sarılabilmekk.. Cuma günü gelsin artıkkkkkkkkkk

arkadaşın topiğini meşgul etmek istemem ama şunu demeliyim ki canım, bana da sanki senden nefret ediyormuş hissini uyandırmak istiyor gibi geliyor, bu da seni hala sevdiğini gösterir ama bişeylerden korktugunun sinyalidir. konuş canım, gerekirse hıçkırarak ağla, ama kendini asla ezdirmeden, ona mecburmuş hissini vermeden. bana da hala seni seviyor gibi geliyor canım zaten, Allah yardımcın olsun cuma günü, haberlerini bekliyorum 4 gözleee :18::18::18::18::18:

merhaba,

diğer konunda yazdıklarını da okudum, burada yazdıklarınız da...

bence sen bu adamın peşini bırakma. hatta bir daha atla git Adana'ya... tekrar konuşun.

kolay kolay ayrılacağınıza ihtimal vermiyorum. askerlikte yaptıklarını da çok büyütme bence. çünkü askerin psikolojisi biraz farklı oluyor. o dönemi sanki ayrıymışsınız gibi düşün.

o da senin ilişkini unutmalı, çünkü ortada bir aldatma yok. ilişkiniz bittikten sonra olan birşey bu.

herşeyi silip yeniden başlamak için elinden geleni yap... başaracağınıza eminim.

merhaba çok çok teşekkür ederim zaman ayırıp okuduğun için...
hala üstüne gitmek işe yarar mı bilmiyorum yani kaçan kovalanır durumu olacak gibi kendimi geri çekmek daha mı doğru olur sanki...
tabiki onu silip atamıycam ve beklicem, hala ilişkisini bitirmediği için rahatsız oluyorum ısrarcı olmakta. ama çok acı çekiyorum gene ağlamaya başladım çaresiz hissediyorum bilmiyorum...

canım yeni sevgilinden kurtulmana sevindim.eski sevgilin arkadaşlarına karşı rezil olmaktan neden korkuyor anlayamadım sonuçta bu sizin hayatınız ayrıca gerçekten birbirini sevenlerin kavuşmasına herkes sevinir..yine de milletin ağzına düşmek istemiyorsanız birlikteliğinizi saklarsınız birsüre,bence yeni sevgilisinden ayrılması lazım seni seviyorsa.sen nasıl yenisinden temizlediysen hayatını o da bırakmalı ..bana ondan ayrılmama bahanesi pek mantıklı gelmedi..

aynen sana katılıyorum canım nedir yani iki insan istedikten sonra her şeyi yener...
ayrıca görüştüğümüz gün hastaydı ben de bahane ettim sabah mesaj çektim nasıl oldun diye iyiyim sen falan yazmış ben de bunalım şeyler yazdım aradı tartıştık diyor sen gene aynı sen 4 ay öncesine döndük benden o kadar şikayetçiki tamam hatalarım çok ama yani insan azcık pozitif bakmaz mı bir duruma..sürekli aylardır kötüyüm gerginim diyordu, telefonda gene ölsem de kurtulsam dedi ses çıkarmadım ben seni üzmek değil mutlu etmek sana yardımcı olmak istiyorum dedim. sonra benimle konuşurken yanına bir kız geldi bişe sordu sanırım onu tersledi bağırdı, şok oldum. hiç böyle biri değildir. bunlara sebep ben olamam bu kadar değil...

gelen kız ailesinden yada arkadaşlarından birimiydi sormadın mı.belki diğer kızdır..

yani bilemiyorum sana umut veriyor aynı zamanda senden intikam almak istiyor olabilr.

bence kendini geri çek arayıp sorma o gerçekten seni seviyorsa birlikte olmak istiyorsa peşinden gelir tekrar..

sakin bir insan oldugunu söylemişsin ilişkinde pek öyle olmamış heralde biz kızlar cazgır olabiliyoruz ama seven erkek cazgırılığını da sever duygusallığını da herşeyiyle sever aşkını

senden bu kadar şikayetçi olması tuhaf ..yani sorun geçmişte senin ona yaptıkların mı yoksa üzerine çok gitmen mi(cazgırlık mı :)

yok o kız değil canım o kız bizi çok rahatsız ettiği için şikayet etmeyi düşündük sonra öğrendik sevgilisi varmış askerdeymiş o dönem sonra özürdiledi evlencem ben duymasın kimse diye kesti tehditleri 2 senedir haber yok.
zaten en son telefon görüşmesinde önemli bir durum olmadığı sürece beni arama ben seni arıycam kafamı toplayınca, bu şekilde davranman bişeyleri hızlandırmıyor dedi tamam dedim.
benim huysuzluklarıma bi şekilde katlanıyordu ama son zamanlarda yaptıklarım ağırdı evet...
beklemekten başka çarem yok maalesef bekleme sırasında da durumu lehime çevirecek bişeyler de yapmam lazım tabi

bugün evdeydim sabahtan beri forumda bişeyler okuyorum insanların yerine koyuyorum kendimi yorumları okuyorum birden bir sinir geldi. ne yapıyorum ben dedim o başkasıyla ve bırakmıyor aslında hiçbirşey bahane değil. beni arama ben seni arayacağım diyor hak etmiyorum bu kadarını... bir mail attım düşündüklerimi yazdım ve veda ettim. çok acı çekiyorum evet ama başkasıyla olan birini beklemek çok daha acı sanki allah hepimizin yardımcısı olsun....

Amin canım içinden geldiği gibi davrandıysan ve döktüysen tamamen içini pişman olma sakın..
insanın buna ihtiyacı var çünkü.inşallah gerçekten seni anlayabilen biridir..
yani her zaman durumu lehime çevirmem lazım gibi düşünmek bu şekilde davranmaya çalışmak insanı çok yoruyor..
sen de biraz kafanı dinle zaten bir ilişkini bitirmişsin onun üzerine bir diğeriyle yeniden başlamaya çalışmak yıpratır seni..
kendinle ilgilen pozitif bak kendine..

aynen canım çok yorucu tamam ona çok aşığım çok seviyorum ama elimden geleni yaptım oraya kadar gittim daha ne yapayım, olanlar yüzünden binlerce kere özürdiledim. çok kısa ve net hislerimi anlattım iyi olduğumu ve olacağımı söyledim hoşçakal dedim.
ya ben de ayrıldığım insana zaman ver dedim ilk önce ama o kabullenmiyor diye ayrılığı ondan 3 gün geçti zamanını çalmayayım ben senin olmayacak bu iş bitti dedim. ben bu adama söylüyorum bak beni kenarda tutmaya çalışma bana olmaz de diyemem diyor ama başka bir ilişkiyi de devam ettiriyor.
dediğin gibi en güzeli bir süre sadece kendine yoğunlaşmak kaderde ne varsa o yaşanır zorlamanın alemi yok, gelirse ne ala ama ben de umut yok...

tabi kaderde takdir edilen neyse o olur ama bizim tercihlerimiz az da olsa bir seçim yapabilme irademiz var...

yani seni kenarda bekletmek istemesi bile çok olumsuz bana göre..neden o kızdan ayrılmıyor anlayamıyorum.tek sebep millet aleyhinde konuşmasın değil gibime geliyor.seni sevdiğini söylüyor kimseyle senle olduğu gibi olmadığını söylüyor ama o kıza da eyvallah diyemiyor bence arama artık sevgine kıymet vermezse daha çok üzülme..

inşallah senin de onun da hakkında en iyisi olur...ama bu dengesiz hareketlerle o neyi istediğini bile bile mutsuz ediyor ikinizi de..zaman ver ona yapabilceğin bişey kalmamış daha..

umut etmeden edemiyorum. umut ettikçe de işkence uzuyor sanırım...bana o lafları eettiği için ilişkisini göz ardı edemem bırakamıyorsa vardır birşeyler uydurdu kılıflara inanmak, inanamak istediğim içindir... ben de bırakamazdım ona bakarsan hayatta bütün kapalı yerlerini bana açan sevgilisi olsuğum için hayata bağlanan bir adamı terk ettim ben aniden. ben neden yaptım kolay mı oldu sanki kendimi iğrenç hissettim hatta...
birine sen hayatını yaşa kafanı toparla sevgilinle biraz daha vakit geçir sonra bana gel ben seni beklerim imajı vermek ağırıma gitti bugün bunu fark ettim. bu imajı verdiğim sürece değer görmeyi beklemem de imkansız zaten....

mrb cnm şimdi okudum yazdıklarını önceki konuyu okumadan hemen yazmak istedim böyle yazıyı okuyunca içimden birşeyler aktı belliki çok seviyorsun hiç bırakma peşini bu arada sadece sayfanın başını ve sonunu okudum yorumlara bakmadım valla eşimde işte birazdan arıcam öyle güzel yazmışssınki ben özledim eşimi sana değer verenle evlenceksin ne olursa olsun affettir kendini sakın gurur falan deme valla ben neler çektim benimkini nikahıma alana kadar kimselere kaptırmadım o benim çünki sende aynısını yap pişman olmazssın hata biz kullar içindir bidaha tekrarlanmadığı sürece anlattğın duygular aynı benimkiyle şimdi en basit markete gitmek pazara gitmek bile heycanlandırıyor çünkü ben benim eşimi deli gibi seviyorum senin duygularında samimi arkadaşınınkilerde oyüzden sizden çok mutlu bir çift olur mutlu olursun inşallah busene :123: seneye

çok teşekkür ederim, evet seviyorum her şeyden çok..ama artık yapabileceğim hiçbişe yok maalesef sadece gelmesi için dua etmek kaldı. ya da tecrübelerinle yapabileceğim bişeyler söylersin belki. mutluluğuna nazar değmesin ömür boyu sürsün inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…