eski sevgiliyi beklemek...

bana öyle laflar edemiyor işte çünkü 4 ay unuttum gittim başkasıyla görüştüm damarıma basarsa ne olacağını biliyor. bana aşk dolu bakışın aynı duruyor bana sevgin ne zaman biticek dedi sesimi çıkarmadım. bugün mailde de yazdım bana öyle dedin ya biter dedim neler unutulmuyorki kaldı ki aylarca unutulmadın mı sanki. mailin başında da bugün birşey oldu ve bazı şeyler kafama dank etti yazdım o kadar lafa tepkisiz kalırsa şaşırrım valla. o gün mesajlaşırken buna yanlış mesaj attım ama mesajın içeriğinde hiçbişe yok bir kız arkadaşıma çalıştığımız projeyle ilgili attığım bir mesajdı. ona kafayı taktı kime attın ne iş falan of dedim ne diyorsun sen kendi prüzlerini hallet önce ayrıca esraya attım dedim rahatladı.
en iyisi adam tutup dövdürmek sanırım:)
bu lafına çok güldüm...bir ara biz de sevdiceğimle ayrı kalmıştık ben de o zaman öyle demiştim ..inşallah sizin için de hayırlı olcaksa barışırsınız canım.

Son düzenleme:
maalesef olmayacak bu iş...

sen guclu bi kiza benziyosn bence unutup cok mutlu olacaksin. hislerim cok kuvvetli. darisi basima. once kafada bitirmek laziim. kalp beynin isine karisamaz bi sure sonra. kalbimizi kandiricaz baska yolu yok bence. hakkimizda hayirli olsun,tez zamanda dinsin acilar..

sen guclu bi kiza benziyosn bence unutup cok mutlu olacaksin. hislerim cok kuvvetli. darisi basima. once kafada bitirmek laziim. kalp beynin isine karisamaz bi sure sonra. kalbimizi kandiricaz baska yolu yok bence. hakkimizda hayirli olsun,tez zamanda dinsin acilar..

jelibon çok teşekkür ederim evet çok güçlü bilirdim kendimi ama dengesiz davranışlar karşında hele o insana zaafın varsa alt üst oluyorsun. beynimde bitirdim evet sen de aynı durumdaysan sakın hayatına başkasını sokarak unutmaya çalışma bize en iyi gelecek şey yalnızlık kendimizi dinlemek

Uzun süredir üyeyim kk'ya ama ilk defa bir topiğe bir şey yazıyorum , ve sıkılmadan da eski ve yeni yazını okudum . O kadar karmaşık bir durum ki canım Allah yardımcın olsun bana göre sen çok fazla bir şey yapmamışsın onun yaptığı hatadan sonra sen değişmişsin .Benimde 2 yıldır birlikte olduğum biri var onla birlikteliğe başladığımda başkasıyla berabermiş 3 ay sonra öğrendim ayrıldım sevdiğim için affettim onu benden önce olmuş sonuçta ayrılmaya çalışıyormuş kızın ona yolladığı mesajlardan anladım bunu tabi bende normalde terbiyeli aklı başında biri olan ben yapmadığımı bırakmadım 2 senedir etmediğim eziyet kalmadı ama her seferinde döndü bana gecen öyle ki yaptığım çok ayıp biliyorum o.çocuğu dedim :KK43: beni çok sinirlendirdi :KK43: bunu bile affetti :KK43: ilişkinin başlarında daha benim evlenmeme çok var diyordu ama şimdi evlenmek için yanıp tutuşuyor ama ben üniversite mezunuyum çok yakın zamanda da ciddi bir şirkette işe başlıyorum o lise mezunu ve özel bir hastanede bilg. işlemde çalışıyor küçümsemiyorum ama ailemi tanıyorum vermezler aramızda çok engel var beni de bu kadar seven değer veren birini kaybetmek istemiyorum bana da yardmcı olun ne yapmam lazım :KK43:

Bu arada sasasas'cım bana o kızdan ayrılmak konusunda bahanesi de inadırıcı gelmedi seven insan ne olursa olsun dönerdi zaman istemezdi ben bunu anladım :KK43: bence unutmaya çalış güçlü bir kızsın sen

Uzun süredir üyeyim kk'ya ama ilk defa bir topiğe bir şey yazıyorum , ve sıkılmadan da eski ve yeni yazını okudum . O kadar karmaşık bir durum ki canım Allah yardımcın olsun bana göre sen çok fazla bir şey yapmamışsın onun yaptığı hatadan sonra sen değişmişsin .Benimde 2 yıldır birlikte olduğum biri var onla birlikteliğe başladığımda başkasıyla berabermiş 3 ay sonra öğrendim ayrıldım sevdiğim için affettim onu benden önce olmuş sonuçta ayrılmaya çalışıyormuş kızın ona yolladığı mesajlardan anladım bunu tabi bende normalde terbiyeli aklı başında biri olan ben yapmadığımı bırakmadım 2 senedir etmediğim eziyet kalmadı ama her seferinde döndü bana gecen öyle ki yaptığım çok ayıp biliyorum o.çocuğu dedim :KK43: beni çok sinirlendirdi :KK43: bunu bile affetti :KK43: ilişkinin başlarında daha benim evlenmeme çok var diyordu ama şimdi evlenmek için yanıp tutuşuyor ama ben üniversite mezunuyum çok yakın zamanda da ciddi bir şirkette işe başlıyorum o lise mezunu ve özel bir hastanede bilg. işlemde çalışıyor küçümsemiyorum ama ailemi tanıyorum vermezler aramızda çok engel var beni de bu kadar seven değer veren birini kaybetmek istemiyorum bana da yardmcı olun ne yapmam lazım :KK43:

ah canım çok teşekkür ederim...evet kendimi asla suçlamayacağım artık asla o kadar çirkinleştiki bu sabah arayıp ben allttan aldıkça üstüme geldi. çok küçülmüşüm bıraksında o peşimde koşsunmuş kişiliği oturmamış insanlara hatanı söyleyip özürdileme büyüklüğünde bulununca aşağılık oluyorsun benim kalemim değil. ve evet onu çözmeyi biraz bilirim şuan hayatında olan insanla ilgili düşüncelerini öğrendim bir kadın olarak o kızı tanıyor olup uyarmayı çok isterdim o kadar çirkin düşünceleri var ki onunla ilgili... kanım dondu. ayrıca 17 şubatta beni takip ettiğini zarar vermek istediğini itiraf etti ne diyeyim allah akıl versin...
senin ilişkine gelince canım evlilikte kadının üstün olması erkeği komple sokar ve sana zarar vermeye çalışır. sen hayatındaki insanın bunu sindirebilecek kadar yüce karakterde olduğuna inanıyorsan ve sevildiğine eminsen güçlü ol. ama kimse için aileni ezip geçme bir süre daha dene 2 yıl bazen çok bazen azdır işe girince düşünce dünyan da değişebilir...

ah canım çok teşekkür ederim...evet kendimi asla suçlamayacağım artık asla o kadar çirkinleştiki bu sabah arayıp ben allttan aldıkça üstüme geldi. çok küçülmüşüm bıraksında o peşimde koşsunmuş kişiliği oturmamış insanlara hatanı söyleyip özürdileme büyüklüğünde bulununca aşağılık oluyorsun benim kalemim değil. ve evet onu çözmeyi biraz bilirim şuan hayatında olan insanla ilgili düşüncelerini öğrendim bir kadın olarak o kızı tanıyor olup uyarmayı çok isterdim o kadar çirkin düşünceleri var ki onunla ilgili... kanım dondu. ayrıca 17 şubatta beni takip ettiğini zarar vermek istediğini itiraf etti ne diyeyim allah akıl versin...
senin ilişkine gelince canım evlilikte kadının üstün olması erkeği komple sokar ve sana zarar vermeye çalışır. sen hayatındaki insanın bunu sindirebilecek kadar yüce karakterde olduğuna inanıyorsan ve sevildiğine eminsen güçlü ol. ama kimse için aileni ezip geçme bir süre daha dene 2 yıl bazen çok bazen azdır işe girince düşünce dünyan da değişebilir...

Canımmm çok ama çok teşekkürler hemen de cevap vermişsin tatlım ,yanına kadar gittin söyleyeceğini söyledin artık , bundan sonra da kaybederse artık o kaybeder resimden gördüğüm kadar da maaşallah güzel kızsın ,elini sallasan ellisi ulaşılmaz olan sen ol öptüm çok :)

çok sağolun şimdi okudum bebşim kucağımda gece çok zor geçti acile götürdük ateş kusma faln yine ninni dinlemek için girdik allah bütün yavruları korusun

çok sağolun şimdi okudum bebşim kucağımda gece çok zor geçti acile götürdük ateş kusma faln yine ninni dinlemek için girdik allah bütün yavruları korusun

Amin..Gözlerim doldu.Annelerdeki bu şefkat duygusu, bebeklerdeki masumluk beni çok duygulandırıyor..
Allah acil şifalar versin bebeğine.

çoksağolun bende burda sizin konunuzdan çıktım kendi derdime düştüm kusura bakmayın
:KK17:

Maalesef 100 mesaj olmadığı için sana msj atamadım ne oldu son durumlar nedir aradı mı seni hiç ?

Maalesef 100 mesaj olmadığı için sana msj atamadım ne oldu son durumlar nedir aradı mı seni hiç ?

ya bana da özel mesaj atan arkadaşlar kusura bakmayın yazamıyorum henüz..

canım bir mail attığımı söylemiştim. o, ondan önce bana bir şarkı linki yollamış maille ama az kullandığım bir mail sonradan gördüm ben onu. benim atığım maili okuyunca aradı gene işte, sinirli sresli falan sabahtı, ( bu adamla da bütün önemli olaylarımız sabah gelişti zaten) bana çok kızmış senden bişey istedim ya ne kadar takıntılısın dedi. zaman istemiş sadece sen aynı sensin diye başladı gene çok sinirlerim bozuldu ağlamaya başladım çok zayıfsın dedi bana. ben de evet sana karşı çok zayıfım o yüzden beni hırpalama dedim sonra yumuşadı ben seni üzmek istemiyorum hatta seni üzeni ben şöyle yaparım böyle yaparım. ben de sevgilisinden ayrılmaması konusuna girdim ağzıma geleni söyledim o kızla bir hesabım var falan diye zırvaladı insan hayatında bir kere severmiş o da benmişim. ben de o kız keşke karşıma çıksa onu uyarsam dedim ( aslında kıza ulaşırımda yapmam yani) bana diyor ki sen zaten böylesin feminist misin nesin çözemedim o askerdeki kızı da adam yerine koyup dinledin şimdikini de bulsan arkadaş olursun ben de sen aynı yatağa girmeye çekinmiyorsun ben konuşmaya mı çekineyim ayrıca basit kadınlar gibi onlara kevaşe falan mı dememi bekliyosun onların değil suç senin dedim. gene kavga ettik bana dediki sen milletin dediği gibi şeytansın çok koydu bu laf bana sesim kesildi dedim 4 senenin özeti bu mu helal olsun suratına kapattım telefonu aradı açmadım. sonra mesaj amış sinirle ettim o lafı öyle düşünmediğimi biliyorsun falan ben de bana şeytan diyip seni dolduranı biliyorum sen onla kal dedim o kişi de zamanında tartıştığım iş ortağı çocuk benden nefret ediyordu. sonra beni arama seni de aramıycam dedim tamam istediğin zaman ara lütfen yazmış.
inanın hiçbirşey anlamıyorum ben buarada 17 şubatta buraya gelip beni takp etmiş, eve girerken görmüş yukarı çıkmaya cesaret edememiş ben de napıcaktın vuracakmıydın dedim bidaha beni korkutma dedim yalnız yaşıyorum zaten ilk ayrıldığımızda her kapı çalmasına korkardım. korkma benden dedi. bunlar konuşuldu yani gene arayıp peşinde koşucam sanıyor ama kesinlikle aramam kendi arasın yalvarsın o zaman ben tek tek suçlarını yüzüne vurcam.

ay ben zaten bunları yazmışım ya kafa kalmadı valla. ondan sonra görüşmedik canım uzun bir süre de daha doğrusu o arayana kadar da görüşmeyiz. aramazsa kendi bilir. ama iyi niyetimi alttan almalarımı kaybetti geldiğinde intikamımı alıcam bir bir..

canım gorustugu kızla ılgılı ne hesabı var ya yazık degıl mı eger kotu bi niyeti varda o kiz icin ne bıleyım? merak ettim ben. ayrica sen bu adam o kizla ayni yataga girse bile yine kabul edebilecek misin :KK43:

ya canım aklıdan geçmedi değil uyarmak ama nebilim kızı da tanımıyorum kalkıp sanane falan der zaten kızla konuşur o arkadaşı denen pislik bana düşman onun bir pisliğini ortaya çıkardım ölsem sevinecek. olaylar karışık yani kız iş ortamından diyebilirim iş ortamında da herkes olayları biliyor magazin servisi gibiler o kızlar falan. banane dedim yani.
kızla ilgili duruma gelince ben dedimki o kız seni seviyor bence insan ol azıcık gelip bana aşığım diyorsun onu da kandırıyorsun falan. her şeyi biliyor sen merak etme dedi bana bilip de hala benle devam ediyor çünkü başka hesapları var. ne hesabıymış dedim işle ilgili bir durum birbirimize muhtacız şuan ama yalanını yakaladım kendini akıllı zannediyor öyle olmadığını anlayacak dedi sonra sen anlamazsın sen safsın bu kızların dünyasından anlamazsın dedi.
benden ayrıyken ne yaptığı umrumda değil açıkçası canım sormadım da yattın mı falan diye o da bana ilişkimle ilgili sorular soracak cesaret alıp çünkü.

bu arada bana yolladı şarkı linki de murat dalkılıç yalan dünya şarkıyı 1586 kere falan dinledim dünden beri konumuzla alakasını çözemedim:)

Aklı sıra her şeyin açıklamasıbir mantığı demek istemiş herhalde şarkıda neyse dost acı söyler tatlım benden sana dost tavsiyesi o kızı bırakmadığı sürece telefonlarına dahi çıkma ayrılırsa ne ala (sevdiğin için diyorum yoksa bu adamdan bir halt olmaz bırak bana kalırsa)ayrılmazsa yol ver gitsin .Ne demek hesabı varmış oldu canım :KK47:

X