eski sevgiliyi beklemek...

canim int cok yavasladi mesaj atamiyorum iki saattir...

ya ben 15 yasindayken yaz tatilinde tanistik o zaman bu zamandir sadece yazlari gorusuyoruz cok zor zorun otesinde zor ama bana surekli Turkiyeye gel diyo e istedigim bolumde kontenjan yok sinava girsem kendi basima oss ye mi hazirlaniyim kendi diplomama mi hazirlaniyim yapamam dedim birde ablasi bozdu sanirim bizim isi gecen yaz iste ablasiyla arkadaslari buna diyolar ki adriana uniye yurtdisinda giderse yapamazsiniz o da bu da ulan size nee yaa benim iliskim size ne.. iste erkekler bunu diyemiyoo sinir oluyorum azcik yurekli olun da su askiniza sahip cikin. bu salak da ablamlar boyle diyo dedi 3 yil sonra bole bir sebepten ayrilicagini dusunemedim cunku beni seviyosa beklemeli ben onu beklemeyi goze aliyosam o da aynisini yapmali yapamaiyosa da biter sonucta oyle oldu. tabi ben depresyondayim yerlerdeyim bildiginiz unutmak icin ikiniyorum resmen 1 hafta gece gunduz agladim baskasini seviyorum dedigi gun aglamayi kestim

yeni sevgili yaptim biraz koydu o da tabi cunku arkadasi o yaz tanismislar beni cocuga emanet etmis cocuktaki emanet anlayisi biraz farkliymis sanirim bi baktik cikiyoruz :KK9: simdi bana kizmayin neden arkadasiyla ciktin diye HAKETTI beni uc yil icinde 300 kez terketti baska bir kizla denemek uzereydi sonra vazgecti geri geldi fln ve ben 3 yil boyunca ona hep yalvardim.

sonra bu facete benim fotografimi goruyor erkeklerle arkadaslarim ama onun hoslanmayacagi bisey hooop kalkti eskisehirden geri geldi izmire:KK34: ama benim gururum nasi kirilmissa ayaklarina kapandigim cocugun yuzune bakmadim.

sonra o diger cocuk beni aldatti bende eski sevgilime soyledim artik hem benden duysun hemde oteki cocgun yanina kalmasin diye :KK47:

ama eski sevgilim cok uzuldu:KK43: ama beni kaybetmek ne demek onu anladi iyi de oldu. simdi napicagimi bilmiyorum zaman gostericek heralde... kisaca 3 yil budur canim :KK52:

maşallah yalan rüzgarı gibi olmuş:)
yaşınız daha küçük sanırım o yüzden hatlar çok karışmış yanılıyor muyum

maşallah yalan rüzgarı gibi olmuş:)
yaşınız daha küçük sanırım o yüzden hatlar çok karışmış yanılıyor muyum

valla o 22 sine girmek uzere bende 20 me ama bildigin cocuk. kim ne derse onla doldurusa gelip kafasina estigini yapan bi tip yola getiremedim getiremicem de sanirim

valla o 22 sine girmek uzere bende 20 me ama bildigin cocuk. kim ne derse onla doldurusa gelip kafasina estigini yapan bi tip yola getiremedim getiremicem de sanirim

canım benim daha çok gençsin yaa ben 26 oldum da :)
bence daha hayatının aşkıyla karşılaşmadın...

canım benim daha çok gençsin yaa ben 26 oldum da :)
bence daha hayatının aşkıyla karşılaşmadın...

ins oyledir valla :KK9: :KK9: baskasina asik olup yara bere almadan mutlu mesut bir ask yasamak ne guzel olurdu olgun erkek lazimda hepsi cocuk ruhlu anacim yapcak bisey yok.

ins oyledir valla :KK9: :KK9: baskasina asik olup yara bere almadan mutlu mesut bir ask yasamak ne guzel olurdu olgun erkek lazimda hepsi cocuk ruhlu anacim yapcak bisey yok.

yarasız aşk olmaz maalesef:) ama önemli olan o büyük aşkı bulup ömür boyu sürdürmek. erkekler geç büyür ama bir erkeğin büyüme sürecine denk gelmek pek hoş değildir mümkünse büyümüşünü alalım:)

valla yani tanımadan çok yorum yapamadım şimdi canım inan çok yüzeysel her şey olabilir bir adım atman lazım ama senin böyle düşünmek daha mı kolay sanki. öğren ve rahatla gurur yapma

kesinlikle haklısın düşündükçe o kadar kötü oluyorumki bu yaptığınn milynlarca nedeni olabilir ve ben bilmiyorum. Ama üzerin 3 hafta geçti bugn tam yani onu arayalı o bana geri dönmeyeli. Çevremdeki herkes bırak dönmediyse kendi bilir sen yapcğını yaptn diyo , kendimde şüphe bile ettim düşünün aramadm mı acaba diye. Dışarıdan bakınca her şey kolay ama bunu düşünen sürekli kafasına takan da benm. Biz ayrılınca facebooknu kapattı, sürekli arkadaşlarından bakıyorm bi haber ver var mı diye. Msnde gördüğümde kötü oluyorm o varken çevrimiçi giremiyorm. napmalıyım artık bilmiyormm..

kesinlikle haklısın düşündükçe o kadar kötü oluyorumki bu yaptığınn milynlarca nedeni olabilir ve ben bilmiyorum. Ama üzerin 3 hafta geçti bugn tam yani onu arayalı o bana geri dönmeyeli. Çevremdeki herkes bırak dönmediyse kendi bilir sen yapcğını yaptn diyo , kendimde şüphe bile ettim düşünün aramadm mı acaba diye. Dışarıdan bakınca her şey kolay ama bunu düşünen sürekli kafasına takan da benm. Biz ayrılınca facebooknu kapattı, sürekli arkadaşlarından bakıyorm bi haber ver var mı diye. Msnde gördüğümde kötü oluyorm o varken çevrimiçi giremiyorm. napmalıyım artık bilmiyormm..

ya ama o telefon cevapsız kalmış görmemiş bile olabilir açıp seni arayacağım deyip aramasa neyse bilmiyorum ama bi kere daha araman lazım ya da msnde konuş sonuçta seviyorsun ve kötü ayrılmamışsın seni seviyormuş

ya ama o telefon cevapsız kalmış görmemiş bile olabilir açıp seni arayacağım deyip aramasa neyse bilmiyorum ama bi kere daha araman lazım ya da msnde konuş sonuçta seviyorsun ve kötü ayrılmamışsın seni seviyormuş
neredeyse 1 ay oldu ve ben hala düşünüyorm neden böyle yaptı diye, gurur mu desem bilmiyorm ama bi şey engelliyo beni, sonuçta o da isteseydi çoktan dönerdi arardı ulaşırdı bana. Ben o fırsatı verdm ona ama hiç bi şey ypmadı .

X