Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

Elimden geldiğince uğraşacağım onunla. Ama malum eğer kadınsan, pislikle uğraştığında sen daha çok kirleniyorsun

Bir süre kendi ailesi de ulaşamamıştı sözlüme. Ki beni bile aramışlardı.
Ne kadar genişler bilmiyorum, zaten uzun uzadıya aynı ortamda kalıp tanışma şansımız hiç olmadı.
Ama babası, sözlümün yazlığa yanlız dönmediğini anlatırken "bişi diyemedik" demişti.

Üzülsen başkasına anlatma aşkım demezdin ki resmen tamam git ama kimseye anlatma demişsin. Dürüst olsaydın da kollarında sen olsaydın bu da tecrübe oldu artık.
Başka ne isteyebilirdim ki ondan?
Bunlar iftira, bunlar gerçek dedim, konuşalım dedim, neredeysen söyle geleceğim dedim... cevap gelmedi.
Bu derece Köprüleri atmışken, ondan isteyebileceğim ve reddedilmeyeceğim tek iyilik oydu.

Son düzenleme:

Sana çok inanıp güvenmiş canı yanmıştır birde bunlar gerçek dedin ya iftiraları bile gerçek görür herkes.keşke onurlu olup da kimseye anlatma vs demeseydin işte asıl o zaman her şeyin gerçek olduğunu göstermişsin yaklaşık bi senedir hayatında olan kadından duyması daha iyiydi başkasından duyup üstüne öyle mesaj yıkar herkesi

Rus getirmek mi?

bunun ailesi nasıl kuzum evde bir kızı yerleştiriyor, nasıl rahatlık bu?

biz eşimin ailesinin evine gittiğimizde bile ne bileyim aynı odaya girerken çekiniriz.

Cherry o kadar haklısın ki.. Rus dendiği anda midem bulanıyor.
Bir de Rusları övenler yok mu.. Terbiyesizleşmek istemiyorum ama 12 yaşında başlıyor ruslar o işe.
Neyini övüyorsun!
Sarı saç mavi göz şuh bakış görünce düşüyorlar hemen.
Türk insanı yapsa hemen karalarlar.
Anaları da Rus sanki de ruslar şöyle ruslar böyle...
Öğk.

ya sevgilime karşı bir adam bunu yapsa (ki artık alakasız bir adamdır bu artık benim için) sevgilim beni dinler.
ya da onu dinlemez diyeyim.

tamam köye gitti, sözü hala atmadı ama...
ya siz haklısınız.

rus getirmek falan ne demek.
rus değil türk getirmek de olmaz.
ben hani ırkına falan bakmıyorum.
bir kadınla o eve geldiyse cehenneme kadar yolu olur benim sevgilimin.
ben kaldıramam

ben kendimi biliyor muyum, biliyorum.
ben ondan önce ne yaşadıysam arkasında mıyım, evet.
en basit iftirada eve kadın getiren bir adamla mı hayat birleştirilir...
lütfen...

göz ucuyla baktığı kadından kıskanırım.

Kusura bakmayın ama anlayamadım yazdıklarınızı.
Sorun bende de olabilir ama anlam bütünlüğünde sıkıntı var sanırım.

Gerçekten durum çok karisik yanii sözlün bence hakli hiç kusura bakma, kendine hakim olsaydin ne bilim ... Ama bu devirde zor Allah kolaylik versin cnm

Sözlün haklı kendine hakim olsaydın falan bunlar çok ağır şeyler farkındamısınız? Herkesin bakış açısı farklıdır bu konuda ama sizinki daha bi yanlış bakış açısı...Sözlüsü de namusu iki bacak arasında gören bi zihniyet demekkii

Bi de basindan beri sozlun icin esasli adam sessizce kabuguna cekildi vs denmisti.meger adam rus pesinde gezmis onca vakit.bu hareketiyle tum hakliligini haksizliga cevirmis oldu.ben sizin yerinizde olsaydim yanina gider ona 2 cift laf ederdim.beni anlamadan dinlemeden haysiyetsiz bi adama inandin bi de kosa kosa rus kiz bulmussun kendine.ben de seni adam sanmistim.adam degilmissin.senin gibisiyle ömür birlestirilmez.senin gibisine insan emanet edilmez.der giderdim.evet.sirf bunlari demek icin onca yolu gider ve geri donerdim.
Bu arada eski sevgilinizin yaptigi seyin cezasi 1 yildan 3 yila kadar hapis.direk ailesine ulasip dava acacagimi soylerdim.kendisiyle muhattap bile olmadan.ve dava acardim.cunku size edilmis hakaret var goruntulerinizi paylasmak var var oglu var.sabikasina islensin de gorsun o pislik
Gerekirse anneme de anlatirdim.cunku bu adamin cezasi verilmedikce daha cok hayatinizi mahveder.

yapmayın allaşkına, sözlünüz son derece olgun davranmış.
sözlünüzü öyle bir pozisyonda bırakmışsınız ki; neye kime küfretsin, atlayıp edirne'ye gitse nolacak. iyi ki diyemeyip, kışkırtmamışsınız. adam efendice sizle ilişkisini kesmiş. napacaktı itle aynı çuvala mı girecekti.
kabahatin çoğu sizde, tamam yapmışsınız bir hata, böyle bir pislikle beraber olmuşsunuz, adamın az çok huyunu biliyorsunuzdur, ee niye tekrar olayların kritiğini yapıyorsunuz. bak kendinize zarar verdiniz.
eski sevgiliniz için zaten söyleyecek söz bulamıyorum, insan bile denemez.

Son düzenleme:

Konu sahibinin yerinde olup gitseydiniz rezil olurdunuz her şeyi geçtim o yazılanlar resimler dışında kimseye anlatma aşkım çok ağır.

Konu sahibinin yerinde olup gitseydiniz rezil olurdunuz her şeyi geçtim o yazılanlar resimler dışında kimseye anlatma aşkım çok ağır.
Kimseye anlatma askim demesi kotu olmus gercekten,hem soylenenleri kabul etmek demek,hem de ayrilmamizdan cok soyleyip soylememeni umursuyorum intibasini verir ki cok kirici.eski sevgilinin yolladigi resimlerin vs icerigi ne bilemiyorum ama evde oturup haftalar gecmesini beklemektense giderdim.yuzlesirdim."seni tanimadan once bunlar bunlar olmus tamam hata yapmisim tamam igrenc bi insanim tamam ayrilmak da isteyebilirsin ama elin psikopat adamlaina karsi boyle mi durusun bu mu olacakti,aramizda baska buyuk bi sikinti oldugunda da boyle mi yanimda olacaktin,rus kizlarina kosarak mi ? tanimadigin birinin tek mesajiyla eliza testi yaptir diyip hakaret ederek mi? " derdim.idam mahkumlarini bile idam etmeden once savunmasini sorarlar.ki bence kosa kosa rus getirmesiyle konu sahibinden de pek farki kalmamis sozlusunun.sozlusu dusunmek istiyorum diyebilir ayrilmak istiyorum diyebilir,bu gonderilenlere bi aciklama yapabilecek misin diye sorabilir yine de kaldiramam ben diyip bitirebilir o zaman saygi duyulasi bisey yapmis olur.hic dinlemeden yok olup eliza testi yaptir diyip hakaret edip sonra da rus getirmesi ile en az konu sahibinin dustugu durum kadar cirkinlesmis bence.

Orada haklısın hemen rus getirmesi yanlış haklıyken haksız duruma düşürmüş.

Eliza testine ise bi öfke sebep oldu diye düşünüyorum.

Zira yüzeyselde olsa cinselliği yaşadığı sözlüsü tam ilişkide kendini çekiyor ve hakkında neler çıkıyor

Yine babasına kızınız bunları yapmış üstüne beni kandırıp nikah kıydıracaktı dememiş.

Rusu getirmesi iki aileyede konu sahibine de ben bitirdim işte demek olabilir kafasında çünki herkes niye ayrıldınız diye iyice kafasını şişirip hatırlamasına sebep oluyor olayı. Anlasınlar bu işin dönüşü yok imajı yani

Eski sevgilinle cinsel yakinlasman olmus, ama sozlun yakinlasmaya calisinca itmisin, hic bir erkek hazmedemez boyle bir iki yuzlulugu.

Tanıdık bir avukatla görüştüm, dediğine göre hapis alması olası değilmiş ama hem sabıkasına işlenip hem de uzun bir süre sürünmesi muhtemelmiş.
Kendi aileme(en azından babama) yansıtmadan da davayı açabilirmişim. Açmaya karar verdim. En azından bundan sonrası için bir önlem olur. Sözlüme gönderdiği e mail'in kopyasını aldım(şifresini falan değiştirir sonra).

Diğer, rus sevgili mevzusuna ise ne yazık ki katılmıyorum.
Her şeyden önce benim suçumu günahımı üzerine almış; eşe dosta, kendini şımarık bir çocuk gibi göstererek sözü atma sebebini üstlenmiş bir adama onurdan, adamlıktan dem vurarak hakaret edemem. Utanırım
"Sen Hangi hakla özel hayatıma karışıyorsun?" dese, Ne cevap verebilirim? Yalancı, sahtekar hatta iğrenç biri olabilirim ama en azından haddimi biliyorum
Karşısına çıksam bile, dilim dolanır, umarım mutlusundur der kaçarım

Adına sevindim hadi hayırlısı olsun hakkında

Doğrusunu yapmışsın, olsun ceza almasa bile sürünsün, bi mahkemeye çıksın savcı polis yüzü görsün şerefsiz...
Hem bir daha seni rahatsız edemez böylelikle.Yoksa arkası gelebilir bu durumun, şantaj bile yapabilir..
Daha önce de sormuştum, yine sorayım, eski sevgilin senin sözlünü falan nasıl bulabildi. mail adresini vs.
Ben olsam o kadar saklanırdım ki asla bulamazdı beni, bu kadar şey yaşadığım bir adamdan.

Bilmiyorum. Sözlümün çalıştığı kurumun internet sitesinden ve/veya faceden, instegramdan öğrenmiş olabilir ismini, e mailini. Anlattığım gibi kaç yıldır ismini bile duymamıştım eski sevgilimin, arada yüzlerce kilometre vardı. Kimden neyi saklayayım? öyle bi ihtiyacım da yoktu.

Yaşadıklarınız çok zor şeyler; ama artniyetli olduğunuzu düşünmüyorum. İnşallah inşallah inşallah hakkınızda hayırlısı olur. Belki sözlünüzle barışırsınız, Allah yardım eder ikiniz de olanları unutursunuz. Allah şu mübarek günde hepimizin karşısına hayırlı insanlar çıkarsın. Bizi gönlümüzle imtihan etmesin. Amin.

Gelismeler ne oldu canim gercek o adamin dedikleri dogru mu ve iftyira mi atyr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…