Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

Üzüldüm senin için keşke hayatımda biri vardı bir şeyler yaşadım bu senin için önemli mi deseydin canım.
Sözlünün iyi taraflarıda var kötüde yani hala seninle konuşmuş bu olaydan sonra ve ailenize anlatmamış en azından ama Rus kızı ile tatile gitmek çok can sıkıcı :KK5: heralde bunalıma girdi kendini birinin koluna mı atmak istedi unutmak için acaba ..Test yaptır demiş şimdi onun açısından bakınca da sinirli yani sende inkar etmeyince normal böyle söylemesi sinirle ağzına geleni demesi.. Ama yürümez böyleyken sanmıyorum canım ya kimseye anlatmamasını rica etmen ve ayrılmanız en mantıklısı..

Bunu ben de merak ettim...benim böyle bir eski sevgilim olsa, bunları yaşamış olsam, görünmez olurum ona...asla bana ulaşamaz. ortak arkadaşlarımı bile siler atarım. sözlüme ya da onu tanıyan birine ulaşmasına engel olurum.
Eski görüştüğüm oldu benim de ama eşimle tanıştığımızda yeni face almıştım onu engelledim, numaramı değiştirdim, ortak arkadaşlarımla görüşmeyi kestim. ne olur ne olmaz...

Yani insan boyle yapar. Ben de oyle yapardim. Anlamadim ki asil sebep nedir. Sanki farkli seyler de var.. galiba bu kiz da sozlusunu aldatma girisiminde bulunmus..

anlamiyorsunuz beni
bunun tam tersi olarak bakin
eger konu sahibi sözlüsüne gecmisini sormuyorsa,sözlüsününde buna hakki yok
erkekleri bukadar savunmayin,erkeklerin gecmisi temizse diyeceygim yok diyorum ama adam hemen rusa takiliyor ayrilir ayrilmaz
öncedende kimbilir kac rusla birlikte oldu,böyle bir adammi bakire istiyor

aynen yahu, adamın da bakire olmadığını düşünüyorum ben bu tavrından. doğal olarak kız çekiliyor diye de bakire sanmaya hakkı yok.

anlamiyorsunuz beni
bunun tam tersi olarak bakin
eger konu sahibi sözlüsüne gecmisini sormuyorsa,sözlüsününde buna hakki yok
erkekleri bukadar savunmayin,erkeklerin gecmisi temizse diyeceygim yok diyorum ama adam hemen rusa takiliyor ayrilir ayrilmaz
öncedende kimbilir kac rusla birlikte oldu,böyle bir adammi bakire istiyor

%200 katiliyorum.

Fuhus yapan erkek gozumde zaten biter. Rus muhabbeti yapan erkeklerden de ayrica tiksiniyorum.

Klasik bir Turk erkegi iste,sevgilisine gelince el degmemis kiz bibubibiibib, kendine gelince elinin kiri, cinsel konularda toplumsal ikiyuzlulugun kanli canli yuruyen hali. Bu konulari okudukca toplumumuz icin uzuluyorum, bu cagda bu ilkellige inanamiyorum. Kadinlar et,mal,ar,zar, kiz/kadin/bakire/dul olmaktan cikip asla birey olamayacak mi, erkeklerle denk olamayacak mi? Toplumumuzun o noktaya geldigini olmeden gorecek miyim?

Birakin bu adam icin yazdiginiz kelimelere yazik, bu herif oksijen israfi.

Son düzenleme:
Yani insan boyle yapar. Ben de oyle yapardim. Anlamadim ki asil sebep nedir. Sanki farkli seyler de var.. galiba bu kiz da sozlusunu aldatma girisiminde bulunmus..

Belki tehditle birlikte olmak istedi kabul etmedi yada etti o eski sevgili tekrar istedi olmaz dedi diye sözlüsüne gitti resim yazı vs

Sonuçta ailesinden korkan hatta eski sözlüsüne kimseye anlatma aşkım derdinde konu sahibi

Millet yazıyor, onu sahibi ortada yok:KK19:
Ne diyeyim ki? Ne yazayım? Hangi birine yazayım?

Yalniz ben konu sahibinde sozlusunden ayrilmanin korku ve acisini degil de sozlusunun gidip olaylari ailesine anlatma korkusunu gördüm. Hic uzulmus gibi durmuyorsunuz.
Neden eskiyle konusursunuz ki? Ve dedigim gibi cevap almadim biliyorum tekrar cevap vermeyeceksin AMA eski sevgilin senin sözlünü nerden tanıyor, biliyor? Hem de mail adresine kadar??? Bi buna cevap ver bakalim hadi hadi...
Yazmıştım ilk sayfalarda bi yere, bilmiyorum nereden bulduğunu. Face olur, instegram olur, çalıştığı kurumun internet sitesi olur... Hiç bir yer gizli değil ki.

o an hazir his etmmemistir kendisini belki,belki baska düsünceleri vardi ondan yüzeysel yasamis olamazmi
adam cok dürüst hemde ne dürüst ayrilir ayrilmaz rusla teselli oluyor :KK19:
konu sahibisine diyecegim,bu sözlüsü icin hic aglayip üzülmesin ,degmez
Bunu da cevaplamıştım zaten. ben de istiyordum ama, Ciddi bir ilişkiye cinsellik girince aramızdaki şey bozulur diye korktum:KK43:

Üzüldüm senin için keşke hayatımda biri vardı bir şeyler yaşadım bu senin için önemli mi deseydin canım.
Sözlünün iyi taraflarıda var kötüde yani hala seninle konuşmuş bu olaydan sonra ve ailenize anlatmamış en azından ama Rus kızı ile tatile gitmek çok can sıkıcı :KK5: heralde bunalıma girdi kendini birinin koluna mı atmak istedi unutmak için acaba ..Test yaptır demiş şimdi onun açısından bakınca da sinirli yani sende inkar etmeyince normal böyle söylemesi sinirle ağzına geleni demesi.. Ama yürümez böyleyken sanmıyorum canım ya kimseye anlatmamasını rica etmen ve ayrılmanız en mantıklısı..

Şu an ailesinin yanına, akşam yemeğine, nerden geldiği belli olmayan bir yabancıyı "Sevgilim" diye oturtması beni mahfediyor:KK5::5

Zaten bu saatten sonra hiç bir şey düzelmez. Şimdi kapıma gelip her şeyi unuttum, bana dön dese; Babamı arayıp söylediği ayrılık gerekçemiz yüzünden ailemi ikna edemem:KK5::KK5:
Babam, "Niyeti belli, seni kullanıp atacakmış, o adamdan mümkün değil koca olmaz" diyor:KK5::KK5::KK5:

Ne diyeyim ki? Ne yazayım? Hangi birine yazayım?

Yazmıştım ilk sayfalarda bi yere, bilmiyorum nereden bulduğunu. Face olur, instegram olur, çalıştığı kurumun internet sitesi olur... Hiç bir yer gizli değil ki.

Bunu da cevaplamıştım zaten. ben de istiyordum ama, Ciddi bir ilişkiye cinsellik girince aramızdaki şey bozulur diye korktum:KK43:

Şu an ailesinin yanına, akşam yemeğine, nerden geldiği belli olmayan bir yabancıyı "Sevgilim" diye oturtması beni mahfediyor:KK5::5

Zaten bu saatten sonra hiç bir şey düzelmez. Şimdi kapıma gelip her şeyi unuttum, bana dön dese; Babamı arayıp söylediği ayrılık gerekçemiz yüzünden ailemi ikna edemem:KK5::KK5:
Babam, "Niyeti belli, seni kullanıp atacakmış, o adamdan mümkün değil koca olmaz" diyor:KK5::KK5::KK5:

Peki bunu yapan eski sevgilin ne olacak yanına kar mı kalacak bi yaptırım düşünüyormusun ?

Zira elindekiler ile yine hayatını mahvedebilir ?

Baban bir de gerçeği bilse kimin ne niyeyi olduğunu...

Peki bunu yapan eski sevgilin ne olacak yanına kar mı kalacak bi yaptırım düşünüyormusun ?

Zira elindekiler ile yine hayatını mahvedebilir ?

Baban bir de gerçeği bilse kimin ne niyeyi olduğunu...

Eski ortak bir arkadaşımız vasıtasıyla ailesine haber vereceğim. Bilsinler oğullarının ne halt olduğunu.
Bir de avukatla konuşmayı düşünüyorum, kendi aileme yansıtmadan ne yapabilirim diye:KK43:

Eski ortak bir arkadaşımız vasıtasıyla ailesine haber vereceğim. Bilsinler oğullarının ne halt olduğunu.
Bir de avukatla konuşmayı düşünüyorum, kendi aileme yansıtmadan ne yapabilirim diye:KK43:

Şu saatten sonra hiç bir şekilde ortak arkadaşınız dahi olmasın.

Ailesine haber verseniz ne olacak yine seni kötüler masum kalır

Celp kağıdı vs tam bilmiyorum da illa eve gelecektir.Annenize belirtin en azından aileniz yanınızda olur çünki elin adamı değil.

Ciddi olarak sorup cevap bekliyorum sizden.

Bu eski sevgili ailene de atacam vs derse ve sizle yine birlikte olmak isterse ne yaparsınız ?

Sen actigin icin eline kagit gelmio sanirim seni arayip gununu soluolar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geçmiş olsun.sözlünüz kaldıramamış olayı..normaldir. benim de bu karakterde bir sevgilim vardı. çok sever sahiplenirdi ama eskiye dair tek kelime ne sor ne söyle derdi. bir gün eski kullanmadığım bir flash içinde eski fotolarımızı mesajlaşmalarımızı görmüştü. bana normal olarak ters bir tepkisi olmadı ama günden güne değişti uzaklaştı. karakterim bu sana en başından söyledim ne yaşadıysan yaşadın eskide kaldı. yak yok et ne göreyim ne duyayım hassasım derdi. unutmadı gördüklerini hiç

yargılayamayız. bazı insanlar böyledir. değişik sahiplenir sever. hassas noktalarına dokunulunca da büyü bozuluyor.

demem o ki bundan sonra adam dönerse temkinli olun. bu tip adamlar unutmuyor.

Şu saatten sonra hiç bir şekilde ortak arkadaşınız dahi olmasın.

Ailesine haber verseniz ne olacak yine seni kötüler masum kalır

Celp kağıdı vs tam bilmiyorum da illa eve gelecektir.Annenize belirtin en azından aileniz yanınızda olur çünki elin adamı değil.

Ciddi olarak sorup cevap bekliyorum sizden.

Bu eski sevgili ailene de atacam vs derse ve sizle yine birlikte olmak isterse ne yaparsınız ?

Neyini ne yapacağım?
tabi ki şikayet ederim. şimdi bile tanıdık avukatları araştırıyorum.
O pislik herife teslim mi olacağım?

Neyini ne yapacağım?
tabi ki şikayet ederim. şimdi bile tanıdık avukatları araştırıyorum.
O pislik herife teslim mi olacağım?

Ailenden bu kadar korktuğun için bilemedim ne yapacağını ?

Geç kalmadan şikayet et tanıdık bulamasanda fark etmez.

Sözlününün gitmesinden çok buna takılmışsın yazdıklarından belli

Açıkca yüzüne söylüyorum o eski sözlünün şansı varmış zira bir ömür yalanla yaşatcakmışsın senden kurtulmuş.

Şuan da korkuyorsundur eski sözlüm bişey mi yapar mı diye ?

Umarım daha büyük şeyler başına gelmez keşke yaşarkende ailem var deseydin daha dik olurdun şimdi.

%200 katiliyorum.

Fuhus yapan erkek gozumde zaten biter. Rus muhabbeti yapan erkeklerden de ayrica tiksiniyorum.

Klasik bir Turk erkegi iste,sevgilisine gelince el degmemis kiz bibubibiibib, kendine gelince elinin kiri, cinsel konularda toplumsal ikiyuzlulugun kanli canli yuruyen hali. Bu konulari okudukca toplumumuz icin uzuluyorum, bu cagda bu ilkellige inanamiyorum. Kadinlar et,mal,ar,zar, kiz/kadin/bakire/dul olmaktan cikip asla birey olamayacak mi, erkeklerle denk olamayacak mi? Toplumumuzun o noktaya geldigini olmeden gorecek miyim?

Birakin bu adam icin yazdiginiz kelimelere yazik, bu herif oksijen israfi.

Sözlüm Her ne kadar beni terk de etmiş olsa, haksız şekilde eleştirilmesi içime sinmiyor.

Babasının dediğine göre, muğladan yabancı bi kızla dönüp, ailesine "sevgilim" diye tanıtmış. Bir kaç gündür de yazlıklarındaymış kız, muhtemelen ülkesine dönene kadar da orada kalacak.
Bu fuhuşdan, eskorttan farklı bir şey.
Çok yaralayıcı ama farklı.

Brişeyler yapın bence de altta kalmayın, size yaşattıklarına karşılık olarak.
Mahkemeyse mahkemeye verin ailesine de rezil edin hatta eğer ilerde bir kızı kandırırsa, kız arkadaşına, evlenecekse kızın ailesine aynen size yaptığı gibi yazın ne mal olduğunu...
Ben olsam bunları yapardım hatta daha fazlasını
Bu arada nişanlınızı baba evine bu kadar rahat rus bir kızla gelebiliyor onunla beraber olabiliyorsa, geçmişte de bunu defalarca yaptığını gösterir.
O da pek masum değil ve eliza testine daha çok ihtiyacı var gibi geldi bana..çok eşlilik bakımından
Ailesi de genişmiş yani, abim eve rus kız getirmeye kalksaydı cinayet çıkardı...

Ailenden bu kadar korktuğun için bilemedim ne yapacağını ?

Geç kalmadan şikayet et tanıdık bulamasanda fark etmez.

Sözlününün gitmesinden çok buna takılmışsın yazdıklarından belli

Açıkca yüzüne söylüyorum o eski sözlünün şansı varmış zira bir ömür yalanla yaşatcakmışsın senden kurtulmuş.

Şuan da korkuyorsundur eski sözlüm bişey mi yapar mı diye ?

Umarım daha büyük şeyler başına gelmez keşke yaşarkende ailem var deseydin daha dik olurdun şimdi.

Sen beni görüyor musun ki en çok neye üzüldüğümü bilebiliyorsun?
tartışmayı sürekli aynı konu üzerine getirirsen ben de doğal olarak o konudan bahsederim.
Ayrıca nasıl üzülmem? Dokunmaya çekindiğim adam şu an yabancı bir kızın kollarında, her şey gözümde canlanıyor...
Beni aldatan adamın bile kalbi kırılmasın diye ilk selamına "defol" diyemeyen ben, bu hayatt en değer verdiğim insanın kalbini parça pinçik etmişim.
Nasıl üzülmem?

Sözlüm Her ne kadar beni terk de etmiş olsa, haksız şekilde eleştirilmesi içime sinmiyor.

Babasının dediğine göre, muğladan yabancı bi kızla dönüp, ailesine "sevgilim" diye tanıtmış. Bir kaç gündür de yazlıklarındaymış kız, muhtemelen ülkesine dönene kadar da orada kalacak.
Bu fuhuşdan, eskorttan farklı bir şey.
Çok yaralayıcı ama farklı.

biz kadinlar böyle düsünüyorsak erkek milleti bize ne yapsa hakli :KK31:
daha da birsey demiyorum :KK3::KK3:

Sen beni görüyor musun ki en çok neye üzüldüğümü bilebiliyorsun?
tartışmayı sürekli aynı konu üzerine getirirsen ben de doğal olarak o konudan bahsederim.
Ayrıca nasıl üzülmem? Dokunmaya çekindiğim adam şu an yabancı bir kızın kollarında, her şey gözümde canlanıyor...
Beni aldatan adamın bile kalbi kırılmasın diye ilk selamına "defol" diyemeyen ben, bu hayatt en değer verdiğim insanın kalbini parça pinçik etmişim.
Nasıl üzülmem?

Üzülsen başkasına anlatma aşkım demezdin ki resmen tamam git ama kimseye anlatma demişsin. Dürüst olsaydın da kollarında sen olsaydın bu da tecrübe oldu artık.

X