Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

Teşekkür ederim.
Barışmak benim için hayal bile değil bu aşamada artık. Hadi imkansız olarak baktığım şey oldu, sözlüm "her şeyi unuttum" dedi; ailelere bu durumu nasıl açıklayacağım? çok çok karışık bi hal alır.
Yakında izni biteceğinden tekrar buraya dönecek de olsa sözlümde öyle bir barışmaya niyetlenme ışığı yok. Ne kadar sabretmeye çalışsam da dayanamadım İnstegram'ına baktım. O yabancı kızla birlikte onlarca fotoğrafı var; sahilde, klüpte, restorantta, teknede, evinde... çektiği

Ex bswb

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok ozur dilerim konuyu okurken fark ettim sanirim kizim yazmis msji
Konuyla ilgili olarak ben evlenecek insanlarin namus kavrami hakkinda da konusmasi gerektigine inaniyorum. Mesela ben namusu iki bacak arasinda goren bir insanla hayatimi paylasamazdim. Simdi herkes bu durumu sozlunle konusmaliydin diyor ya bunu acik acik konusmak cok zordur empati yapmaya calisiyorum da sevdigin insani sirf bu yuzden kaybedebilecegini dusunmek ne aci! Eski erkek arkadasin insanliktan anlayan biri degilmis yazik...sozlun de cok garip biri ancak soyle bir gercek var ki bu konuda senin icin hic cabalamamis. Insan sevdigi icin cabalar en azindan dinlemek ister aldatilan insan bile dogru olmadigina inanmak isterki bu senin gecmisin bugun yasadigin bir sey degil. Bence soyle dusun canim bu mubarek gunlerin hurmetine sozlunun sana uygun bir insan olmadigini anlamis oldun. Senden kaynakli baaka bir problemde de belki bu sekilde birakip gidecekti. Ayrica sen butun herseyi kendi ustlendi benle ilgili bir sey demedi diyorsun ya bu cok normal birsey ki babasinin o rus kiz getirdiginde dedigi onunda boyle bir hatasi var demesi bana seninle ilgili olaylari tam anlatmasa da bir takim seyler anlattigi izlenimi uyandirdi. Insallah Allah bundan sonra karsina seni gercekten seven ve degerini bilen hayatta basina ne gelirse gelsin omzuna basini yastlayabilecegin adami cikarsin! Her sevgili ile dost kalinmayacagini ve ne yazikki Allahin selamini herkese vermemen gerektiğini cok aci bir tecrube ile ogrenmissin...

Bundan iki hafta önce böyle şeyler yaşanacağına nasıl ihtimal veremezseniz şimdi de olumsuz bakmayın lütfen. Her şerde bir hayır muhakkak vardır. Neticede şu an kırık bir erkek kalbi var karşınızda.

Sanirim ne hissettigini anlaman icin bole seler yapio sen benim canimi yaktin seninkide yansin gibi rusla napcak

Hiç olmasa ailem destek oluyor. Moral vermeye çalışıyor.
Belki gerçeği onlar da bilse yüzüme bakmazlar ama o alternatifi düşünmek istemiyorum.

Tüm mantıksızlığına rağmen içimde azıcık da olsa bi umut kırıntısı parlıyor arada.
Sözlüm, yakın zamanda izni bitince buraya, bi kaç sokak ötedeki evine dönecek. Bir şey olacağından değil ama bilemiyorum işte.

diğer yandan; benim için daha da feci, işkence gibi de olabilir

Çok üzüldüm durumuna. bence sözlün sevmiş seni ama geri dönmeyebilir. Erkekler kırıldığı zaman işler zorlaşıyor. Dayanmalısın. Tek yapman gereken bu.

Evet hapis cezasi almaz ama emin ol boyleleri mahkeme polis lafini duyunca bile felegini sasirir hele bi gitsin karakola bi ifade versin bakalim.kuzuya doner.
Bi de bisey merak ettim.acaba sozlunuzun eski sevgilisi size boyle bir mail yollasa sizin de kafaniz atsa sormadan dinlemeden yok olsaniz sonra da italyan bir adamla tatile ciksaniz acaba o ne tepki verirdi ? Acaba o da "benim sucumu uzerine almak icin italyan adam getirmis ona gururdan onurdan dem vuramam" der miydi ? cok merak ettim.simarik rolune burunmek icin rus kiz getirmek gerekmiyor.ki simarik rolune burunmesine falan da gerek yok ayrica oyle sucu uzerine alip demogoji yapmasina da gerek yok.anlasamadik uyusamadik dese ozellikle de onun ailesi gibi genis bi aile daha otesini sorgulamazdi emin ol.suan sucluluk psikolojisi icinde saglikli dusunemiyorsun bence

Sen simdi ayrilmak icin sucu ustune almak icin mi rusla gorunuo diosun iste bu cok komik ve neyin kafasi bu adam resmen civiyi civi soker yapio kaldiramamis

Büyük olasılıkla o da beni arayıp sormazdı. Dediğinizi anlıyorum ama bu tarz mekanik kadın erkek eşitliği fiiliyatta yok ne yazıkki. Erkekler bu eşitliği verse, biz kadınlar kabul etmeyiz muhtemelen.

Hem "suçu üzerine almak için rus getirdi" diye bir şey yok. Sözlüm Babamı arayıp; "Ben 27 yaşıma girdim; yarım saatlik izinli buluşmalarla, kaç göş görüşmelerle vaktimi harcayamam bu yaştan sonra, kusura bakmayın. Kızınıza birlikte Tatile gidelim dedim, olmaz dedi, soğudum" demiş. Bundan dolayı, suçu üzerine alıp, kendini şımarık çocuk gibi gösterdi diyorum.

Sağlıklı düşünemediğimi zannetmiyorum; Aksine çok berrak düşünüyorum şu an. Böyle on tane senaryo, kafamda başlayıp başlayıp bitiyor. Yaptığım hatalar, yapmayıp ata ettiğim şeyler, yanlış düşünceler, sıkıntılı tutumlar... Bir çok ders aldığımı düşünüyorum. Öncelikle saygı ve sevgimi hatta nezaketimi sadece hak eden insanlara vereceğim ki zararlı insanlar kabuğumu kıramasın. Eğer hakettiğini düşündüğüm biri olursa da ondan hiç bir şeyi esirgemeyeceğim ki; beni en ufak hatamda silmesin; beni bırakıp gidince bir şeyleri kaybedeceğini hissetsin.

Son düzenleme:

Ne kadar iğrenç bir insanmış ya, yememiş içmemiş resimlerini bile silmemiş her şeyi kayıt etmiş, takip etmiş seni. ben yeni bir olay sanıyordum eskiyle ayrılığınızı. muhtemelen faceden falan gördü etti sözlendiğini, kendi mutsuz sen de mutsuz ol istedi ama peşini bırakma mahkemeye ver asıl mutsuzluğu o zaman görsün iğrenç herif...

Son düzenleme:
öncelikle konunuzu bastan sona okudum,, gecmiş olsun,,

bu ilişkide baştan sona hatalısınız,, (bence)
tabi ki her çıktıgınız kişiye, hemen ben bakıre değilim, bir çocuk aldırdım, ve köklu bır ılıskım oldu, o kısı benı aldattıgı ıcın ayrıldık dıyemezdınız ama,,,

o kişi ile aranızda sevgi,aşk basladıysa, artık sen-ben yerıne bız olmaya baslandıysa,, heleki o kişi size evlenme teklıf ettıyse,, hele hele ıstemeye gelınmesı ıcın anlaşılmışsa,,,,,,

hooop orada duracaksınız,, once bu yasadıklarınızı anlatacaksınız ve o kişiye secme sansı verecektınız,,
siz resmen evlenecekmişsiniz,, ee ılk gecede, ılla her bayandan kan gelme olayıda olmuyormus,, ılla bunuda arastırmıssınızdır,, dolayısıyla,, ılk gece kan gelmeyınce esınız sızı doktora bıle goturse,, doktor,, kan gelmeyebılır, dediğinde eşiniz sıze mahçup olacaktı, uzulecektı,, ama sız aklanacaktınız,,, (benım düşüncem,)

ama eskı sevgılı sızı bulmuş sıze slm yazmış,,, sizin o anda ona defol be sen benı aldattın, ılıskımız bıttı ne işin var da bana yazıyorsun selamına ıhtıyacım yok dıyecektınız,, sonucta hazırlıksız yakalanmak ne demek telefon etmemiş ya hemen ne cevap yazıyorsunuz,, pc basında ondan mesajmı beklıyordunuz,,,

yada ondan mesaj gelınce heyecan yapıp umutlandınızmı? (normal şartlarda nefret etmeniz gerekir çünkü hem siz ilk ona aıt olmuşsunuz, (tabı oyleyse) hemde sızı aldatmıs ayrılmışsınız)

sözlünüz sizin mesajı dıkate almış,, ve aıleye soylememiş,, ama eskı sevgılının ailenıze soylemeyecegı ne malum,, yada ılerıde baska bırı ıle evlensenız bıle sıze musallat olmayacagı ne malum,, bence sız sözlünüzün hakkına gırmeyın ve dürüst olup ailenıze herseyı anlatın,, bu mum yatsıya kadar yanar hesabı olmasın,, gercekler er gec ortaya cıkar,,, tabi cesaret edebılırsenız,, sonuçta olayı ogrenırse ailenızde sızı terk edebılır,
bu bakırelık olayı çokta mühimsiz bir konu değil ,, heleki ülkemizde,,,

Ay bu erkekler dinlemeden yargiya bayilir. Bence salla gitsin hayor gelmez daha ondan evlensende huzur vermez sana.

Sözlünüz bu tepkiyi vermekte gayet haklı. Ben ona kızmadım ki az bile tepki vermiş. Diyebilirdi size; ben bu sözü attım, senden ayrılıyorum. Dememesi biraz can sıkıcı. Belirsizlik insanı mahveder. Eski sevgiliniz de baya karaktersiz bir ruh hastasıymış. Fakat size şunu söyleyebilirim ki hiçbir sır sonsuza dek sır olarak kalmaz. Bence geçmişte bazı yaşanmışlıklarınız varsa, ciddi bir ilişkiye adım atmadan evvel bunları mutlaka dile getirmeniz gerekirdi. Gerçek elbet bir gün ortaya çıkıyor çünkü.. Sözlünüzle ilişkiniz bitmiş bence şu andan itibaren bu duydukları ilişkinizini bitirme sebebi olmuştur. Geri dönse dahi bu sağlıklı bir birliktelik olmaz. Eski sevgilinizi de Allah'a havale edin. En olmadı, çok rahatsız ederse savcılığa başvurun ve nacizane tavsiyem; bundan sonra yaşanmışlıklarınızın dürüstçe arkasında durun.

Sanirim ne hissettigini anlaman icin bole seler yapio sen benim canimi yaktin seninkide yansin gibi rusla napcak

Aynen ya da çivi çiviyi söker mantığı...

Sizin tek hatanız var, o da eski sevgiliye cevap vermek. Yaşadıklarınız sizi ilgilendirir. Sözlünüz de çok titiz bir adamsa keşke konusunu açıp sorsaydı. O zaman her şey çok daha net olurdu. Sizin için dua edeceğim. Hepimizin illa ki duaya ihtiyaqcı var ama büyükler müminin mümine duası makbule geçer diyor. :) Sizin imtihanınız-görüp göreceğiniz inşallah bu kadardır da bir an önce yaranızı saran, bu günleri unutturan adamla buluşursunuz. Sözlünüz ya da bir başkası... Ne hayırlıysa, gerçi ben de umutluyum bu adamdan. :)

Allah o eski sevgiliniz olan adamı bildiği gibi yapsın şerefszz

Tek bir dileğim olsa aramızın düzelmesini dilerdim. "Başka bie erkek" lafı bile miğdeme kramplar sokuyor.

Allah o eski sevgiliniz olan adamı bildiği gibi yapsın şerefszz
Amin canım

noldu bi değişiklik var mı? konuştumu nişanlınız sizinle

Kusura bakma pek Buraya bakamiyorum

Yillik izni bittiğinden buraya geri dönmüş. Arayip konuşmak istediğimi söyledim kabul etti. Yarin bulusup iki aydir ilk kez konuşacağız. Hem heycanli hem de korkuyorum

Aslinda yeni bir konu acil fikir istemeyi düşünüyordum.

sizinle konuşmak istediğine göre bi umut var hala sevdiğine dair bu güzel bi haber

Bakalım ne olacak..
Bizleride bilgilendirmeyi unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…