ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

günaydın kızlar , nasılsınız bayramınız nasıl geçti beni özlediniz mi :))) kiloları aldınız mı :) şahsen ben aldım tatile ragmen
1 kilo almanın mutluluğu içerisindeyim :))

Merhabaaaa valla ozlemisim bu sbh tartilmayi unuttum ama yarin sbh tartilir yazarim,
Tatil guzel gecti ilkten dikkat ettim sonradan biraz salmis olabilirim o_O
Kesin almisimdir ama kac kilodur bilemiyorum kizlar :kk77:

günaydın kızlarrrr. iyisiniz umarım.sanırım bu ara biraz ipin ucu kaçtı hepimizde.kimseden ses yok bendende tabi :)
özlemez olurmuyuz tabiki ama yazacak bir kilo olmayınca saklanıyoruz en azından kendi adıma söyliyeyim:)
ama ben dünden itibaren tekrar ekmeği şekeri kestim.aralık ayına kadar verdim verdim planlarım gereği. neyse sağlık olsun bakalım 3 ay daha var.

Kizlar sbh tam tamina 66.9 geldim sok gecirdim :oha:
Dun aksam cig kofte yemistim umarim ondandir bugun basladim tekrar dikkat etmeye :spor:
Cuma tartimlarimizi yazalim duzenimize girelim bence hemen :KK17::KK17::KK17:

Kizlar sbh tam tamina 66.9 geldim sok gecirdim :oha:
Dun aksam cig kofte yemistim umarim ondandir bugun basladim tekrar dikkat etmeye :spor:
Cuma tartimlarimizi yazalim duzenimize girelim bence hemen :KK17::KK17::KK17:
Canim cigkofte odem yapmistir.bencede bu cuma bildirimlere tekrar ciddiyetle baslayalim :KK66:
Bende yememi kistim aburcuburu falan.umutluyum yine

SLM KIZLAR şu sıra yediklerime hiç dikkat etmiyorum kilo aldıgımın farkındayım toparlanmamız gerek acilen.
bencede valla ben kıstım şu 3 4 gündür.bi an önce vermek istiyorum.biraz istikrar azim lazım demi ya. iyice saldık hepimiz

Yarin kilolarimizi yazalim ve artik eski duzene gecelim kizlar yoksa ipin ucu kacacak :olamaz:
Olmadi gunluk yediklerimizi de yazalim buraya belki disipline sokar bizi :sinirli::sinirli::sinirli:
Menulerimizi degerlendirip tavsiyelerde bulunabiliriz :KK24:

kızlar ben tatile giriyorum yarın itibariyle.memlekete gidcem.yemekler annemden yani 3 hafta.elimden geldiğince yemeyi azaltacam.yazmaya devam ederiz yine.bi an önce aldıklarımızı verme zamanı.ipin ucu kaçmadan başlamamız lazım.gerçi ben 5 gündür başladıgım halde hala artılardayım.bi kaç ay daha sıkalım kendimizi sonra inşallah bebiş muhabbetlerine başlarız burdan.öpüyorum hepinizi.byeee.:halay:

Kizlar ben 65.7 ciktim sbh gayet almisim ama moral bozmadim cabuk gelen cabuk gider dedim kendime :oops:
Toparlariz onumuzdeki ay caninizi sıkmayin :KK16:

Kizlar gunaydinnn.ben memleketteyim.2 gun hic kendimi kasmadan yedimde yedim.ama dunden beridir kıstım bide reglim. Burdan eksi 1 kg ile ayrilmak hedefim.bakalim artik cok zor ama bi ihtimal

günaydın kızlar motivasyonum çok düşük herşeyi yiyorum nolduysa bana dayanamıyorum.

X