Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Yahu kankacım burda konu sevmek mi sence takmış bi sevmeden evlenmiş diye burda konu adamın karakteri. Ne kadar sevmesede bir kadına el kaldırabilen birisi anlıyor musun. Sevgiyi bi unut. Kaldı ki sana olan sevgisinin sonsuza kadar süreceğinin garantisi var mı? Sana olan sevgiside bitince o zaman dövsün seni. O zamanda ama bana olan sevgisi bitti dövebilir mi diyeceksin

çocukluktan gelen aile travmaları destek bi işe yaramaz
Nereden biliyorsunuz? Kac seans terapi aldiniz, kac tane psikologla konustunuz da hemen kestirip atıyorsunuz travmalar icin destek bir ise yaramaz demissiniz?

Bence bu adam evlenseniz belki 1 2 sene bebek gibi davranir sonra eskisinden beter olur çünkü onunla gecinmenin yolu kendinizden vazgecip ona kul kole olmanizdir ama o da yetmez bu sefer ondan da sıkılıp baska heyecan bulacağı birine de gozu kayabilir. O yüzden dayak yemem kesinlikle olmaz diye dusunmeyin kimse siddeti masum göremez ama olmayacaginin garantisi de yoktur.

Konunuzu okurken sizin baba sevgisiyle alakali bir eksiginiz oldugunu düşünüyorum. Çünkü bir erkek bir kadini bebek gibi degil erkek gibi sevmeli, sizin ilişkileriniz hep baba kiz/abi kiz kardes gibi olmus yasca büyük adamlar falan. Ben ki 37 yasindayim 50 yasinda birine bakmam yani 45ten sonrasi fazla geliyor ki 40 45 araligindaki erkekler bile ergen modundalar günümüzde. O yüzden lütfen kendinize iyilik yapin ve bir travma terapisi yapan uzmanla çalışın. Siz saglikli oldukca saglikli iliskiler yasayacaksiniz. Ayrica olay bosanmis cocuklu olmasi da degil olabilir de ama bu adamla olmaz.

nedense hep boşandigi eşiyle her kes zorla evlenmiş hiç sevmemiş . eski eşini nerden biliyosun ne için dövmüş. kendisi bir bok diyil karisini kıskandığı için dövende var hasta ruhlu hiç sebepsizde döven var. zorla nasil evlenilir acaba kadini yapiştiriciyla üstünemi yapiştirmişlar?

Neden her ilişkin olaylı oluyor.

Şuna gülerken genzime rulo gofret kaçıyodu.

Mutlaka evlenmelisin asla bir şey yapmaz. Eski eşi lanettir kesin ondan dövmüştür. Evlen sen evlen ama kesin evlen bak tamam mı

ayda bir sarhoşken yatıyolarmış bu ten uyumuysa harika mı değil mi siz cevap verin
Kibar kadınmış adamın kuşu ötmüyordu diyememiş ten uyumumuz yoktu demiş. Mermad 40 yılda bir işe yaramışsın da kadını bu manyaktan kurtarmışsın. Söylenenleri zerre iplemeyen bir insan olduğunu çok iyi bildiğimden hiç kendimi yormayacam. Sadece bu adamdan ayrılmak o yaşlı başlı amcalardan ayrılmak gibi kolay olmayacak. Senin uğruna karısını boşamış. Sen de gitmek istersen kadınsız kalacak. Bu yüzden istesen de ayrılamazsın. Hele bir ayrılmak iste o zaman görürsün eski karısına yaptıklarını sana yapıyor mu yapmıyor mu.

Vay be. Niye sevmediği kadinla kaçmış?
Kadin zorla nikahinami almış sevgilini?
Birde şey adamın şeyine yular bağlayıp çekiştirmişler öyle ilişkiye girmiş aslında adamin pipisi evlendiği kadına kadar uzansın hiç istemiyormuş ama mukadderat yapacak birşey yok hep zorlamışlar hep.

Son düzenleme:
Peki bana niye göbeği klavyeye değen ponçik dedin?

42 yaş -52 yaş- 32 yaş … size 99 lu 25 yaş.
Hepsi evlenmiş boşanmış.
Sen kendine baba arıyorsun. Önce baba konusunda ki travmalarını yenmelisin sağlıklı bir ilişki için

siz çıldırmışsınız. amannn bana ne, hayat benim değil yakın başınızı da görün

Ne bu amca dede aşkı?

Aldatan birinin bir daha tekrarlamama olasılığı çok düşük. Hele ki şiddete yatkın ise tekrarlamaması daha da düşük. Sizi dövmese de komşuyu döver, yakınınızı döver, çocuğunuz olursa onu döver. Kendini ne cinsel olarak ne de duygu olarak tutabiliyor. Adam sıkıntılı. Ne öfkeliler gördüm ki şiddet uygulamamak için kendini tutuyorlar. Sevmiyor diye şiddet hak görülmez. Gidip tedavi olmalı.

Ayrıca sizde de sıkıntılar var. Yanlış tercihler peşinde koşmuşsunuz. İlgi görüyorsunuz diye kusurlara göz yumuyorsunuz. Terapiyle çözülebilecek şeyler. İsterseniz kabullenmeyip gitmeyin, zararı kendinize. Sağlıklı ilişkiler kuramazsınız bu şekilde.

Bence bu adam sıkıntılı uzak dur eski eşini sana kotuleyerek kendini masum cikartmaya çalışıyor çoğu kişi demiş zaten sende de problem var adam belliki öfke kontrolü olmayan şiddete meyilli biri neden illa onu sevmeye çalışıyorsun seni manipüle etmesine izin veriyorsun

Eski karısına insan gibi davranmamasının sebebi kadının insan olmaması mı ya da insanca muameleyi hak etmemesi mi yoksa sevgilinin insan olmaması mı?
Bu sorunun cevabını doğru verebilirsen bize sorduğun soruya ihtiyacın kalmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…