Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Sağlıklı bir insan sevmediği insanida dövmez.
Ben mesela kimseyi dövmedin bugüne kadar. Siz kendiniz kaç kişiyi dövdünüz?

ya kadın boşandı gitti hatta şuanda hayaatında birisi var evleneceekmiş mesela yani neden yalan söylesin kadın hep beraber ağız birliği ile yalan mı söylüyorlar
Ya Allah aşkına, bir düşün yerine koy kendini. Hiç sevmediğin bir adam, dayak yemişsin, bir şekilde kurtulmuşsun. Bu adamın boşluğa düşüp de sana sarmasını engelleyecek şey ne? Başka biriyle evlenmesi elbette.
Bazı adamlardan ancak böyle kurtulursun. Garantiliyor kendini işte kadın, yolu tamamen kapatıyor işte. Senle evlenirse bir daha bana saramaz diyordur. Sarmak derken illa sevgi aşk olarak düşünme, canı sıkıldıkça eski karısıyla birbirine giren adamlar var. İnsanlar yalnız kalınca ne halt yiyeceğini şaşırıyor.

ya kadın boşandı gitti hatta şuanda hayaatında birisi var evleneceekmiş mesela yani neden yalan söylesin kadın hep beraber ağız birliği ile yalan mı söylüyorlar
Evet aşkitom nerden bildin? Kadın sırf seni kurtarmak pahasına yeni hayatında senin psikopat sevgilinle mi uğraşacaktı? Heralde başından savmak için yalan söyleyecek.

şaka yapıyorsunuz dimi kamera nerde el sallayalım. gün geçmiyorki kk beni daha da fazla şaşırtmasın. yok ya bu kadar olmaz. tez konusu filan mı kadınlar böyle bir durumda nasıl tepki veriyorlar. gerçek olamaz yok olmamalı.

beyin gücü tasarrufum için hemen seni aynalayıp IQ seviyemi düşürüyorum yoksa içime baygınlık gelecek.

Sunduğu her şeyi elinden çeker alır diye korkuyorsun. Korku ile girdiğin işten hayır bekliyorsun.

Evet aşkitom nerden bildin? Kadın sırf seni kurtarmak pahasına yeni hayatında senin psikopat sevgilinle mi uğraşacaktı? Heralde başından savmak için yalan söyleyecek.
Ben olsam ben de he he, çok iyiydi derdim. :)
Kurtulmuşum, adam gitmiş başkasını bulmuş. Daha ne yani? Bir de kendi elimle planı mı bozacağım?
Evlensin de toptan kurtulayım diye düşünürüm elbette. Hele bir de çocuğum varsa ikinci kadını hiç düşünecek halim olmaz.

Evli adamla birlikte olup 'hiç bir kadın şiddeti hak etmez' diyen biri ancak sizin gibi biri olabilir. Evli adamla birlikte olup boşanmasına neden olmak diğer kadına şiddetin başka bir türü değilde nedir? Birde utanmadan bazı konularda adamın kulağını çektiğini söylüyorsunuz. Ne kadar iyi bir insanmışsınız!!! Günah çıkarma böyle birşey herhalde.
Ayrıca ya evli erkeklerle birlikte oluyorsunuz yada yaşlı adamlar birlikte oluyorsunuz. Seçimlerinizin tamamı yanlış. hiç normal değerleri olan bir kadın özelikleri değil. Kısaca adamın kulaklarını çekmek yerine kendi kullanınız çeksiniz iyi olur.

Vay be. Niye sevmediği kadinla kaçmış?
Kadin zorla nikahinami almış sevgilini?

Miş mış muş. Eski karısı da onaylıyor mu bu söylediklerini yoksa bu adam ne dese kabul mü sizin için? Hep sorunlu size uygun olmayan tipleri bilerek mi seçiyorsunuz? Bir adam da çıksın ben öküzün tekiydim karımın suçu yoktu desin elini öpücem valla. Neyse, adam düzenli dövüp ağız burun kıracağı günleri özlemiş.

Vallaha size sahit olduklarimdan yola cikarak söyliyim: Siddet uygulayanlar hepsi de yalan söylüyor..siz "kulagini cektim" zannedersiniz, o yarin burnunuzu kirar. Benim burda tanidigimi son dakika Polis eski esinin elinden kurtardi. Öldürüyordu onu nerdeyse. Adama sorsan hala kadin suclu. Halbuki kadini calistirip onun.parasini baska kadinlarla yiyen siddet uygulayan serefsizin teki. Siz belli ki yasamak niyetinizdesiniz. Bari cocuk yapmayin

Tatilde tanıştım tatil dönüşü aramaya sormaya devam etti hikayesi değilmi bu

E heralde, kurtarmışım başımı, kocayı bulmuşum, hayatımı düzene sokmuşum, o saatten sonra hiç sıçratamam üstüme çirkefi.

E heralde, kurtarmışım başımı, kocayı bulmuşum, hayatımı düzene sokmuşum, o saatten sonra hiç sıçratamam üstüme çirkefi.
Yani benim başıma bela olacağına, başkasının başına bela olsun derim ben olsam.
Şimdi gerçeği anlatıp kadını soğutursam adam gelir tüm kemiklerimi kırabilir. Bunu göze alamam şahsen.

Aile baskısıyls evlendi sevmiyor diye dövmesi ve aldatmasımı gerekiyor. Adam gibi dava açıp boşanamıyormu. Kendi karaktersizliğine uydurduğu kılıfa bak.
tabi ki başlarda inanmadım sonra eski eşiyle konuşunca bişeylere emin oldum
Karısıyla konuştunda ne dedi özünde iyi bir insan. Beni dövdü ama seni dövmez. Evlenin mutlu olun mu dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…