Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

kendimi ifşa etmemek için tanınmamak için başka hesap açıp oradan yazdığım bir soruda beni ifşa edende sizdiniz hatırlatırım.kimliğimi ifşa etmek isteseydim buradan yazardım heralde :)

seni hatırlıyorum. sacma sapan bir insansin.
o yüzden umarim evlenirsiniz. tam kendine uyan bir es secmis olursun, ikiniz birbirinizle evlenip toplumun kalanini rahat birakirsiniz
bu söylediğime çok üzüleceksin belki ama evlenmeyeceğim :) çünkü ben de olumsuz bakıyorum kendisine bu yüzden toplumun kalanı rahat kalamayacak heralde

kendimi ifşa etmemek için tanınmamak için başka hesap açıp oradan yazdığım bir soruda beni ifşa edende sizdiniz hatırlatırım.kimliğimi ifşa etmek isteseydim buradan yazardım heralde :)
Munecim sen yöneticisin içinden geçeni diyemezsin ben diyeyim de banlasana beni
bi karikatür var bak şurdan ... git diye
kk ya sürekli bok atıp hala gelip neden konu açiyorsun çok mu meraklıyız sana açtığın konularda birşey olsa git ergenliğin geçince gelirsin yani hiç gelemiceksin rahat edicez

Peki nasıl kurtulmayı düşünüyorsun, belli ki başına bela olacak.
Başıma bela olacağını ben zaten çok iyi biliyorum her ayrılmamızda ayrı bir rezillik çıkardı
Ailemi aradı sırlarımı ifşaladı yetmedi avukat tuttu dolandırıcıktan şikayet edeceğini söyledi oda yetmedi kendisi tehdit etti ya sana aldıklarımı verirsin ya da sana onları yar etmem diye ( bu arda aldığı öyle ayıcık saat telefon gibi basit şeyler değil ev araba ve daha nicesi) şimdi ben kendisiyle evlenmezsem evlilik vaadi ile dolandırılmadan dava açabilir diye düşünüyorum bir yandan ayrıca kendisi bana iki kez tokat attı sinir anında yani eski eşine yapan tabi ki bana da yapacak bunları biliyorum sadece bir umut sordum

Konu lütfen trol olsun. Bugün KK'da okuduğum konular neden böyle bir anda türedi. Abla sen şaka mısın ? Bu nasıl konu nasıl bir kafa yapısı. Bu adam ilk karısına bile neler neler yapmış şimdi sana bir şey yapsa bile bile geldin katlanacaksın diyip bir üst kademe yapmaz mı ? Sonra neden erkekler bôyle diyoruz. Psikopat bir hemcinsine eziyet eden birini bu şekilde göklere yükseltirsen o adam sana da sonraki hemcinslerine de neler neler yapar. Bir an önce hayatından def et.

tartışmaya mecalim yok
eski mermad olsa hepinizin hakkından gelirdi ama yemin ederim yok lütfen çözüm odaklı olmayacaksanız yazmayın buraya
ben eski mermad değilim,uğraşmayın,gülecek bişeyimde kalmadı
tamam en iyi sizsiniz en haklı sizsiniz hepinizden özür diliyorum
lütfen dalga ve espirili yorumlar yapmayın çünkü sinirlerim oynuyor kendimi tutamıyorum
bakın lütfen,Allah rızası için

O hesapta insanlarla dalga geçtiğini kendin unutuyosun herhalde. Site yönetimi kolay kolay ikinci üçüncü üyelikleri ifşalamıyor ben çok raporluyorum ama senin gibi insanlarla dalga geçen, trolluk yapanları ifşalıyor. Kendinden 30 yaş büyük evli barklı adamla zengin diye beraber olup “adamın evli olduğunu bilmeden beraber oldum, hamile kaldım ühü ühü” diye konu açıp sonra sizi trolledim dersen tabiyki ifşalarlar ne bekliyordun?

O zaman da demiştim senin anlattıkların troll değil sadece hamile değilsin ama onu da olmak istiyorsun diye şu anda kendin de o zaman anlattıklarının troll olmadığını söylemişsin. Bin tane üyelik alıp insanlarla dalga geçmezsen ifşalanmazsın.

Evlenmek istemiyorsan o aldıklarını mecbur vereceksin. Sen de şiddet yaşamışsın farkında mısın? İkinci eşler daha kıymetli oluyor falan diyorsun bi de, adam seni yatırım olarak görüyor ne kıymeti?

Adama olumsuz baktığımı zaten söyledim eski eşine yapan bana da yapar kafasıyla kendisiyle hiç bi zaman evliliğe gitmek istemedim

sitenin yöneticisi oldugu icin, ikinci üyelik yasak oldugu icin olmasın???

hani agzina eden dana yaraniyordu, öyle demissin. bu adamin neyini hala sevmiyorsun?

O konu troll değildi
sadece mermad olduğumu ifşlamamak için değiştirerek sıvazlayarak öyle bir konu açtım baktım ifşalanacağım sonra troll dalga geçtim demeye başladım

hani agzina eden dana yaraniyordu, öyle demissin. bu adamin neyini hala sevmiyorsun?
ağzıma edenden kastım ilişkide kaçan tarafları hep ben kovalamıştım
belalı tipleri seviyorum demedim hiç bi zaman bi ilişkide en ilgili bensem kaçan kovalanır hesabı oluyordu
ama bu olay ayrılığa gidince ölüm tehditleri aldım böyle bir şeyi mi seveceğim ?

Ben aynısını sana da yapar diye düşünüyorum benim ne olduğum belli sen beni bilerek geldin diyebilir

O konu troll değildi
sadece mermad olduğumu ifşlamamak için değiştirerek sıvazlayarak öyle bir konu açtım baktım ifşalanacağım sonra troll dalga geçtim demeye başladım
Troll olmadığını biliyorum. Hatırlar mısın bilmiyorum ama bana özelden adamla ilgili fazlasıyla ayrıntı vermiştin biraz araştırsam bulurdum kim olduğunu. Sonra da bu adamdan hamile kalırsam mahkeme ne kadar nafaka bağlar, ne kadar sövüşlerim, karısından boşanmayacağını biliyorum diyordun. Sürekli sövüşleme odaklı ilişki yaşarsan illa ki bunun gibi bir manyağa denk gelirdin zaten. Yaralarımı sardı, bana iyi geldi laflarını senle uzun uzun özel olarak konuştuğumdan yemiyorum şahsen. Seni vurur yine bırakmaz bu. Senden mütevellit karısından da boşanmış, daha hiç hiç bırakmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…