Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Kimsenin birşey demesine gerek kalmamış aslında başına geleceklerden kendinde gayet eminsin. Bildiğin, hissettiğin birşeye istişare gerekmez. Hislerine güven. Ve lütfen tercihlerine dikkat et sanırım baba figürü ile travmaların var hep aynı tip insanlara gidiyorsun. Bir tane hayatın var ve çok gençsin kıyma kendine

ama onu sevmeyerek evlenmiş
Sevmeyerek evlendi diyelim dayak,küfür normal mi Allah aşkına?
Bugün o kadına kalkan el çok net sana da kalkacak.
Aynı eve girince bir iki kere diklen,sonucu göreceksin.

Sen bunları bildiğin halde,böyle birine güvenip içinde aklamaya uğraşıyorsun,pes.

Yaş tercihlerin içinde bence psikologa git,kendin için atacağın en iyi adım bu olur.

Kibar kadınmış adamın kuşu ötmüyordu diyememiş ten uyumumuz yoktu demiş. Mermad 40 yılda bir işe yaramışsın da kadını bu manyaktan kurtarmışsın. Söylenenleri zerre iplemeyen bir insan olduğunu çok iyi bildiğimden hiç kendimi yormayacam. Sadece bu adamdan ayrılmak o yaşlı başlı amcalardan ayrılmak gibi kolay olmayacak. Senin uğruna karısını boşamış. Sen de gitmek istersen kadınsız kalacak. Bu yüzden istesen de ayrılamazsın. Hele bir ayrılmak iste o zaman görürsün eski karısına yaptıklarını sana yapıyor mu yapmıyor mu.
Zaten biliyor bunu. Evlenmezsem sıkıntı çıkarır diyor. Korku ile yola giriyor. Buraya da iki güzel hikaye okurum rahatlarım diye gelmiş. Anlaşılan başını iyi bi belaya sokmuş, adam hayatımı kurtardı diyor baksana. Eee boşuna değil o kahramanlıklar, Zorro bey karşılığını alamazsa çok kızar.

Herkese merhaba belki beni tanıyanlarınız olacaktır bu siteye seneler önce sorular sormuştum. Benim 2021 yılında boşanmış çocuklu bir adamla ilişkim vardı adama çok aşıktım kendisi 1982 doğumlu ben ise 99 doğumluydum zaten sorunlu bir ilişkiydi ve maddi anlamda çıkarımda yoktu sadece aşık olmuştm sonra ayrıldık kendime gelemedim depresyona girdim bi adamla tanıştım benden yaşca büyük 52-53 yaşlarındaydı (utandığım için başka üyelik açıp size öyle soru sormuştum kimliğim ifşa olmasın diyede troll demiştim o adama hissiyatlarım doğruydu ama gerçek hayatta da adam tanınmış bir iş adamı olduğu için bazı detayları salladım tanınmasını istemiyordum)
herneyse oda sonlandı derken benim hayatıma biri girdi bu adamda 32 yaşında gerçekten tüm yaralarımı sardı beni çok sevdi annemin yapmadığı anneliği babamın yapmadığı babalığı yaptı ama herkese tapan mermad bu adamı bir türlü sevemedi.ama ben şıpsevdiyimdir mesela çok kolay aşık olurdum neyse gel gelelim konuya buda boşanmış ve bir çocuklu (benle tanıştığında evliydi ve gidip boşandı yani şöyle benle tanıştığında karısı babasının evindeydi ortada açılmış bir dava yoktu sonrasında bu gidip davayı açtı ve boşandı) benim içime sinmeyen konu şöyle bu adam geçmişte eski karısını dövermiş aldatırmış küfür edermiş insan yerine koymazmış ve kendisi bana evlenme teklifi etti kabul ettim ama bir yanım o kadına yapılanlwr bana da yapılacak belki diye korkuyor :KK43: konuyu çarpıtmayın ve bana akıl verin eski eşini sevmiyormuş bu arada asla duygusal bişey yok sevmereyek aile baskısı ile evlenmiş
Tabii ki yapacak az mantıklı olun ya nedense bu boşanan adamlar da yazık hep aile baskısıyla evlenen asla duygusallık olmayan insanlar tüh hep aynı her şeyi geçin şiddet sadece sevdiklerimize uygulamayalım geri kalanı dövelim türü bir şey değildir bir erkek yanımda sinirden cansız objeye bile vursa biter bu yaştan sonra kimsenin stress topu olamam siz de olmayın

Bir kadını döven adamla tesadüfen karşılaşsam ağız burun dalarım sen bir de sevmeye mi çalışıyorsun bunu? Tabiki size de yapacak, şiddetin sevmekle sevmemekle alakası yok. Her sevmediğimizi dövüyor muyuz allah aşkına biraz mantık? Sevmiyormuş o yüzden dövmüş ne demek?? Ayrıca siz neden hiç normal bir ilişki yaşamamışsınız? Yaşça büyük adamlar ya da evli adamlar hep. Paraları var diye mi? Burda dert yanan hemcinsine saldıran kadınları kınarım ama size ben bile dayanamadım şiddet kırmızı çizgim. Bu adamları biz toplumdan dışlamaya çalışırken siz ikinci üçüncü beşinci karısı oluyorsunuz yapmayın yaaa. Lütfen bir destek alın, bilinçlenin ve sonra eş seçimi yapın. Çünkü burnunuz kanadığında biz dertleniyoruz

bana bebek gibi davranıyor hatta eski eşiyle konuşunca yaptıklarını gösterince inanamadım bunları bu mu yaptı nasıl yapar dedim o derece
Niye şaşırdınız ki? Kadın da onu sevmeyerek evlenmiştir ya da sonrasında tiksinmiştir. Neticede karakter bozukluğu gostermek için bu yeterli bir sebep değil mi sizin için?

Bakın karakteri düzgün, oturmuş, mental ve ruhsal açıdan sağlıkli olan bir insan sebebi ne olursa olsun kimseye (hiç bir canlıya) fiziksel şiddet uygulamaz, sövüp küfretmez. Size aşık olup sizin için yanıp bitiyor olması bir şey değistirmez. Öncelikle bunu bir kafanıza sokun.

dansöz nickini al ve git buradan
sen diyene kadar farketmedim kız bestesiyle okudum sağol :) Konuya şöyle cevap veriyim canım sen şıpsevdi isen bu güzel bişey bunu çabuk unutursun hemen başkasını bulur seversin. Dayak vs konusuna gelecek olursak, insanları sence neden teste tabi tutuyorlar evlenmeden önce? karakterini anlamak için. Bir insan sevmediğini dövüyor sevdiğini dövmez diyerek aklayamayız. o kötü bir adam agresif küfürbaz dayakçı. Yaralarımı sardı yazmışsın da geçmişini de anlattıysan hele sakın evlenme derim eski karısından bile fena dövebilir ciddiyim. zaten sevemedim dedin daha ne.

bana bebek gibi davranıyor hatta eski eşiyle konuşunca yaptıklarını gösterince inanamadım bunları bu mu yaptı nasıl yapar dedim o derece
Niye şaşırdınız ki? Kadın da onu sevmeyerek evlenmiştir ya da sonrasında tiksinmiştir. Neticede karakter bozukluğu gostermek için bu yeterli bir sebep değil mi sizin için?

Bakın karakteri düzgün, oturmuş, mental ve ruhsal açıdan sağlıkli olan bir insan sebebi ne olursa olsun kimseye (hiç bir canlıya) fiziksel şiddet uygulamaz, sövüp küfretmez. Size aşık olup sizin için yanıp bitiyor olması bir şey değistirmez. Öncelikle bunu bir kafanıza sokun.

Benim dayımı eşi aldattı, sessiz sedasız boşandı dayım, çocukları da aldı, hayatına başka biriyle devam ediyor, yani dövmek sövmek çözüm değil gerçek çözüm isteyen buluyor
Ayrıca dayım çok medeni çok okumuş biri falan da değil, çok kavgaya karışmışlığı da var ama kadın ve çocuklara sesini bile yükseltmez
O adam gözünün üzerinde kaş var diye bile döver

Benim dayımı eşi aldattı, sessiz sedasız boşandı dayım, çocukları da aldı, hayatına başka biriyle devam ediyor, yani dövmek sövmek çözüm değil gerçek çözüm isteyen buluyor
Ayrıca dayım çok medeni çok okumuş biri falan da değil, çok kavgaya karışmışlığı da var ama kadın ve çocuklara sesini bile yükseltmez
O adam gözünün üzerinde kaş var diye bile döver
Normalde olması gerekeni yapmış, tebrik ederim kendisini.

Zaten bu mentalitede (konu sahibi gibi) düşünenler yarın bir gün kendisi de aynı muameleye maruz kaldıklarında "Ben şöyle davrandığım için bana kötü davrandı" gibilerinden düşünerek adamın davranış bozukluklarına bir şekilde mana bulup yaptığı yanlışlarını tolere etmeye çalışacaklardır.

sevmeyerek evlenince dövmek aldatmak masum bişey mi oluyo yani? içinde insanlığı merhameti olsaydı sevmeden evlendiği kadına da bunları yapmazdı. severek evlendiğine de yapar. çünkü burda olay sevgi değil ki. karakter. adamın karakteri böyleyse sevdiğini de döver sevmediğini de döver. kendinize gelin allah aşkına.

evlenme diyen herkese adamı savunup yok öyle değil bu böyle değil demişsiniz. evleneceksiniz ve dövdüğünde de yok bana vurmadı yüzüm eline çarptı diyeceksiniz

sevmeyerek evlenince dövmek aldatmak masum bişey mi oluyo yani? içinde insanlığı merhameti olsaydı sevmeden evlendiği kadına da bunları yapmazdı. severek evlendiğine de yapar. çünkü burda olay sevgi değil ki. karakter. adamın karakteri böyleyse sevdiğini de döver sevmediğini de döver. kendinize gelin allah aşkına.
Aynen öyle, aldatan erkeklern hepsi savunma olarak karısına seni seviyorum öyle aklım karıştı diyor mesela, sevmeyip aldatmayan kadın doludur ülke, sevmek sevmemek bir bahane değil

Terapi al lütfen. Ne sorun ne yorumların normal. Yazık etme kendine daha fazla. Terapi almak delilerin yaptığı bir şey değil herkes alır ama senin şu kararınla ilgili acil destek almaya ihtiyacın var.

Aile baskısıyls evlendi sevmiyor diye dövmesi ve aldatmasımı gerekiyor. Adam gibi dava açıp boşanamıyormu. Kendi karaktersizliğine uydurduğu kılıfa bak.

Karısıyla konuştunda ne dedi özünde iyi bir insan. Beni dövdü ama seni dövmez. Evlenin mutlu olun mu dedi.
iyi bi insan diye övmedi tam aksine kötüledi bana bunları yaptı dövdü sövdü aldattı gün gelecek sana da yapacak dedi hatta ben anlattıkalrına inanmadım bana deliller attı

X