Eski esimle barismak ıstiyorum

Kendine bakma konusu kişisel bakım, ve giyimse bu konuda haklı. Kişisel bakım zaten, kendimize saygımızdan dolayı çok önemli. Yoksa evde makyajla dolaşmıyoruz, güzel bir duş, vücut kremleri, taranmış saçlar, ağız bakımı, dudak nemlendiricisi, fresh kıyafetler. Mesela bunları eşimde yapmasa rahatsız olurum (erkeksel kişisel bakım vb.)

Yardımcı olma konusu nedir bilmiyorum ama ev işiyse ve tek yapıyorsa burda yine haklı.
Kişisel bakım ve haklıydı bu sebeple vicdan azabı çekiyorum

Ben adamın yerinde olsam dönmezdim. Sizinki bireysellik değil şayet öyle olsaydı kendiniz için bile olsa bakımınıza özen gösterirdiniz. Yıllarca yalnız yaşadım ama roll on olsun, düzenli iç çamaşırı değiştirmek olsun bunları her zaman kendim için yapardım ki hala da yapıyorum. Bunları eşler için yapmayız, kendi temizleğimiz için yaparız. Kusura bakmayın böyle bir kadını da erkeği de kimse hayatında istemez.
Tecavüze uğramış biri olarak psikolojimi toparlamayip kimsenin beni beğenemmesini istemiş olmama ne dersiniz

Tecavüze uğramış biri olarak psikolojimi toparlamayip kimsenin beni beğenemmesini istemiş olmama ne dersiniz
Çok geçmiş olsun. Ancak önce terapi tedavi alıp kendinizi toparlayıp evlenmeliydiniz o zaman. Yani evleneyim ama bana yaklaşmasın düşüncesi sağlıklı mı sizce? Kimse eşinin bakımsız kötü kokan biri olmasını istemez. Sevse bile rahatsız olabilir. Üstelik rahatsızlığını söylemiş de size, o zaman neden direndiniz ki?

Resmi olarak ayrildiysaniz geri dönmeyin. Kendiniz için de psikolojik tedavi alın muhakkak. Kimle evlenirseniz evlenin sonunda yine ayrılık olur bu konuda kendinizi iyilestirmezseniz.

Yaz günü duş mu yeter Allah aşkına sabah duş alıp çıkıyorsun öğlen olmadan ter içinde kalıyorsun zaten. Mecbur kullanmak zorundayız bence. Evet özellikle temiz içerikli olmayanlar -kadın meme sağlığı için özellikle- zararlı ama temiz içerikliler de var artık. Ayrıca kendine kaç yıl düzgün iç çamaşırı bile almayan insanın çok hijyene de dikkat ettiğini sanmıyorum maalesef
Ben de çok kullanıyorum bu tarz ürünler ama korkuyorum da..Bana özelden temiz içerikli bir ürün tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler 🌺

Ben de çok kullanıyorum bu tarz ürünler ama korkuyorum da..Bana özelden temiz içerikli bir ürün tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler 🌺
O tavsiyeyi ben de isterim ♥️
Konu sahibi, peki şimdi durum değişti mi? Hala aynı mısınız yoksa terapi vs durumu kurtardınız mı?

Çok geçmiş olsun. Ancak önce terapi tedavi alıp kendinizi toparlayıp evlenmeliydiniz o zaman. Yani evleneyim ama bana yaklaşmasın düşüncesi sağlıklı mı sizce? Kimse eşinin bakımsız kötü kokan biri olmasını istemez. Sevse bile rahatsız olabilir. Üstelik rahatsızlığını söylemiş de size, o zaman neden direndiniz ki?
Aldim haplar kullandım konuştum anlattım, ben ona sığındığımi zannederken seviyormuşum

Ben müneccim değilim, ne yaşadığınızı bilemem. Sizin eşten daha önemli sorununuz var o halde, önce kendiniz için iyileşin sonra geri dönmeyi düşünürsünüz.

Şaka mı yapıyorsunuz mesajınızda çok şaşırdım 😮Deodorant roll on günlük kullanılan bir şey ben aylık 2 tane nerdeyse bitiriyorum. Eğer bahsettiğiniz gibi bi hijyen kişisel bakım eksikliği söz konusuysa ve söylemesine rağmen düzelmediyseniz eşiniz haklı. Başka ne sorunlar vardı?
Bende kimyasal kullanmıyorum,günlük duş günlük temiz kıyafet ile gayet temiz olduğumu düşünüyorum.

Bende kimyasal kullanmıyorum,günlük duş günlük temiz kıyafet ile gayet temiz olduğumu düiünüyorum.
Elbette temizsinizdir ama yazın o tere yetmiyor günlük alınan duş bence. Bi arkadaşm var mesela yakın da arkadaşım, duş aldığı için deodorant kullanmıyorum diyor ama yazın ciddi manada ter kokusu geliyor artık öğle saatlerinden itibaren kızdan. Bi gün temiz içerikli roll on önerdim kibarca kendim memnun kaldım diye. Epeydir görüşemedik şehir farklılığı dolayısıyla, umarım başlamıştır valla.

O zaman sorun yorum yapmadan önce bangır bangır yazsa miydim oraya
Hanımefendi siz gerekeni yazarsınız, ben de konuya yorum yaparım. Ve evet kişisel temizliğine özen göstermeyen biriyle evli kalmazdım. Ayrıca siz zaten nedenini biliyorsunuz, o zaman çözümü için uğraşsaydınız. Yaşadığınız şey korkunç bunda hemfikiriz fakat iyileşmek için bir adım atmayıp, eşinizin ömür boyu katlanmasını bekleyemezsiniz. Sevgi bir yere kadar götürür ilişkiyi, eşiniz için de bu kadar götürmüş.

Gecmisinizin bedelini geleceğinizde olan insana ödetemezsiniz ki kimse kimsenin psikoloğu değil tedavinizi olsaydiniz keşke bir seyleri kaybettikten sonra kazanmak zor

X