Eski esimle barismak ıstiyorum

bkotprovula

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
85
61
Merhaba, buraya konu acmayacagim derken bugün actigim ikinci konuyla kafanızı sisiricem eşimle 2 ay önce ayrıldım, fakat insan istemez hem onun yaptığı haksızlıkları hemde kendi yaptığım haksızlıklar gün gibi yüzüme vuruyor , ona ulaşmaya çalıştım fakat hala kızgın olduğun için konuşmuyor benimle .gönlünü almak için ne yapmalıyım şuan sadece dua edebiliyorum elimden bu kadarı geliyor .

Diğer konunuzu okudum. Orda yazdığınızdan farklı sıkıntılarınız olmadıysa, yüz kızartıcı bir şeyler yaşanmadıysa ve siz de hatalarınızın farkına varıp daha güzel bir evlilik yürütebilirim artık diye düşünüyorsanız bence adım atın eşinize.
Bu sefer kendi aileniz için daha özverili olacağınızı, hatalarınızın bilincinde olduğunuzu hissettirin eşinize. Eğer arada başka şeyler yoksa tekrar deneyebilirsiniz diye düşünüyorum.

Diğer konunuzu okudum. Orda yazdığınızdan farklı sıkıntılarınız olmadıysa, yüz kızartıcı bir şeyler yaşanmadıysa ve siz de hatalarınızın farkına varıp daha güzel bir evlilik yürütebilirim artık diye düşünüyorsanız bence adım atın eşinize.
Bu sefer kendi aileniz için daha özverili olacağınızı, hatalarınızın bilincinde olduğunuzu hissettirin eşinize. Eğer arada başka şeyler yoksa tekrar deneyebilirsiniz diye düşünüyorum.
Yaşınız kaç neredesiniz başınızdan neler gecti bilmiyorum ama canınızı yerim

Çünkü benden istediği tek şey kendime bakmamdi ona biraz yardımcı olmamdı, ama ben o kadar bireysel büyüdüm ki onun bu istekleri kavga sebebi oluyordu
Kendine bakma konusu kişisel bakım, ve giyimse bu konuda haklı. Kişisel bakım zaten, kendimize saygımızdan dolayı çok önemli. Yoksa evde makyajla dolaşmıyoruz, güzel bir duş, vücut kremleri, taranmış saçlar, ağız bakımı, dudak nemlendiricisi, fresh kıyafetler. Mesela bunları eşimde yapmasa rahatsız olurum (erkeksel kişisel bakım vb.)

Yardımcı olma konusu nedir bilmiyorum ama ev işiyse ve tek yapıyorsa burda yine haklı.

Merhaba, buraya konu acmayacagim derken bugün actigim ikinci konuyla kafanızı sisiricem eşimle 2 ay önce ayrıldım, fakat insan istemez hem onun yaptığı haksızlıkları hemde kendi yaptığım haksızlıklar gün gibi yüzüme vuruyor , ona ulaşmaya çalıştım fakat hala kızgın olduğun için konuşmuyor benimle .gönlünü almak için ne yapmalıyım şuan sadece dua edebiliyorum elimden bu kadarı geliyor .
Bence olay daha taze. Zamana bırakın.

Şaka mı yapıyorsunuz mesajınızda çok şaşırdım 😮Deodorant roll on günlük kullanılan bir şey ben aylık 2 tane nerdeyse bitiriyorum. Eğer bahsettiğiniz gibi bi hijyen kişisel bakım eksikliği söz konusuysa ve söylemesine rağmen düzelmediyseniz eşiniz haklı. Başka ne sorunlar vardı?
Her gün deodorant roll on o kadar zararlı ki..temiz kıyafet ve duş olsa yeterli bence konu sahibine

Konu ne ?

Her gün deodorant roll on o kadar zararlı ki..temiz kıyafet ve duş olsa yeterli bence konu sahibine
Yaz günü duş mu yeter Allah aşkına sabah duş alıp çıkıyorsun öğlen olmadan ter içinde kalıyorsun zaten. Mecbur kullanmak zorundayız bence. Evet özellikle temiz içerikli olmayanlar -kadın meme sağlığı için özellikle- zararlı ama temiz içerikliler de var artık. Ayrıca kendine kaç yıl düzgün iç çamaşırı bile almayan insanın çok hijyene de dikkat ettiğini sanmıyorum maalesef

Ben adamın yerinde olsam dönmezdim. Sizinki bireysellik değil şayet öyle olsaydı kendiniz için bile olsa bakımınıza özen gösterirdiniz. Yıllarca yalnız yaşadım ama roll on olsun, düzenli iç çamaşırı değiştirmek olsun bunları her zaman kendim için yapardım ki hala da yapıyorum. Bunları eşler için yapmayız, kendi temizleğimiz için yaparız. Kusura bakmayın böyle bir kadını da erkeği de kimse hayatında istemez.

X