Eski eş birleşme

Koca pesinde değilim. Hamilelik sürecine kadar gayet her şey yolundaydı.
Koca peşinde olmasan bu adamla şu an muhattap olmazdin.

Koca pesinde olmasan benim kendi ailem var dediğinde çocuğunu o adamla büyütmek için ugrasmazdin.

Asla inanmıyorum hamile kalana kadar normal bir insan olduğuna . Dogurunca evine bağlanır diye yapıyorsunuz. Adam o kadar emin ki boşanıp hayatını yasiyacak üç beş yıl oyalayacak böylece . Sonra gönlü geçerse evlenir eve hizmetçi gelir

Aklınız mı yooook,birinden beddua mi aldın da aklın durdu.
Vallahi yazıklar olsun hala bu adamla nasıl muhatap olabiliyorsun. Hadi kendine kıymetin yok çocuğa da mı yok. Ne bekliyorsun seni bir gün öldürmesini mi

Yok yok hamile kalınca sihirli bir peri gelip sihirli dokunuşlar yaparak 180 derece dönmesini sağlıyor.Yoksaaaaa özünde çok iyi bir insandır kesin.

Yok yok hamile kalınca sihirli bir peri gelip sihirli dokunuşlar yaparak 180 derece dönmesini sağlıyor.Yoksaaaaa özünde çok iyi bir insandır kesin.
Aynen ya sanki buradaki insanlar salak hiç hayatta insan görmemiş gibi yememizi bekliyorlar bir de. Bazı işlerin sonu bellidir. Bu adam istemese bu kadın asla ayrilmaxdi . Ağzıyla demiş siz benim ailem değilsiniz diye. Daha ne yapması gerekiyordu

Yok ya gerçek değildir bu konular. Hiç bir insan kendine çocuğuna çöp muamelesi yapan kişiyle tekrar aynı eve girmeyi geçtim selam vermek istemez. Bu kadar psikolojinizin bozuk olması için hayatınızda hiç sevgi görmemiş olmanız gerekir dicem ama sevginin ne demek olduğunu bebeğiniz olduğunda anlamış olmanız lazım. Nerden tutsam olmuyor. Bu kadar mantıksız saçma düşünce gerçek olamaz. Sizi sevdiğine inanıcaksınız yani. Sevgi nin öyle birşey olduğunu düşünüyorsanız yazık çocuğunuza

Sen de barışacak misin ? 40gunluk lohusayken sana bunu yapan adamla gerçekten BARIŞACAK MISIN?

Adam psligin tekiymiş ayrıca cahil de. Hangi lohusa kadın on gün sonra yatağına giriyormuş gerizkali işte. Birde kabullenmemis kendi bebeğini evden atmış apar topar ailesini sokmuş eve tek diyeceğim beter olsun değişmez o hep dul kalsın öyle. Sinirim geçmiyor böyle adam mi olur be

Kesin annesi istese yapardı demiştir. Oral falan bekledi herhalde. Annesi o akılları vermiştir. Böyle aileler bana sapik geliyor ya. Oğlunun cinselliğini düşünme adı altında kendi fantezilerini yaşıyor resmen.

Annesi olduğunu sanmıyorum adam kendisi pslik bence belli zaten

Dengesiz herifin teki. İğrenç biri. Onunla evlenmekle bile hata yapmışsınız. 2.cisi ahmaklık olur
Lütfen bebeğinize sahip çıkıp sözde baba kişisinden uzak tutun

Adamın amacı ne diye sormuşsunuz. O kadar açık bi amacı var ki ! Boşta kaldıkça sizi götürmek. Başka hiçbir amacı yok. Tek derdi şeysi. Resmi bağınız da kalmadı. Hem istediğini gibi dışarlarda takılacak hem de takılamadığı zamanlarda sizi bi yoklayıp gerçek ailesinin yanına dönecek. Yani bazı şeyleri görmek, anlamak için alim olmaya gerek var mı ?

Hadi kendinizi geçtiniz de minnacık bebeğin düzeni yuvası bozulmuş. Hiç mi kinlenmiyorsunuz? Resmen bu adam annesine laf edemiyor diye yeni doğmuş evladını ve yeni doğum yapmış karısını yarı yolda bırakıyor yaa!
Hayvanlar bile yavrusuna sahip çıkıyor? Bu nasıl iş!
Evladını seviyorsan ne o adamla ne de ailesiyle işin olmasın…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…