Eski Bir kitaptan Öneriler !!

saçında koku kalmıyo özlem merak etme(saçını yağdan arıtmak için okadar yıkıyacaksın ki:) 2.kullanışta alışırsın zaten kokuya..
çam kokusu kalıyor sadece..
bu güzellik için değer bence :)

cok fazla yıkamana gerek yok arkadasım bakım yaptıktak sonra cıkartayım yagı derken iyice yıpratırsın sacalrını. güzellik uzmanı bi tanıdıgım bakım yaglarını yaptıktan sonra susuz sadece sampuanla sacı ovalıyoruz sonra yıkıyoruz demişti bazen sadece bu bile yeterli oluyormus eger tadmin olmazsanız 1 kez daha yıkayım demişti...

kizlar ya e mail yazdigim aktarlarin hepsi neredeyse redetti almanya´ya siparis göndermekten(( aranizda kargoyla almanyaya gönderme imkani varsa nolur yardimci olsunn.. paranizi fazlasiyla veririm.. zaten oranin fiyatlari buranin dörtte biri kadar.... ilgili arkadaslar bi el atsin hele...

Teşekkürler,en kısa zamanda karışımı oluşturup kullanmaya başlıycam:)
Senem'in dediği gibi yıkamadan önce saç dibini şampuanla ovalamakta da yarar var sanırım,o yağlar kolay çıkmaz çünki saçtan:):)

Saç için verdiğin karışımı kullanmak istiyorum Puff,ama yıkayınca sarımsağın kokusu saçtan tamamen gidiyor mu onu öğrenmek istiyorum.Göz çevresi için de umarım birşeyler çıkar kitaptan

yok canim ya oyle koku kalmiyo bi kez yikaman yeterli :) kalıcı degil koku sadece sürdugunde koku bayagi bi yogun oluyo zaten sarimsak gibi kokmuyo ki :)) daha farkli bi koku :) hatta keske sarimsak koksa diyebilirsin bile ama tek sampuanlamada cikiveriyo..

Sağol canım,ikna oldum kokmadığına neyse ki:teytey:gönül rahatlığıyla kullanıcam formülünü,bizimle paylaştığın için çok sağol canım.

pufff canım reçeteler için tşk ederim saç için olanı bende kullanıcam.msni ekledim haberin olsun gözüm bayram etsin o kadar çok merak ediyorum ki anlatamam :)

yaaa doğum çatlakları için bişey yazmıyo mu bu kitap?? ablam çok dertli bu konudaaaa..

Kayısı yağının iyi geldiğini duymuştum,fakat doğumdan önce,yani hamilelik süresince kullanmak suretiyle önlem almak gerekiyormuş,çatlaklar oluşmadan önce.Belki şu anda da sürülse kısmen faydalı olabilir.

chilekvishne ..
ben de susam yağının etkili olduğunu duymuştum..
Gogıl' dan !! bu konuda destek al istersen

hmmm ahududu ile vişne de benzer hani birbirine

aha ne buldum...

Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, daha diri göğüslere sahip olmak isteyenlerin tüketmeleri gereken besinleri ise şöyle sıralıyor:
"Sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler; soya gibi kuru baklagiller; buğday ve pirinç gibi tahıllar; bezelye, havuç ve patates gibi sebzeler; hurma, nar, vişne ve elma gibi meyveler. İçecek olarak da kahve."

:dance:

özgee bütün herseyi saymıssın :dance:

Herkes nereye kayboldu,hani kitap,hani öneriler,nerdesin Puffffffffffffffffffffff.

kizlaaaaarrr... :teytey:

sadece kafayi takanlar biz degiliz anlasilan...

tabii daha hepsini okuyamadim ama derler kiii,

Fenugreek yani cemeni tek geceriz... ayrica masaja da cok onem veriyolar... hepsini bi okuyayim peyderpey gozume carpanlari yazarim... ingilizce bilen arkadaslar da benimle beraber gozlerine carpanlari yazsinlar da ilerleyelim arkadaslaaaaarrr... :teytey::teytey:

:dance:

Hehehe cevap yazdım sana diğer forumda:)K.ü.çden başka herşeyi yiyip içmişler,bi onu keşfedememişler yazdım,bizimkiler büyürse söyleyelim onlar da büyütsün:))Ama bana biraz daha amatör gibi geldi onlar,biz daha bilinçli,bilgili ve pofesyoneliz doğal yöntemler konusunda:):)Yine de takip etmekte yarar var,nerden ne çıkacağı hiç belli olmaz.
Aslında japonların sitelerini,forumlarını bulup ordan öğrenmek lazım,japonlar yapar abi:):))

kesinlikle evt.. bir de japonlarınki de kucuk olur genelde... kesin onlar da kafayı takıp bi cozum bulmuslardır... bi ara bir arkadas nar suyu iciyo onlar demisti ama bilemedim :dance:

kesinlikle evt.. bir de japonlarınki de kucuk olur genelde... kesin onlar da kafayı takıp bi cozum bulmuslardır... bi ara bir arkadas nar suyu iciyo onlar demisti ama bilemedim :dance:

A-aa,nar suyu,bu olur işte,içilir,evet onların da çok küçük oluyor,japonca bilen var mı aramızda kızlarr.

canım arkadaşım senin şu kitapta bizim kıllanma sorununa çare varmı......

Forumlardan birinde karınca yumurtası yağı kullananlar gördüm,tam bilmiyorum,bi bak istersen,ağdadan sonra sürüyorlarmış,en sonunda da tamamen yok oluyormuş kıllar,bio der gibi bişey yani.Bu arada bahsettiğim forum da bu sitede,kadınlarkulübünde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…