Eski Bir kitaptan Öneriler !!

ama gençkız diyo... :1no2: biz gençkız değiliz ki... :çok üzgünüm:
elveda umutlarım... :a015:

aa canim benim ya bizimde gönlümüz genc olsun yinede denemek
lazim hehe:dance::dance:

ben gonullu olarak kitabı alıp size yazabilirim isterseniz... pdf olarak elimizde durur...

özgecim valla iyi olur bende yurtdisinda oldugum icin suan alma
imkanim yok yapabilirsen cok seviniriz sanirim diyorum ve
sabirla bekliyorum canim

a.s.

ben geldimmm :)
Heh şimdi öncelikle malzemeleri yazıyorum kızlar :
( Saç için ) : 1 su Bardağı Saf Zeytinyağı ( aktarlarda şişe içinde satılıyo yada artik bi şekilde bulursunuz ama muhakkak saf olucak) , 1 şişe Çam Terebenti ( bu çok önemli Formülün Bel kemiği diyebiliriz), Bir Şişe Menekşe Yağı , Bir şişe susam Yağı , Bir şişe Badem Yağı , Bir şişe Gül Yağı , Bir şişe Sarımsak Yağı ( sayesinde çok kötü bi koku oluyo inşallah dayanabilirsiniz ama bunu içinden çıkarıyım diye düşünmeyin aynen uyguluyosunuz).

Şimdi Şişe diye yazdım hepsine bu şişe ne demek ? Şu demek : Aktara gittiginizde Küçük kutuların içinde 50 ml'lik şişelerde genellikle hepsi aynı miktarda kapalı olarak satılıyolar ..Hepsinden Birer şişe Olucak ..Bunların hepsini Bir Bardak Saf zeytinyagının içine boşaltıyosunuz..Karıştırıyosunuz...Cam bi kavanozda karıştırın Ve saklayın..Çok uzun süre kullanıyosunuz bu miktarı zaten..Banyodan 1 saat kadar once sac diplerinize masaj yaparak bol bol sürün...Kafanıza bir poşet geçirin Ve 1 saat kalın o şekilde..İnşallah kokuya dayanabilirsiniz...ama inanın değicek...Ben 2 senedir haftada bir kez muhakkak yapıyorum ...Siz istediginiz sıklıkta uygulayabilirsiniz..ama unutmayın Sacları her gun yıkamak iyi bişey değil..Hadi bakalım kolay gelsin..

gercekten super oldu saclarım daha ılk kez yapmama ragmen
saol puff

puff cum benim kardeşiminkiler de küçük o da silikon yaptırcam dio başka bişe demio.söliim de bu küç yi denesin sen hangi markanınkimi kullandın?Belki diorum markası da önemldir çekirdeğin kalitesini etkiler?

Elite markası canım..ikinci kutuya basladım...Bu arada sadece küç mü kullanıyosun diye sorulmuştu...evet arkadaşlar sadece küç kullandım..herhangi bir bitki cayı yada saw palmetto filan kullanmadım..yemeklerden 10 dk once cok az bi suyla aldim..arada bi cignerdim bazende cignemeden hap yutar gibi yutardim.

off ya bak yine hevese geldim:) ben de 2 gün dayanabildim küc´e,sonra biraktim ya cok igrenc diee.. simdi bu haberleri duyunca yine basladim:) ben bi bardak süte karistirip iciyorum.. bakalim haber veririm,insallah bi halta yarar :)

Merhaba,bu kitap benim elimde var,fihrist şu şekilde;

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

canım aslında sen kitabi boyle tarayabiliyosan ozelden bana yolla... ben de yazip burada yayinlayayim, boylelikle herkes faydalanir... boyle zor olur bakmak ne dersin?

Benim tarama şansım yok,arkadaşımdan rica ettim o taradı ama hepsini yapmasını da isteyemem,almak isteyen olursa satabilirim kitabı,hatırası çok ama durum sıkışık biraz,özellikle alıp tarayıp diğer arkadaşlarla paylaşabilecek birisine gitmesini iserim.

kızlar ikinci kutuya basladim ..hatta ceyregi bitti...bi ay oldu dimi ben baslayalı ya gun tutmuyom ama oldu bir ay...gogusler hala buyuk ...agrı hala devam ediyo..yani igneler :) adetimde yaklasiyo simdi iyice siscek bunlar ayhh ama kilo alamiyorum yaa :KK43: moralim bozuk..gogusleri buyuttukte kilo alma sorunuma nasıl care bulcam bilmiyorum...

sadece bende etkili olmadı küç :KK43:( benimde 20 günü gecti hala bisey yok agrıda yok :KK43: biraz sislik olmustu oda adet döneminden kaynaklıymıs :KK43:(

sadece bende etkili olmadı küç :KK43:( benimde 20 günü gecti hala bisey yok agrıda yok :KK43: biraz sislik olmustu oda adet döneminden kaynaklıymıs :KK43:(

canım ben burdan durmadan yazıorum uzun sürede sonuç verio die.senin daha 20 gün olmuş benim 2 ayda kendini göstermeye başladı.şimdi 3 ayı geçti ve hala daha da süperler.sebat et ve hiç aksatmadan ,ara vermeden devam et.üzülme mutlaka geç de olsa sonuç alırsın sen de.her sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı DOLUSU,yani tepeleme,suyla yut emi canım..hadii muck sana..:teselli:

ben bişey sormak istiyorum size esasında bu k.ü.ç ile ilgili geçenlerde aktara gittim ve bana şuanda alma abla dedi nemden dolayı iisi gelmiyo oda farklı hastalıklara yol açıyo dedi bu konu hakkında bilginiz varmı?

aaa bak dogru olabilir benim en son aldıgım rutubetli gibiydi tadıda kötü

Canım bünyeye göre değişir süresi,20 gün ne ki,2 ay kadar süre ver bence kendine.Miktarı da artırabilirsin biraz,1 kaşık yerine 2 kaşık al mesela.Rezene de iç derim.

X