Eski Bir kitaptan Öneriler !!

hmm yazari kimki?:çok üzgünüm:

"çiğdem_cik´isimli üyeden Alıntı
canım ya şu kitabın adını yazabilirmisin bize???

Canım kitabın adı '' Ev Doktoru'' ..Basım tarihini filan goremiyorum sayfalar artık eskilikten dökülmek üzere...Kagitlar elimde dagiliyo :KK43: bunu bi sekilde cogaltmam lazim .."

böyle yanıtlamıştı beni canımcım....yani bulabileceğimizi sanmıyorum...:KK43:

ya kitapta şöle şeyler yok mu dudakları dolgunlaştırmak,göğüsleri serleştirip dikleştirmek ama büyütmeden benimkiler büyük zaten.

ya acaba çoğaltıp kargoyla bize yollasan nasıl olur bizde hesabına parayı yatırsak yada istanbuldaysan buluşsak puffcum?

ya kitapta şöle şeyler yok mu dudakları dolgunlaştırmak,göğüsleri serleştirip dikleştirmek ama büyütmeden benimkiler büyük zaten.

dudakları dolgunlasıran tarcın var ama etkisi gecici ben denedim sürünce dolgunlasıyor ama 10 dk sonra eski haline geliyor. ben dudak parlatıcımın içine koymustum arada makyaj tazeler gibi sürüyrdum:Roflol:

ahahahahah çok şekersin ya :)))) Valla o şekilde hiç bi tarif yok..Demek eskiler bizim kadar guzelliklerine duskun degildi :Roflol: Ama şu şekilde ifadeler genellikle: dudaklar icin pomad filan seklinde yazilar var...Sanirim onceki sayfalarda yazmistim..Olmazsa yine yazarim..canim kitabın yazarı Dr.Saip Giray ..Kitapta bi önsöz var okudum ama oyle tuhaf ki :))) hiçbişey anlamadim.. :eek: ( yazmadigim müstahzarattan bilhassa avrupa müstahzarlari tabiatile yazdiklarimdan belki cok üstündür..Fakat hepsini yazmak hem okuyucularimizi Tesevuşe ugratir..Hem de kitaplarim Vusati kafi gelmez....V.b Önsözden alintidir ) :Roflol:

dudakları dolgunlasıran tarcın var ama etkisi gecici ben denedim sürünce dolgunlasıyor ama 10 dk sonra eski haline geliyor. ben dudak parlatıcımın içine koymustum arada makyaj tazeler gibi sürüyrdum:Roflol:

Evet ya bende yapiyorum onu :Roflol: Ama hemen etkisi geciyo :) Keske hep oyle kocaman kocaman kalsalar...Bak parlaticiya koymak aklima gelmemisti deniyim bi :) ama ne bicim yakiyo dudagi ya zipliyorum resmen sürünce :)))

ya acaba çoğaltıp kargoyla bize yollasan nasıl olur bizde hesabına parayı yatırsak yada istanbuldaysan buluşsak puffcum?

canim sayfalari taratip pcye aticam sanirim...Hem daha kalici olur...hemde cdye kopyalarim...isteyene de veririm...Hatta Rapidshare koyarim ordan hepiniz indirirsiniz...Ugrasmaya gerek yok kargoyla filan yerimseniben

Alıntı:
astalavista´isimli üyeden Alıntı
ya bide bu göğüsleri dikleştirmek için bi kaç hareket var arkadaşım onları uygulayabilirsin mesela avucunun içine küçük top koyup onu sıkmak yada yukardan elma toplama hareketi bak bu çok işe yarıyo yengem çok yapardı:)sonra kollarını iki yana açıpı dirseklerinde birleştirme buda hem göğüsleri forma sokuyo hemde dikleştiriyo tabi bende okadar büyük göğüs olmadığı için öle bi problemim yok:)bende küçük göğüslülerdenim:)bu k.ü.ç ni tesadüf okurken burayı keşfettim:)bende başlamayı düşünüyorum.puff sen denedinmi k.ü.ç ben bide çok zayıfım acaba kilo alırmıyızki?

Krema bende cok zayifim ya :çok üzgünüm: Ben basladim küç yemeye ..bugun 5. gunum...Bakalim hayirlisi insallah kilo aldirir...o bile yeter bana...cunku biliyorum kilo alsam buyucekler :))) Ben bide kitaptaki istah acici bi tarif var onu denicem..Tabi annem sarap icmeme izin verirse ..Cunku beyaz sarapla yapilan bi tarifti :)

Krema bende cok zayifim ya :çok üzgünüm: Ben basladim küç yemeye ..bugun 5. gunum...Bakalim hayirlisi insallah kilo aldirir...o bile yeter bana...cunku biliyorum kilo alsam buyucekler :))) Ben bide kitaptaki istah acici bi tarif var onu denicem..Tabi annem sarap icmeme izin verirse ..Cunku beyaz sarapla yapilan bi tarifti :)

beyaz şarapmı ben kırmızı şarap kilo aldırır diye biliyodummm.ya bende zayıfım o tarifi bana versene annem içmeme izin veriyooooo.gerçi beyaz şarabı hiç sevmem ama katlanırım....

İştahsızlık :
600 gram kantoron çiçeği 1 litre beyaz şarap içinde bir kaç gün bırakılmalı , yemeklerden yarım saat evvel ufak bir bardak içmeli ..( Ben bunu kesin yapıcam Çünkü çok zayıfım ve hiç iştahım yok )

buyur canim :1rolleyes:

puff biraz zor olacak biliyorum ama sormam lazım.bebek isteyenlere özel bişii varmı acaba?

canim sayfalari taratip pcye aticam sanirim...Hem daha kalici olur...hemde cdye kopyalarim...isteyene de veririm...Hatta Rapidshare koyarim ordan hepiniz indirirsiniz...Ugrasmaya gerek yok kargoyla filan yerimseniben

süpersin sen ya!! çok saol ! sevindirik oldum :dance:

vayyy başka ilginç kitaplar da var yaaa... Allah Allaaah neler varmış... puffcum bu mu sendeki??

X