Eski Bir kitaptan Öneriler !!

özgecim bu cemeni nerden bulacaz aktarda ot hali satılır mı kiii.. nasıl bisey onuda bilmiyorum

canım hem aktarda var hem de kapsul olarak da Arkopharma Fenugreek(Fenugrec) 45 Kapsül diye satiliyomus ama tabii kapsul olan pahali... bence direkt aktardan cemen unu diye alabiliriz... tek kotu tarafi terin pastirma gibi kokuyomus:a015: yiyince... ben daha denemedim o yuzden...

bu arada senemcim, ben de coook hafif bi buyume oldu ama bu kadar zamanda bekledigimden az henuz... gene de umudumu yitirmiyorum cunku dedik ya 8 hafta kadar beklemek lazimmis diye şutarafagitti :1hug:

bu arada bu ev doktoru kitabini sanirim biri satin almis :çok üzgünüm: cunku sitede artik gozukmuyo :KK43: acaba puff sen tarayip bana atsan da ben onlari yazsam? oyle mi yapsak ki? :a015:

Kızlar göz çevresi kırışıklıkları için doğal bir yöntem bilen var mı,doğal olmayan da olur,herhangi bir markanın kremi.

Kızlar göz çevresi kırışıklıkları için doğal bir yöntem bilen var mı,doğal olmayan da olur,herhangi bir markanın kremi.

bir çay kaşığı yaş mayaya 1 damla yağsız süt ekleyip parmağınla karıştırıp hafifçe tüm göz çewrene sür 20 dk bekle soğuk suyla yıka yatmadan önce yapmak mimikleri kullanmadığımız için daha etkili oluyor...haftada 3 gün yapmalısın..

bir çay kaşığı yaş mayaya 1 damla yağsız süt ekleyip parmağınla karıştırıp hafifçe tüm göz çewrene sür 20 dk bekle soğuk suyla yıka yatmadan önce yapmak mimikleri kullanmadığımız için daha etkili oluyor...haftada 3 gün yapmalısın..

Sağol canımm,ama ben bunu yapıyorum zaten,içine bir de zeytinyağı damlatılıyor,iki haftadır yapıyorum,haftada 3 gün olmak üzere,hiçbi değişiklik olmadı nedense,çok fazla mimikli konuşuyorum sanırım,kırıştıkça kırışıyo:KK43:
Ne kadar sürede etkisini gösterip kırışıkları yokediyodur acaba.

Aslında ben k.ü.ç.e de bu sebepten başlamıştım,cilde iyi geliyor diye,göğüsler de küçük ama asıl düşüncem kırışıklık gidermekti,bakalım artık nolacak.

Kızlarrrrrrrrr ben geldim........ :dance: Ay ne zamandır gelemiyodum...Ay çok ozledim sizii... ay neler var neler yok ay bi solukta okim..döncem size canlarım ..:dance: Bu arada züper haberlerim varr ayayayay vallahi bu küç işe yarıyo demedi demeyin.. Durun hele doncem size :teytey:

Heh ne diyodum ? he Küç Diyodum...Kızlar birinci kutuyu devirdim ben 20 gun filan oldu ..Masallah tatli yer gibi yiyorum :Roflol: Adet dönemimde yani goguslerim şişken başlamıştım ölçmüştüm 78 cm di (adet dönemi dışında max : 75 cm ).... gozler gorulur bir dolgunluk var su an ..Adetim coktaaan bitti...gögüslerimin sönmesi gerekirdi :Roflol: bi haftadir bu dolgunlugu hissediyorum ama en onemlisi acayip bi dik durma durumu var :)) dolgunluktan mi kaynaklaniyo anlamadim valla :)) neyse bugun sabah olctum 82 cm ... cok dikkatli ölcüyorum öyle bol bol tutmak yok mezureyi ...en onemlisi tisörtü sütyensiz giyemiyorum su an ..Annem tuhaf tuhaf bakiyo :))) allah allah der gibi :))) inanmiyosaniz gögüslerime sorun dicem :sm_cool: ayyy insallah bu kalici bisey olur ..kullanmaya devam...yalnız dipnot düseyim : hiç kilo almadım ....bu beni üzüyo tabi ama olsun...kiloda alsam artik pamela gibi olurum heralde ihihihihihi :)

:sm_cool::sm_cool: super bi haber buuu!! haydi hayirlisiii..

sen sadece küc mü kullandin canim benim? yoksa rezene / anason da var miydi listende? 82 ne demek yaaaww.. :teytey:

yani totalde 7 cm:1shok::1shok::1shok:
hem de bir ayda süpersin yahu nazar değmesin:dance:
ama yanlış anlamadıysam bi haftalık arayla ölçtün ve arada 4 cm fark çıktı değil mi??? yani bi haftada o kadar büyüdü???

3 hafta falan oldu işte kullanalı, ben de az önce ölçtüm, manyak gibi hergün ölçüyorum zaten, 3 cm büyümüş, bi de benim yeni yeni ağrılar başladı, umarım hızını kesmez...

ne yalan söyliyim başta çok ümitli değildim, o kadar çok yararını duyunca aman yaramasa da kullancam dedim ama şimdi kendilerinden iyi bi performans beklemekteyim:)

canim 20 gun oldu baslayali ..ilk kullanmaya basladigim gun ölcmüstüm : 78 cm ..20 gun sonunda 82 cm.. ama su varki adetliyken gogüsler sis oluyo tabi..normalde en fazla 75 cm olur benim...ozellikle belirtmek istedigim ama unuttugum birşey daha var...bu bir haftadır inanılmaz bir şekilde agrılarım oldu..hala su an yazarken bile hissediyorum...Bilmiyorum diger arkadaslarda da bu tarz agrilarmi oldu ... Ama agriyi soyle tarif edebilirim size...Goguslerinize onlarca toplu igne batirildigini dusunun ....ozellikle yan ve alt kisimlardan...Agri Dedigim Boyle bisey yani..

Puffcum süper bir haber verdin bizlere,senin adına çok sevindim,biz de tam gaz devam inşallah,çok güzel bir haber ya,nasıl umut doldu içime anlatamam.

Puffcum çaylardan da kullandın mı,rezene çayı,anason çayı?özge de sormuştu gerçi.

fisfisfis evet evet puffcum.. salt küc mü yoksa baska seyler de var mi :sm_confused:

küç' tam olarak nasıl kullanmamız gerekiyor??

Ben 1 yemek kaşığı yoğurda 1 çay kaşığı koyarak yedim.Aklıma geldikce kullandım toplam 5 kere bile değil ama. Acı hissettim..az da olsa bi büyüme oldu gibi hissediyorum.
Düzenli kullanmak istiyorum artık bitene kadar. tam olarak nasıl kullanacağım bilmiyorum.. en etkili yöntem nasıl.. nasıl bir gecede pamela olurum yardım edinnn :KK43:( ? regl sonrası ölçüm yapıp başlayacağım.. :)

Heh ne diyodum ? he Küç Diyodum...Kızlar birinci kutuyu devirdim ben 20 gun filan oldu ..Masallah tatli yer gibi yiyorum :Roflol: Adet dönemimde yani goguslerim şişken başlamıştım ölçmüştüm 78 cm di (adet dönemi dışında max : 75 cm ).... gozler gorulur bir dolgunluk var su an ..Adetim coktaaan bitti...gögüslerimin sönmesi gerekirdi :Roflol: bi haftadir bu dolgunlugu hissediyorum ama en onemlisi acayip bi dik durma durumu var :)) dolgunluktan mi kaynaklaniyo anlamadim valla :)) neyse bugun sabah olctum 82 cm ... cok dikkatli ölcüyorum öyle bol bol tutmak yok mezureyi ...en onemlisi tisörtü sütyensiz giyemiyorum su an ..Annem tuhaf tuhaf bakiyo :))) allah allah der gibi :))) inanmiyosaniz gögüslerime sorun dicem :sm_cool: ayyy insallah bu kalici bisey olur ..kullanmaya devam...yalnız dipnot düseyim : hiç kilo almadım ....bu beni üzüyo tabi ama olsun...kiloda alsam artik pamela gibi olurum heralde ihihihihihi :)

slm puff öncelikle bu güzel bilgilerin icin cok tesekkür edeirm :KK66:
canim bisi soracam, Küç ne? baska bi adi varmi bunun?
bilgilendirirsen sevinirim :KK66: sevgiler..

KÜÇ :-)))
KARA
ÜZÜM
ÇEKİRDEĞİ

kavanozda toz halinde satılıyor..kakaoya benziyor aynı. ben 1 kavanoz küç'ü 8 tl 'ye almıştım..

heeeeeeeee anladim ben onu :KK70:
bi alemsiniz yaw... inetde arattiriyom küc ne diye hehehehehe
sagol jjelibon :KK66:

puff cum benim kardeşiminkiler de küçük o da silikon yaptırcam dio başka bişe demio.söliim de bu küç yi denesin sen hangi markanınkimi kullandın?Belki diorum markası da önemldir çekirdeğin kalitesini etkiler?

kizlar ahahahah az önce bi arkadaşla konuştum hemşire öldüm gülmekten valla paylaşmadan duramıcam :))))))) kadnlarin cildi için en buyuk mucize neymiş dersiniz :))))))))) Sperm .hönk dimi evet bencede hönk :)))) Doğum lekelerine kırışıklıklara her türlü cilt problemine süper faydalıymış :))) cildiyeci kadin arkadaşı söylemiş ve bizzat denemiş...Ne doğum lekesi ne güneş lekesi :)))) Eh deniyen şahıs evli biz nerden bulcaz :KK70::KK70::KK70: sperm bankasından mı :)))))))))

:1shok::1shok::1shok:

X