Eski Bir kitaptan Öneriler !!

sen verdiğim karışımı aynen uygula bence canım..memnun kalıcaksın...gürleşmesini filan takma kafana..çünkü gür saç eger yıpranmışsa saclar cadı gibi oluyo..kendimden biliyorum..ama sacına saglıgını geri kazandırdıgın zaman oyle guzel sekil alıyo ki..görenler gür oluşuna imrenmeye başlıyo..bence verdiğim karışımı kullan memnun kalıcaksın..

Puffcum istanbulda nerden ya da hangi semtten temin ediyorsun yağları,10 milyondan fazla tutuyor benim aldıklarım.Bir şisesi 3 milyon falan benim aldığım yerlerde,sen nerden alıyorsun canım.

canım karaköyden aldırıyorum ben...babamın iş yeri orda .. o alıyo bana her zaman...karaköyün neresi bilmiyorum tam olarak

Mısır çarşısından alıyorum ben,daha pahalıya geliyo,neyse yolumuz düşerse karaköyden daha uucuza alırım.Sağol puffcum,yeni öneriler de bekliyoruz senden bu arada,öptüm.

Puffcum saç karışımını sürdüm, topuz yapıp 4,5 saat beklettim sonra yıkadım,ama yıkamaya başlayınca tutam tutam döküldü,bu normal mi canım?

Puffcum saç karışımını sürdüm, topuz yapıp 4,5 saat beklettim sonra yıkadım,ama yıkamaya başlayınca tutam tutam döküldü,bu normal mi canım?

evet canım ilk seferler bende de oldu...yağı çok fazla tutma.1-1 buçuk saat yeterli...bi kaç seferden sonra zaten dökülme olmicak..

sağol Puffcum içim rahatladı,öyle böyle diil baya bi dökülmüştü çünkü tomar tomar.4,5 saat tutmamın sebebi gidip yıkamaya üşenmemdi:)bundan sonra fazla tutmam.
Öpüyorum canım.

A bi şey daha soracktım,kavanozu buzdolabında mı saklayayım canım,evin içinde serin bi yer bulamadım,öyle olur mu?

arkadaşlar bu saç için olan yağ karışımını kızım yaptı 17 yaşında..saçları 1 ayda farkedilir derecede uzadı ve canlılık kazandı..:Roflol:.kavanozu ev halkından saklıyor o yüzden başka deneyen yok..:Roflol:.bulursak yerini dener bizde söyleriz....

pufff merhaba canım, senden bir ricam olacak. benim saçlarım çok ince telli ve seyrek özellikle tepe bölgesi ve yanlar. çok zülüyorum bir takım formuller denedim yağlar iyi geldi gibi sonra bi de bioxini deneyim dedim denemez olsaydım olan saçlarımda gitti nerdeyse önü daha da açılacak. senin şu saç için yazdığın tarif olur mu bana. saçlarımın gürleşmesini istiyorum. hiç dökülmeyen saçım bioxinden sonra dökülmeye başladı. arkadaşlar almayı düşünen ler bioxini sakın almayın piyada kandırıyorlar. ne varsa yağlar da var. bi ara hint yağı kullanmıştım bioxinden önce çok güzel yapmıştı ama onlarda bioxinin yüzünden gitti.
pufff senin karışım saçları gürleştirir mi
teşekkürler kendine iyi bak
fisfisfis:uhm::çok üzgünüm:

puffcuğum merhaba bak orda yüzaltmışbeşinci sayfada bişey gördüm.ya bu çiller lekelerle ilgili bana yardoımcı olabilirmisin çok sağol...

canım tabiki gürleştirir ve uzatır..zaten bu sebeple verdim o karışımı.. ve eger bioxcin kullandıktan sonra sac kaybı yaşadıysan bence firmayla iletişime gec..bu durumla ilgilensinler...valla ben dava bile acardim :)

puffcuğum merhaba bak orda yüzaltmışbeşinci sayfada bişey gördüm.ya bu çiller lekelerle ilgili bana yardoımcı olabilirmisin çok sağol...

canım o formüllerin hepsini yazdım ben..1. ve 2. sayfalara bakın lütfen..

puff şu çatlak ve selülit için bakıcaktın naptın şeker kaç kere sordum bi cevap yaz şu garibe:)

puff şu saç ile ilgili verdiğin karışımı (yağları) aldım umarım işe yarar da şu saç dökülme derdinden kurtulurum valla işe yararsa çok dua edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…