Eski Bir kitaptan Öneriler !!

ben eczacılık okuyorum ve anladığım kadarıyla burdaki yazılan formüller farmakopeden alıntı. farmakopeler ilaçların doktorlar ve eczacılar tarafından nasıl ve hangi dozlarda hazırlanması gerektiğini anlatan kitaplar. bitkinin fransızca isimlerinin de yazmasının sebebi, reçete dilinin fransızca olmasıdır. eğer doktorlardan yapma reçete alanlar incelerse görürler ki, maddelerin ismi ya fransızca ya da latincedir.

Bu formül saçta ne için kullanılıyor? Benim saçım çok kuru kullanabilir miyim?

yaa puffcum bnm cıldımdede bazı yerlerde sıvılcelerımle zmnnda cok oynamktn dolayı olusan kılcal damarlrım vr hffte olsa bı ıkı yerımde gozukuo ve bn buna cok snır oluorm acaba benm ıcınde o kıtapta bısıler olablırmı acaba bıde saçlar ıcın verdıgın karısımı en kısa zmanda denıcem ve sonuclarını sızle paylasıcam umarım bnmde saçlarım sennkı gıbı dolgun ve gusel olur :sm_cool:

valla puff ne diyelim süpersin gerçekten ya çok teşekkürler canım

Tüylerle ilgili bir formül yok mu bu kitapta acaba????? Tüm yazıları takip edemedim. şimdiden tşk.ler..

Puff'cuğum yardımların için teşekkürler... Şu kitabın fotokopisini çeksen buraya attach etsen bizde kendimize indirsek :):):):):) Bu konuyu daha önce gormemiştim. ancak 10-11 sayfa okudum bütün sayfaları tek tek dikkatlice okuyacagım... paylaşım için teşekkürler...

kitabın ismi yazarı nedir yazarmısınz...bendeki değil ise alabilirim melsa

Harika bilgiler bunlar
Sağolasın puff
Bilgileri paylaşmaya devam edersen çok sevinirim
Bak herkesin duasını alıyorsun bu arada
Benim içinde basur ve basur memeleri için olan bilgiyi paylaşırsan çok memnun olurum
Fihristinde görmüştüm

basur için de bir şeyler yazıyor sanırım. fihristte vardı. ama konuyu açan arkadaş kayıplarda sanırım. mesajı görürsen basur hakkında da bilgi verirsen sevinirim.

sevgili puff kitaptan bizimle paylastigin seylerden dolayi tesekkur ederim. sana sormak istedigim bir sey vardi.acaba o kitapta yada senin bilgilerin arasinda sivilceden kalan cukur ve izler icin ve gozenekler icin de bir uygulama varmi? yulaf unu ile ilgili yazdigini okudum ama benim lekelerin yanisira cukurlarda var.yardimci olursan sevinirim. tesekkurler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…