Eski Bir kitaptan Öneriler !!

slm puff senin adına çok sevindim inan k.ü.ç olayına:)darısı bize canım bende başlıcam en yakın zamanda inşlh.ya ben sana ne dicem bak ben bundan 1 ay önce kilo almak için bi karışım yaptım ve gerçektende aldım ama karışımı tamamlamadan bıraktım :KK43:tekrar başlıcam 15 günde 4 kiloya yakın aldım ve gayette sağlıklı bu karışım çünkü balla felan yapılıyo denemek istersen tarifini veririm canım ...

Canim nerdesinn :KK43:((((

puff!!

geçen gece , bahsettiğin karışımı saçıma sürüp yattım..uyanıp yıkadım..12 saat falan kaldı saçımda..şu an okadar güzel parlıyorki saçlarım.

geçen haftada kullanmıştım ama 3 saat bekletmiştim o sefer!

daha önce de bahsetmiştim..benzer bi tarif kullanıyordum saçlarım parlıyordu..ben dökülmeden dolayı kullanmaya başlamıştım...dökülme kesilmiş , uzamaya vs gibi etkileri olmuştu :))

2 aydır kullanmıyorum vakit sıkıntısı yüzünden..bırakınca dökülme başladı :KK43:
tekrar kullanmaya başladım 1 haftadır..umarım dökülmede biter :KK43:(

puff!!
sen yağı saç diplerine mi sürüyorsun sadece
yoksa şampuan sürer gibi tamamına mı yediriyorsun ??

puffcum merhaba, önceki sayfalarda saçların beyazlamaması ile ilgili bir yöntem yazabileceğini söylemiştin. O tarifi benim için yazar mısın? Saçlarım çok erken beyazlamaya başladı üzülüyorum.

puff!!
sen yağı saç diplerine mi sürüyorsun sadece
yoksa şampuan sürer gibi tamamına mı yediriyorsun ??

canim önce diplere iyice yediriyorum..sonra azcikta sampuan sürer gibi alt kisimlara yediriyorum iyice..sonra saclarimi tepede topuz yapiyorum ...serayla kapatiyorum..cunku kokuya dayanamiyorum ben..oyle kalıyo..vaktim ne kadarsa o an yagı sacımda o kadar tutuyorum...sonrada yikiyorum..bolca sampuan tabi :)) rejoice kullaniyorum bunuda belirtiyim..bi ara Dove kullanmistim..görüntüde iyi ama kullandikca saclari döktügünü farkettim..abimde de ayni sekilde oldu ..o yuzden rejoicea geri dödnüm..bence en iyi sampuan..

puffcum merhaba, önceki sayfalarda saçların beyazlamaması ile ilgili bir yöntem yazabileceğini söylemiştin. O tarifi benim için yazar mısın? Saçlarım çok erken beyazlamaya başladı üzülüyorum.

canim yazmamışmıyım ya? neyse kurcalıyım ben kitabı yine..yaziyim..

arkadaslar sıcaktan topukluda giymekten ayaklarınız sisiyor mu? pufffcum kitapta bunun için bi sey yazmıslar mı?

Ya Puff Ordaysan Eğer Koltukaltimda Prüzler Var Onun Için Ne Yapabilirim.yardimci Olun Lütfeeeeeeen..:KK43:

slm puff senin adına çok sevindim inan k.ü.ç olayına:)darısı bize canım bende başlıcam en yakın zamanda inşlh.ya ben sana ne dicem bak ben bundan 1 ay önce kilo almak için bi karışım yaptım ve gerçektende aldım ama karışımı tamamlamadan bıraktım :KK43:tekrar başlıcam 15 günde 4 kiloya yakın aldım ve gayette sağlıklı bu karışım çünkü balla felan yapılıyo denemek istersen tarifini veririm canım ...

kREMA CANIM BU YAPTIĞIN KARIŞIMI BANADA SÖYLERMİSİN.BENİMDE ACİL KİLO ALMAM GEREKİYOR.

puff'um cnm bnm bişi soracam bn sna hani bu saç için olan karışımın varya 1 şişe çamterebentin fln yazıO fazLa çamterebentin saç derisini tahriş fln ediO diOlar ama dier yaqlar cart curtlarda aynı mitrda olduqu için zararı fln kalmıomu nasıl cnm bi yazarmsn noluurrr para koparabilirsem alıcam bunnarın hepisini şey bide yaklaşık kaç para tutar hepisi :S

ayyy çOk özürrr gene türkçe kurallarını ihmal ederek yazdım özürrr:KK43:

canım puff güzel puff cici pufff acaba senin büyükannenin kitabında sarkık göğüsler için bişi varmı:1closedeyes:

puff'um cnm bnm bişi soracam bn sna hani bu saç için olan karışımın varya 1 şişe çamterebentin fln yazıO fazLa çamterebentin saç derisini tahriş fln ediO diOlar ama dier yaqlar cart curtlarda aynı mitrda olduqu için zararı fln kalmıomu nasıl cnm bi yazarmsn noluurrr para koparabilirsem alıcam bunnarın hepisini şey bide yaklaşık kaç para tutar hepisi :S

canim hepsi aynı boyutlarda şişelerde oluyo zaten.çam terebenti dersin o zaten her yerde aynı boyutlarda şişelerde satılıyo....ben herhangi bi tahriş filan yaşamadım...ben toplam yağların hepsine 10 ytl veriyorum..çok pahalı bişey degil..uzun sürede kullanıyosun bu karışımı zaten..

Puffcum istanbulda nerden ya da hangi semtten temin ediyorsun yağları,10 milyondan fazla tutuyor benim aldıklarım.Bir şisesi 3 milyon falan benim aldığım yerlerde,sen nerden alıyorsun canım.

puff canım bir sorum olucak.saç için verdiğin bir tarif var ya o saçları gürleştiriyor mu? canım benim saçlarım oldukça gür fakat biraz yıprandılar yani aslında ben daha fazla gürleşmesini istemiyorum fakat bakımsızlığının giderilmesi için bakım yapabileceğim formüller arıyorum..fakat gürleşmesini istemiyorum..bu verdiğin formulü sence kullanayım mı? yada bana önerebileceğin başka bir formül var mı canım ya? bu arada saçlarım da dökülme sorunu filan da yok ..dediğim gibi sadece bazı işlemlerden dolayı biraz yıpranma var her saçta olduğu gibi..o kitapta umarım benim sorunumla ilgili birşey vardır canım cevabını beklicem..

X