Eski Bir kitaptan Öneriler !!

walla puff cum tüm sayfaları okudum ben de bişi sormak istiyorum bu saçlar için olan karışıma benzer aktarlarda hazır satılan saç bakım yağını kullanıyorum 9-10 yağın karışımı ama içinde sarımsak ve çam terabentin yok ben çam terabentini şampuanımda kullanıyorum bir de entele kullanmaya başladım acaba şu senin formülemi geçsem bilgi verir misin :asigim: şu senin kitap da entele otuyla ilgili birşey yazıyormu canım saçlar için...

Bir de göz hastalıklarıyla ilgili bişi gördüm bi arkadaş scan etmiş içindekiler bölümünü senin kitabında varsa ya da o arkadaştan rica etsem göz hastalıklarıyla ilgili bölümü yazabilir misiniz?
şimdiden tşkler hepinize a.s.

canım şu kaş dökülmesi içinde bişey varmı
birde bu vücuttaki tüğlerden sıkıldım al al bıktım bir yolu varmı bunun

Vay be amma kitapmış. Yok yok. Dünden beri okuyorum burayı mükemmel çözüm önerileri var. İşime yarayacak herşeyi not ettim. Denemeyi düşünüyorum. İnşallah yarar da!!

Kaş Dökülmesi ::
0,15 santigram Resorcine , 1gram Oxyde dezinc'i 10 gram vazelinle iyice karisritip kaslara sabah aksam sürmeli. ( Bu malzemler nerden bulunur fikri olan var mı ? ) :))

BUNLARI ANLAMADIĞIM İÇİN SORMUŞTUM ZATEN BENDE BAŞKA YOLU VARMI DİYE CCANIM

ya arkadaşlar bu saç için olan karışımı bende kullandım ama pek fayda etmedi hala tutam tutam dökülüyor ve çok kötü kokuyor 2,5 yaşındaki oğlum bile anne çok pis kokuyosun bunu sürme diyor (mecburen bıraktım) napıcağımı şaşırmış bir durumdayım 2 tutam saçım kaldı ya

puff arkadaşım senin şu ünlü kitaptan önerilerini bekliyorum kaç gündür nerdesin.....

Saç için olan karışım mükemmel.. Bu zamana kadar denediğim en iyi saç maskesi, saçlarım normalde aşırı kurudur, bu sefer saç kremi kullanmama bile gerek kalmadıa.s Ama kokusu felaket ne yazık kikafamçokkarıştı Onca yıkamama rağmen saçımdaki sarımsak kokusu geçmedi. Mecbur sarımsak yağını çıkaracağımbenneyaptımki sadece sarımsak yağını çıkarıp yerine başka şeyler koymayı düşünüyorum mesela ceviz yağı yılan yağı gibi bişeyler? Denemeye değer:uhm: Bana kalsa bu formülü olduğu gibi uygularım da evdekiler dayanamıyor:çok üzgünüm:

puffcum verdıgın bılgıler emınım cok ısıme yarayacak özellikle sac ıcın olanı en kısa zamanda deneyecegım cok teşekkürler emegın ıcın

ölçtümm kizlar.....83 cm ...yupii... :sm_cool: 1 cm daha buyume var..önceki 4-5 cmin yerini tutmasada ekstra bi büyüme olmus .... 78 den 83 e ...Bu bile buyuk basari ...Catalim belli oluyo ya artik o bana yeter ihihihihihi :))))

hayatim sen nasil kullaniyorsun kuc u? gunde kac defa? neyle? yemekten once mi sonra mi? ne kadar zaman icinde etkisini gordun? lutfen bana anlatir misin

canim sana kilo alma tarifi veren oldu mu? benim de cok ihtiyacim var da

canım ddenedim çok memnun kaldım artık evde kavanozda annemle ben saçımızı yıkamadan önce kullanıyoruz 1 haftada çok değişti sonsuz teşekkürler arkadaşlar sizde deneyin bence .............süper:sm_cool::asigim:

butun bu muhtesem bilgiler icin cok cok cok tesekkurler puff sac maskesini uygulamaya baslıcam sanırım

yaa bu arada su k.u.c. olayı nedir cok merak ettim de

ya ben geldim :)))))))) öslediniz mi :) kizlar ne zamandir nete giremiyorum is yogunlugum nedeniyle... söle bi okuyum once bakim yeni neler var...herkese cvp vermeye calisicam.. kacirdiklarim olursa bana yardimci olun bi hatirlatin okmi öptüm hepinizi..

Canim sana sunu soyleyim.. eger sarimsak yagini cikarirsan o karisimi kaldir at derim.. Cünkü sarimsak yagi bu karisimin bel kemigi.. Önemle altini ciziyorum eskiden babaannelerimiz ninelerimiz kas veya sac dökülmelerinde neden sarimsak sürüyolardi? o yuzden bence cikarma.. kokuya katlan ama cikarma.. yahu hem sampuanlayinca geciyo gidiyo..yada benim burnum mu alisti bilmem ki :) cunku bu karisim benim icin bi aliskanlik oldu..her hafta bir yada tatildeysem iki kez muhakkak aksatmiyorum.. ve saclarima biri dur desin :)

canim sana kilo alma tarifi veren oldu mu? benim de cok ihtiyacim var da

Canim kilo icin doktora gittim ... Dedim bana soyle accayip kuvvetli biseyler ver ... Prakten surup ve Apikobal vitamin hapi verdi... prakten surupun yan etkisi olan uykuyu cok hissetmedim ben .. cunku sadece aksamlari iciyorum ... gunduz icmedigim icinde uyku sorunu olmuyo.. ama apikobal dehset gercekten :) afedersin ama tabir-i caizse öküz gibi yediriyo :))))))) ve 5 kilo aldim halada almaya devam ediyorum..

merhaba puff benim senden bir ricam var senin şu yastık altındaki kitapta çatlaklar için neler varrrr ne olur bir cevap yazsan şu garibe be arkadaş

Canim kastettiginiz catlaklari anlamadi ben :)
- El catlaklari
-Dudak Catlaklari
-Meme catlaklaklari
-Cilt kurulugu
bunlar gibi kuruluktan kaynaklanan catlaklarmi yoksa dogum catlaklarimi ?

Canim küc benim hayatimin anlami oldu diyebilirim...gögüs icin baslamistim ama yillardir basima bela olan alerji kökenli acnevulgaris(sivilce) sorunumu sildi atti diyebilirim.. Roaccutane ilac kullanma asamasina gelmistim..doktor verdi ama almadim ilaci.. o dönem küc yemeye baslamistim ki zaten forumada yazdim... küc yemeye basladim ve ilk ay sivilcelerim tamamen yok oldu.. en ufak bi kafein yada kakao icerikli bisey yedigimde sabah muthis bi alerjiyle uyaniyodum..(20 li yaslardan sonra nükseden bi kakao alerjisi ne yazik ki ) cene ve boyun kismim da sivilce istilasiyla uyaniyodum..2 aylik küc kullanimim esnasinda tek bir sivilceyle karsilasmadim :) ki yillardir doya doya yiyemedigim cikolatayida bol bol yedim.. 2 bucuk ay sonunda küc bitti ve üsengeclik iste gidip almadim.. yeter dedim...ve bir bucuk hafta kadar sonra bi fincancik türk kahvesi ictim :) icmez olaydim... küc alirken bardak bardak ictigim sey bi fincanda etkisini gosterdi.. ve sabahinda muthis bi alerji ve sivilce istilasiyla uyandim :) tamda yaz tatildeyim.. igrenc bi duygu igrenc bi moral cöküntüsü.. Sen misin kücü birakan.. bebek gibi olmustu cildim.. tabi istanbula gelir gelmez aldim .. kullaniyorum ve cildim sorunsuz..alerjime cok iyi geldi... goguslere gelince soylemistim zaten bende gercek anlamda bi buyume oldu .. devamli kullaniminda ise ilk donemler aldiginiz buyumeyi beklemeyin.. ama süper bi dirilik ve dolgunluk bekleyebilirsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…