Esiyle evlendigi icin pisman olan var mi?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
CANIM yasadiklarin kolay seyler degil ve elbette ceken bilir.yani sen yasadin sen biliyorsun..birtanem etme beddua icinin ofkesiyle yasadiklrinin siniriyle hep bu düsüncelerle oldugun icin agzindan bu laflar cikiyor ama..illahi takdir var.inan bana burasi cennet ve cehennem insanlar yaptiklarinin bedellerini hepsini burada ödüyorlar bir sekilde..bunu da zaman icinde zaten goruyoruz...ahiret mutluluk tarafi..buradan giderken sadece bedenimiz toprak oluyor ruhumuz baki kaliyor..ben hep derim insanlar ne ekerlerse onu biciyorlar.esin ektiklerini hep bicecek tatlim ...sende bunlari goreceksin..sen hep guzel kalbini iyi niyetlerde guzel düsüncelerde tut..bu guzellikler mutlaka sana dönecek inan bana seni sevgimle optum

Canim minam aklima geldide anlatayim dedim,asla isyankar degilim allaha yanlis anlama ama,bu esimin ikinci evliligi,ilk eside dunyalar tatlisi bir kadinmis ve bu adam icin cok fedakarliklar yapmis,uc tanede piril piril evlat vermis buna,calismis cabalamis cocuklarina bakmis,ev almis,bu arada bu benim adam hep yatiyormus evde,yatmaklada kalmamis tabii,bu kadar fedakarliga karsilik kadina hakaretler,asagilamalar ve en sonundada siddetle karsilik vermis,kadin en sonunda dayanamayip ayrilmis,ayrilmalarida cok buyuk bir olay ama buraya girmeyecegim artik da,bu adam aradan 10 yil gectikten sonra yine benim gibi bir insana dustu,ustelikde aramizdaki yas farki,onun ikinci evliligi olmasi benim ilk evliligim olmasi, ya bu adamdaki sansa ne demeli bilmiyorum ben artik,her zaman dort ayak ustunemi duser boyle kotuler?(bu arada butun bu yazdiklarimi hep evlendikten sonra ogrendim,karisinin cok kotu oldugunu o yuzden bosandiklarini soylemislerdi bana ama buraya gelince ogrendim isin ic yuzunu,hemde kendi akrabalarindan)ilahi adalet bu dunyada yok galiba.

bende pişmanım..aslında karşıma onun kadar ii bi insan,onun kadar bana değer veren ve çok seven bi insan hiç çıkmamıştı..aşk evliliği yaptım ama çok karışık evlenmiştim..benden önce yaşadıklarını kaldıramadım ve ben bu yüzden pişmanım..zamanı geri almak mümkün olsaydı onunla evlenmezdim..kendimi hayatında ona sunulmuş bi teselli armağanı gibi hissetmeyeceğim biri ile evlenirdim...

hamdolsun şuan pişmanlık yok 3 yıllık evliyim ilk dönemde bi kaç badire atlattık ama şimdi mutlu bi ailem var onları çok seviyorum

Canim minam aklima geldide anlatayim dedim,asla isyankar degilim allaha yanlis anlama ama,bu esimin ikinci evliligi,ilk eside dunyalar tatlisi bir kadinmis ve bu adam icin cok fedakarliklar yapmis,uc tanede piril piril evlat vermis buna,calismis cabalamis cocuklarina bakmis,ev almis,bu arada bu benim adam hep yatiyormus evde,yatmaklada kalmamis tabii,bu kadar fedakarliga karsilik kadina hakaretler,asagilamalar ve en sonundada siddetle karsilik vermis,kadin en sonunda dayanamayip ayrilmis,ayrilmalarida cok buyuk bir olay ama buraya girmeyecegim artik da,bu adam aradan 10 yil gectikten sonra yine benim gibi bir insana dustu,ustelikde aramizdaki yas farki,onun ikinci evliligi olmasi benim ilk evliligim olmasi, ya bu adamdaki sansa ne demeli bilmiyorum ben artik,her zaman dort ayak ustunemi duser boyle kotuler?(bu arada butun bu yazdiklarimi hep evlendikten sonra ogrendim,karisinin cok kotu oldugunu o yuzden bosandiklarini soylemislerdi bana ama buraya gelince ogrendim isin ic yuzunu,hemde kendi akrabalarindan)ilahi adalet bu dunyada yok galiba.

AH canım benim.dedigim buydu yasadiklarini sadece sen bilirsin diye..Hep oyle olur ..guzel insanlarin sansi biraz yaver gitmiyor maalesef..ama olsun hic bir zaman ümitlerini kirma..önemli olan sen bu saatten sonra ne yapmak istiyorsun.neye karar veriyor mantigin ve gönlün...bunlar bu asamada cok onemli guzelim...
sevgimle

Bu soru evliliğim ilk 3 yılında sorulsaydı kesinlikle hayır derdim çünkü çok mutluydum ama şimdi kesinlikle pişmanım senağlama ama teselli bulduğum ve allahıma her gün şükrettiğim biricik oğlum var allah ona uzun ömürler verir inşallah.:emir_bebek:

bütün sayfalari tek tek okudum ve acikcasi korktum bunlardan sonra,bende evlnip pisman olurmuyum diye düsünüyorum..evlilik bir kumar gibi ya kazaniyosun ya kaybediyosun,umarim kazananlar hep siz olursunuz..

kendini tanı, eş adayını tanı, ne istediğine ve eşin olacak kişiyle bunun yapılıp yapılamayacağına bak. Bakarken görmen için de önyargısız ol ve özel gün, takı, şaşa gibi ıvır zıvırlarla canını sıkarak onu da yapmacaklaştırmaki bakarken görmeyi başarabilesin. Hayat gül bahçesi değil ailenle de, eşinle de, çocuğunla da öyle olmayacak. Bu da bu yaşına kadar yaşadıklarından farklı bir durum değil. O yüzden korkacak birşey yok. Dış güzelliğe paraya değil, samimiyete ve iyi niyete önem verirsen korkuların azalır. Sen seçmeyi bil, Allah da gönlüne göresiyle karşılaştırsın...

Evli tanidigim bir kadin, ben ve birkac bekar olan arkadasima surekli zengin koca bulun tavsiyesi veriyor...Zengin olsun, surunmeyin, boyle calisip yipranirsiniz, hayat zor falan diyor...Katılıyor musunuz zengin koca fikrine.

Ben pek deger vermedim simdiye kadar maddiyata acikcasi, oncelikli olarak samimiyete, saygiya sevgiye baktim ama onlar gecici diyor bu kadin...

ya gercekten evlenince bölemi oluyo.....
ben zaten evlilikten korkan biriyim dahada korktum...
benim 3 yıllık bi ilişkim var ve cok ii geciniyoruz ayda yılda bi kavgamız oluyo oda benden kaynaklanıyo...cünki bazen doyumsuzum...illa benim dediğim olsun diyorumm...ama kıslar yemin ederim bu huyu iimi kötümü siz karar verin ama herseyi anlatıyo baskısı yok cok ince anlatmasıda öle tatlı dille..hiçbirsey için baskı kurmuyor...rica ile anlatıyor...
3 yıla girdik gercekten üzerime titriyor...suan askerde ve cok özlemdeyiz ....birbirimizi ölesiye seviyoruz..askerden sonra inş. evlenmeyi düşünüyoruz..annesigil beni benimkilerde onu biliyo....
beni cok korkuttunuz yaaaaaaaa...
sevgisi cok fazla inanıyorum...evlenince senin calışmanı isteem ben calışırım gerekirse ek iş bulurum diyo...cok kıskanıyo...
ailesinden üstün tutuyor....sizce yanlış insan olabilirmi.??????????benneyaptımki

Evli tanidigim bir kadin, ben ve birkac bekar olan arkadasima surekli zengin koca bulun tavsiyesi veriyor...Zengin olsun, surunmeyin, boyle calisip yipranirsiniz, hayat zor falan diyor...Katılıyor musunuz zengin koca fikrine.

Ben pek deger vermedim simdiye kadar maddiyata acikcasi, oncelikli olarak samimiyete, saygiya sevgiye baktim ama onlar gecici diyor bu kadin...

bu durum icin ayri bir konu acilir yada daha once acildimi bilmiyorum..simdi buna cevap verir ise, buradaki paylasimin biraz disina cikmis oluruz gibi geliyor

sevgimle

Hiç pişman olmadım.Hayat acısıyla tatlısıyla yaşanıyor,o benim eşim sığınacak dalım,omzuna yatıp ağladığım, güvendiğim, kocam... Elbet kavga gürültü oluyor, elbet sorunlar oluyor, kimi gün ağlıyoruz kimi gün gülüyoruz. Ama eşim için hiç pişman olmadım.Allah yokluğunu yaşatmasın bana.

Hemde nasıl pişmandım.Sonuçtada boşandım zaten.Tanıdığım güne bile lanet ettim.Ama boşandığım için hiç pişman olmadım.a.s.

...................................................................................................

Son düzenleme:
bunu söylemek yada düşünmek istemiyorum ama o beni buna zorluyor.sanırım kendime bile itiraf edemesmde pişmanım.sebeplerini anlatmakla bitiremem.kendi eliyle bunu yapıyor.

kumsalim hadi anlat istersen...yasin o kadar genc ki....varsa sıkıntı paylasalim..tabi istersen...biz buradayiz

asla pişman olmadım işallah bundan sonrada olmam allah herkesın hakkında hayırlısını versın

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

Bende maalesef pişman olup boşananlardanım.Ama açıkçası bütün sayfaları okuduğumda pişman olanlar o kadar çokki. tüm bu yazıların üstüne sanırım bekarlarıda bir korku ve tedirginlik aldı.Hiç birimiz birgün pişman olacağız diye evlilik yapmıyoruz fakat hayatın binbir türlü süprizleri var umarım hayat herbirimiz için en güzel süprizleri önümüze sunar.eşiyle problemler yaşayıpta belki düzelir diyenlerse size sadece şunu tavsiye edebilirim sınırları biraz zorlamak gerek sanırım tabi halledilemeyecek kadar büyük değilse problemlar ama aşılamayacak derecedeki sıkıntılar içinde başınızı ellerinizin arasına alıp sıkı bir düşünün derim. zira bu hayat bir kere ve siz değerlisiniz.

Bende maalesef pişman olup boşananlardanım.Ama açıkçası bütün sayfaları okuduğumda pişman olanlar o kadar çokki. tüm bu yazıların üstüne sanırım bekarlarıda bir korku ve tedirginlik aldı.Hiç birimiz birgün pişman olacağız diye evlilik yapmıyoruz fakat hayatın binbir türlü süprizleri var umarım hayat herbirimiz için en güzel süprizleri önümüze sunar.eşiyle problemler yaşayıpta belki düzelir diyenlerse size sadece şunu tavsiye edebilirim sınırları biraz zorlamak gerek sanırım tabi halledilemeyecek kadar büyük değilse problemlar ama aşılamayacak derecedeki sıkıntılar içinde başınızı ellerinizin arasına alıp sıkı bir düşünün derim. zira bu hayat bir kere ve siz değerlisiniz.

aynen duygu ve dusuncelerine katiliyorum tatlim..evlilik

Simdiki aklım,o zaman ,o zaman ki yasım simdi olacaktı.Asla ve asla evlenmezdim.:1no2:

asLa pişman değiLim..pişman olacagımıda hıc zannetmıyorummm
1000 kez su dunyayya gelsem 1000 kez yıne onunla evlenırdımm...Şeniz

Eşimle evlendiğim için hiç pişmanlık duymadım.
Ama zaman zaman evlendiğim için pişman oluyorum.
Bilmem anlatabildim mi?

X