Esiyle evlendigi icin pisman olan var mi?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
allaha şükür ben pişman olmayanlardanım beni çok seven bir eşe sahibim ama kimse dört dörtlük olmuyor.arkadaşlar hepimizin sınavı farklı farklı allah hepimizin yardımcısı olsun

bende pişmanım hayatımın hatasını yapmışım kendi değerimi kendim bilememişim evet imtahan nasip allah kazanmayı nasip etsin sabır versin

ben pisman degilim iyi ki de onunla evlenmisim:eek:

ya kızlar pişmanlık bi şey getirmez geleceye umutla bakmalı gecmiş gecmiştirrrrrrrrrrr:enbuyukkk:

evet öyle geçmiş geçmiştir demeyle olmuyor canım onu yaşayan bilir geçmiş geçmişdir deyip arkaya atmaya çalışılıyor ama eşinin yüzüne baktığında sana yaşattıkları kötü olaylar gözünün önüne gelip geçmişi geçmişte bırakamıyorsun daha cok nefretler geliyor

maalesef bende pişan olanlardanım sebep çooook çoook..............

ya kizlar böyle okudukca hem cok üzülüyor hemde korkuyorum....

ben evlenmeyi düsünüyorum, birisi var, gecen sene arkadas aracili ile tanistik, ve bu 1,5 yil icinde belki 3 ay cok güzel gecti gerisi hep kavga vs.... bana ilk basta hic güvenmedi, sucladi sürekli süphelendi vs, cok zor günler gecirdim onu inandirana kadar bana güvenmesini saglayana kadar, hatta kac kere ayrildik yine bir sekilde beni geri kazandi, arti tartismalarimizda bana sürekli kötü laf sölyerdi suclardi ters ters konusurdu, bunlari genelde hep alkol etkisiyle yapti, hatta bir kere okadar cok kavga ettikki, basima vurdu, carsafla vurdu, ve demir parcasiyla bacaklarima vurdu, heryerim morarmisti, ve bu olaydan sonra ayrildik, kac ay oldu...... bir kac hafta önce bana msj yazdi kandilde tövbe etmis ickiye 10 .8 dan beri icmiyormus, ilk basta bu cok zoruma gitti, cünki ben ne kadar cok yalvarmistim rica etmistim vs icme diye, cünki nefret ediyorum ama yinede iciyordu beni dinlemeden.... ve simdi sürekli allahdan vs bahsediyor, ve biz sanki yine barisir gibi olduk, ne yapacagimi bilmiyorum acikcasi...... aslinda yasadiklarimdan doalyi istemiyorum cünki ileride belki yine icer herhangi bir sorun oldugu zaman :1no2::a015:

ben evlenmeyi düsünüyorum, birisi var, gecen sene arkadas aracili ile tanistik, ve bu 1,5 yil icinde belki 3 ay cok güzel gecti gerisi hep kavga vs.... bana ilk basta hic güvenmedi, sucladi sürekli süphelendi vs, cok zor günler gecirdim onu inandirana kadar bana güvenmesini saglayana kadar, hatta kac kere ayrildik yine bir sekilde beni geri kazandi, arti tartismalarimizda bana sürekli kötü laf sölyerdi suclardi ters ters konusurdu, bunlari genelde hep alkol etkisiyle yapti, hatta bir kere okadar cok kavga ettikki, basima vurdu, carsafla vurdu, ve demir parcasiyla bacaklarima vurdu, heryerim morarmisti, ve bu olaydan sonra ayrildik, kac ay oldu...... bir kac hafta önce bana msj yazdi kandilde tövbe etmis ickiye 10 .8 dan beri icmiyormus, ilk basta bu cok zoruma gitti, cünki ben ne kadar cok yalvarmistim rica etmistim vs icme diye, cünki nefret ediyorum ama yinede iciyordu beni dinlemeden.... ve simdi sürekli allahdan vs bahsediyor, ve biz sanki yine barisir gibi olduk, ne yapacagimi bilmiyorum acikcasi...... aslinda yasadiklarimdan doalyi istemiyorum cünki ileride belki yine icer herhangi bir sorun oldugu zaman :1no2::a015:

Valla anlattıkların karşısında ürperdim ve hala nasıl onla evliliği düşünüyosun hem de burda yazılanlardan sonra. Senin yaşadıkların evlenmeden önce olsa bile çoğunun bin beteri. Yani anlattıkların bunu gösteriyo tabii bilmden de konuştuuma üzgünüm aslına bakarsam ama ben olsam evlenmezdim derim

canim deminde dedigim gibi aslinda istemiyorum ama sanki birseyler beni sürekliyor buna nasil engel olurum bilmiyorumda

Bir abla olarak hic tekrar bu iliskiyi deneme derim..inan balik bastan kokuyor guzelim....ortada hic sey yokken bunlari yapan ileride neler yapar dusunmek bile istemiyorum..umari tovbe etmistir.ama tovbelerin canliligi ne kadar surecek iste mesele orada.yani demek istedigim denenmisi deneme guzelim

bir yerden patlak mutlaka verir.ve canin yine acir.ruhun yine coker
sevgimle kal

canim deminde dedigim gibi aslinda istemiyorum ama sanki birseyler beni sürekliyor buna nasil engel olurum bilmiyorumda

galiba evliliğe karşı bi merak var ben de aynıyım aşkımdan hiç ters bi davranış görmedim ama evlenince nasıl olur çok merak ediyorum inşallah herşey çok güzel olur

bu kadar olaydan sonra ona nasıl güveniyorsun anlamadım.gözünün önüne hiç mi gelmiyo sana yaptıkları ve yine yapmayacagına garantin var mı.bence hiççç görüşme bile derim sana.suan boşlukta oldugun için bi liman arıyosun kendime ama bu limanda daha cokk fırtınalar kopacak gibi.kendine dikkat et derim nacizane fikrim

bu kadar olaydan sonra ona nasıl güveniyorsun anlamadım.gözünün önüne hiç mi gelmiyo sana yaptıkları ve yine yapmayacagına garantin var mı.bence hiççç görüşme bile derim sana.suan boşlukta oldugun için bi liman arıyosun kendime ama bu limanda daha cokk fırtınalar kopacak gibi.kendine dikkat et derim nacizane fikrim

aynen katiliyorum

ya bilmiyorum mantik olarak gercekten haklisiniz katiliyorum hepinize ama galiba duygusal olarak bagliyim o lanet herife (kusura bakmayin)...... ve zaten en büyük sorun benim unutamamam bu yüzden de cok kiziyor ve kalbimi geri almaya calisiyor ama ben soguk duruyorum ;-((((( bu tür sorunlara yasamis olmasaydik bahara evleniyorduk :KK43:((((((((

ya bilmiyorum mantik olarak gercekten haklisiniz katiliyorum hepinize ama galiba duygusal olarak bagliyim o lanet herife (kusura bakmayin)...... ve zaten en büyük sorun benim unutamamam bu yüzden de cok kiziyor ve kalbimi geri almaya calisiyor ama ben soguk duruyorum ;-((((( bu tür sorunlara yasamis olmasaydik bahara evleniyorduk :KK43:((((((((

oo agzindan lanet herif diye cikan biriyle hala bir duygusallik icindeyim demen bence icinde bulundugun bosluk ve birazda aliskanliklarindan geliyor..
sen iyi dusun guzelim...

sanirim haklisin bu aralar bulundugum durum beni mavhediyor okul ev ...... ;-((((((

bende cok pişmanım .düne kadar pişman degildim ama dün geceki büyük kavgadan sonra hala aglıyorm.tek sucum sahura kadar tv izlemek istiyomus buna engel olmammış.bende hamileyim ilgi ve sevgiye daha cok ihtiyacım var ama anlayana.o ise televizyon hastası.üstelik sorunlu hamilelik geciriyorum sen uyu ben sonra yatacam diyor.2 aydır böyle bende dün patladım o da sagolsun hiç alttan almadı.su an halakonusmuyoruz.kavga sebebi çok küçük de sonradan söyledikleri agır sözler ,hakaretler onları unutamıyorum.onasorarsanız cok pişmanmış benimle evlendiğinden onu hep kısıtlıyomusum oysa tek istediğim biraz sevkatti.bir daha dünyaya gelsem evlenirmiyi bilmiyorum ama asla hamile kalmam.

:-(((((((((((((((((((( cok üzüldüm ya böyle ele avuca sigmayan bir sebepten dolayi büyüyen kavga, bende cok yasadim bunu allah sabir versin sana

bende cok pişmanım .düne kadar pişman degildim ama dün geceki büyük kavgadan sonra hala aglıyorm.tek sucum sahura kadar tv izlemek istiyomus buna engel olmammış.bende hamileyim ilgi ve sevgiye daha cok ihtiyacım var ama anlayana.o ise televizyon hastası.üstelik sorunlu hamilelik geciriyorum sen uyu ben sonra yatacam diyor.2 aydır böyle bende dün patladım o da sagolsun hiç alttan almadı.su an halakonusmuyoruz.kavga sebebi çok küçük de sonradan söyledikleri agır sözler ,hakaretler onları unutamıyorum.onasorarsanız cok pişmanmış benimle evlendiğinden onu hep kısıtlıyomusum oysa tek istediğim biraz sevkatti.bir daha dünyaya gelsem evlenirmiyi bilmiyorum ama asla hamile kalmam.

hadi bakalim simdi aglamayi birakiyorsun..icindeki bebisin senin tum hissettiklerini hissediyor onuda uzmeye hakkin yok...kocanla hobilerinizin ortak noklarını bularak karsilikli anlayis icinde evliliginizi yurutmenin yollarina bak bakayim..hemen bir iki meselede pismanlik olmaz.bunlar tartismadir her iliskide olur.önemli olan bu iliskinin kalite ve seviyesini bozmamak...saygiyi yitirmemek..
simdi hamilesin hassasın birazda duygularının tozu yukse o yuzden bunlarin hepsini daha cok mesele yapıyorsun.ama hamilelik dönemini atlatinca bu hassasiyetinde gececek

sevgimle

evet ben hamileyim hassasım ama kocam olacak sahısın da biraz anlayıslı olması gerekmezmi.sabahtan beri hala kavga ediyoruz hep aynı nokta.simdi beni evde bırakıp iftara yemege gitti annesine.bana da utanmadan sende gel diyor.benim oraya gidecek ne moralim kalmıs nede halim.evde oturup sorunları cözmeye calısacagına cekip gitti.ciddi anlamda bosanmayı düşüüyorum artık ona sorsan dünden razı.ne yapacam bilmiyorum bir cıkmazdayım

X